Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей15Благодарности

Результаты опроса: Чи задоволені Ви реагуванням міліції?

Голосовавшие
57. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Звертатися не доводилося

6 10.53%
  • Задоволений повністю

6 10.53%
  • Частково

11 19.30%
  • Незадоволений

34 59.65%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 47.
    Инвалид умственного труда

Re: Якщо Ви зверталися до працівників міліції, чи залишилися задоволені реагуванням?

А им девать его некуда

part of me

Re: Якщо Ви зверталися до працівників міліції, чи залишилися задоволені реагуванням?

Офтоп:
    Колись жив в одноповерховому будинку, за стінкою в 1 цеглу, жив контужений сусід. Який, по-перше, постійно кричав на жінку, а по-друге, увечері полюбляв включати разом магнітофон з записами 60-70 років і телевізор на повну гучність. Я йому грюкав у стіну, він робив ще гучніше. Я викликав два рази міліцію, жодного разу вони не приїхали (мабуть вирішили, що воно того не варто).
    Тоді я просто став ставити колонки до стіни, і включати на повну гучність транс, сусіду, м'яко кажучи, це не дуже подобалося, але він затихав таки. Потім я перейшов на "Лененград", бо пісні цієї групи виражали все, що я хотів передати сусідові. Однієї такої ночі він прибіг з сокирою і хотів прорубати вікна в домі. Зупинили його залізні ставні, а поки я виходив з кувалдою спитати, чи не за сіллю він прийшов, він втік.
    Все закінчилося дуже романтично. Одного разу я, мій кум дивилися фільм "Альоша Поповіч". На дворі тільки вечеріло, кум їв локшину з миски. Хтось почав грюкати в двері, кум чомусь вирішив відкрити двері. Та коли їх почали виривати, він вхопився за ручку, я пішов за кувалдою, та не встиг. Сусід зі своїм товаришем (теж нашим сусідом) на підпитку завалили до мене в хату. Кум схопив, як він думав виделку і крикнув, що зараз він когось нею покалічить, та побачив, що в нього в руках була ложка, а контужений сусід наступав, він дав його ложкою по лобові.
    Все закінчилося тим, що сусід отримав хорошого прочухана, гулю на лобові, другий сусід вирішив, що сили нерівні і вступив з нами в переговори. Але з тих пір сусід більше не шумів.

Вивід: міліція не завжди може допомогти, інколи варто спробувати домовитися.
    Непостоянный посетитель

ага, как же) сидят в домике, за семью замками, пока дозвонишься в звоночек - уже можно в живых и не остаться)
    модератор

Ответ Сообщение от M@X_D@M@GE Посмотреть сообщение
    У меня во дворе стоит угнанный "Москвич" уже (если меня не подводит память) с конца декабря того года!Уже несколько раз обращались в милицию, в ГАИ - никто ничё не делает!Может кто знает,кто видел этот "Москвич" и знает хозяина,вот как выглядит авто - цвет красный,госномер 545 - 30 СК.ЗАБЕРИТЕ ЕГО ОТСЮДА!
    напишіть, будь ласка, адресу двору, де знаходиться Москвич (можна в приват)
    Новачок

Колись пізно ввечері мої сусіди, подружня пара, влаштували бійку. Подзвонили в міліцію, а там відповіли: ми на сємєйниє сваркі не виїжджаємо, вранці звертайтеся до участкового.........
    ........тю......так шо, хай повбиваються, а потом вони приїдуть трупів впізнавати........
    Poltavka
    Гість

Ответ Сообщение от mia_admin Посмотреть сообщение
    Якщо Ви зверталися до працівників міліції з будь-якого питання, чи залишилися задоволені реагуванням?
    Двічі довелося поскаржитися до Ленінського райвідділу міліції на сусідів. Вони вночі гучно вмикали музику, на наші зауваження не реагували. Так от міліція не приїхала жодного разу!!! Як ментам після цього вірити?
    модератор

Точно такая ситуация.

Бешеные соседи и слепо-глухая милиция.

Говорят:"Вот когда вас будут резать-убивать, тогда обращайтесь!"

Вот когда ты, господин милиционер, подходишь к кассе за зарплаткой, тогда и вспоминай - из чьих налогов она складывается! А недоволен зарплатой - не сачкуй, а иди и работай!
    Новачок

Шкода, але навіть слово "міліція" сприймається як негатив. Хоча все ж таки думається, що й серед представників цієї професії зустрічаються нормальні люди. Але "з вовками жити - по-вовчи вити"... Знаю, хлопців, які морально не змогли там працювати. Жодних цінностей (звісно, крім матеральних). А скільки за статистикою злочинів скоєно ними, скільки приховано? Скільки правопорушників "працює" на кожного міліціянта? Якщо ще більше хочеш розчарувань - звернись, поспілкуйся. Та інколи достатньо й подивитись в очі (). Що дивно - не в одному райвідділі області побачиш такі "сяючі розумом очі".
    что наша жизнь - игра

Украли мобильный телефон, написал заявление в Киевский РОВД на имя начальника. Заявление сдал первому заместителю на личном приеме. Зам. внимательно выслушал, обещал что разберемся постараемся найти. Спустя три дня позвонили попросили прийти за телефоном. Я честно говоря и не надеялся..хотя телефон не дешевый...но тем не менее.
    Был приятно удивлен...отдали телефон..
    Благодарю начальника Киевского РОВД Рудь И.Н., помощника начальника Пасичко В.С.
    part of me

Офтоп:
    До речі, є продовження історії, яку я навів вище. Сосід зарубав свою жінку топором, а сам повісився.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5

Теги для этой темы