Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 32.
    Пророк

Re: Почему в магазинах "Свіжина" не дают чеков

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    якщо нема язику попросити нормального мяса та попростити чек ..
    По-моему Вы перебарщиваете....Что значит "попросить нормального мяса" ? Думаю и без всяких просьб в магазинах должен продаваться ТОЛЬКО качественный товар.

Новачок

Спасибо за советы, выводы определённые я точно сделаю. Спасибо!!!
    Esc
    Новачок

Тут вопрос посложнее-а откуда собственно мясо?Продавцы отвечают заученно-"закупка у населения".Но!Абсолютно одинаковые и по цвету(достаточно необычный,кстати) и по размеру и по качеству,навевают на подозрения,что мясцо привозное и из-за бугра.В лучшем случае-польское.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

М'ясо може бути звідки завгодно. Дуже часто Бразилія, а от Україна - то рідко ))
    модератор

Sky, видел сертификат?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Mihey, нє, мені їх не треба, у мене інші канали інформування У нас в Полтаві є дві конкуруючі фірми - харківська "Свіжина" та полтавська "М'ясо Полтавщини". Ситуація така, що Харків може в будь який момент роздавити Полтаву дешевим імпортним м'ясом, продаючи його з мізерною націнкою. Я не сперечаюсь, іноді буває вітчизняне, іноді...
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Mihey, нє, мені їх не треба, у мене інші канали інформування У нас в Полтаві є дві конкуруючі фірми - харківська "Свіжина" та полтавська "М'ясо Полтавщини". Ситуація така, що Харків може в будь який момент роздавити Полтаву дешевим імпортним м'ясом, продаючи його з мізерною націнкою. Я не сперечаюсь, іноді буває вітчизняне, іноді...
    Плохие у Вас каналы информации.... лучше назвать их каналами дезинформации.

Последние несколько лет Украина исправно собирает неплохие урожаи зерновых. Правда тут одна проблема : зерно в основной своей массе по мировым стандартам не дотягивает до "продовольственного". Т.е. на экспорт оно не идет (фуражного зерна на мировых рынках навалом).
    Как Вы думаете куда деваются эти излишки ? Явно не выбрасываются. Первый и самый простой ответ и есть правильный - идет на корм скоту. Так что мясо в Украине в основном "местного пошиба". И сегодня оно вполне конкурентоспособно на внутреннем рынке с любым импортным.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

tayatlas, а тоді скажіть будь ласка, чому у нас валом некондиційного зерна, а при тому поголів'я ВРХ та іншої худоби зменшується значними темпами? При цьому м'яса валом. І ще, навіть коли м'ясо вітчизняне, це не означає, що воно якісне. Більшість виробників не гребують іноземними методами вирощування (із застосуванням антибіотиків, гормонів і проч. гидоти). а от насправді нормальне м'ясо вирощують одиниці. Зокрема в нашій області це той же Маяк, ще деякі господарства та приватні домоволодіння.
    Зануда

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    іноземними методами вирощування (із застосуванням антибіотиків, гормонів і проч. гидоти).
    Цікаво було б дізнатися, чому ти називаєш ці методи іноземними?
    Наприклад, маю знайомого, що у 60-роки очолював велике експериментальне хазяйство у Казахстані, СРСР. Так от, антибіотики, гормони та ін. гидота використовувалася і тоді досить широко.
    Як на мене, це є зрозумілим. Екологічно чисте м’ясо можна отримати у домашньому або невеликому господарстві. За умов промислового розведення, коли на відносно невеликій площі сконцентровано неприродно велика кількість тварин, умови для розповсюдження хвороб є дуже сприятливими і т.д.
    Впевнений, що "насправді нормальним м’ясом" забезпечити споживача зараз неможливо навіть технічно.
    У приватних господарствах раціон тварин, що призначені для власного вжитку і на продаж зазвичай теж різниться.
    ІМХО
    Це, звичайно, не виправдовує виробників, що "перегибають" керуючись лише звичайним прагненням отримати надприбуток.
    p.s. Влаштувалася якраз знайома у один з таких магазинів працювати продавцем. Намагатимусь отримати інформацію про походження м’яса як шпійон )))
    Новачок

Видно тема затронула неравнодушных... Спасибо, жду развития....
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4