Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей21Благодарности

Результаты опроса: Що на Ваш погляд найбільш властиве працівникам міліції?

Голосовавшие
47. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Професіоналізм

3 6.38%
  • Оперативність

4 8.51%
  • Уважність

1 2.13%
  • Некомпетентність

13 27.66%
  • Невжиття заходів до правопорушників

8 17.02%
  • Грубість

12 25.53%
  • Зловживання службовим становищем

30 63.83%
  • Не можу відповісти

1 2.13%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 48.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Що на Ваш погляд найбільш властиве працівникам міліції?

tatjanka, я тоже дуже хочу шоб міліція жила харашо. і я впевнена, шо для того, шоб добре виконувати свою роботу треба мати шо їсти і не перейматься штопаними носками і відсутністю туалентного паперу, але... Чи Ви вважаєте, шо тільки їм дають подачки?
    нині міліція - структура пережитків совка, яка потребує реформування від і до.
    далі, ніхто нікого не примушував іти служити. Кожен хто носить погони, вступаючи на службу, знав на що йде. і шо доведеться в трупах колупатися і з наріками возиться, а тільки потім штани протирать в генеральському кріслі. це якшо повезе.
    іще далі. Читайте уважненько пост, там написано, шо в такій роботі, як охорона правопорядку - найважливішими є морально-етичні якості співробітників. Але на це всім начхать.
    а хамство породжує хамство. Чи Ви не зустрічали хамів-міліціонерів, які крім "щас в отдєл атвєзу, тагда пагаваріш", слова вимовить невтьопні?. Чи може Ви смерті у відділках виправдовуєте і будете казать, шо бєдному участковому зарплату кийками видають?

Нервова, курррва

Знаєте. от був у мене такий випадок.
    Вкрали немалу суму. І поїхала писати заяву в Октябрьський райвідділ.
    Привезли конченого алкаша, від якого штинило, як із каналізації, і який розривався від крику і всячєскі ображав працівників у пагонах.
    Викрики були накшталт: Бий мене, я - українець!, Я тобі покажу, сука і тд....
    Я всьо панімаю. Шоп йти на таку роботу, треба знати до чого готуватися. Але приміром, якби на моїй роботі з"явивсЯ такий "відвідувач" і таке саме мені кричав, то я сумніваюся чи була б я доброю до нього і толерантною.
    А хабарі - да. Скажу так: Дають - беруть. Одна справа, коли нахабно вимагають.
    А коли синочок спіонєріл сумку в дєвочок на вулиці. І мама зробить все аби справу "замять". І тикатиме вона усім: від потерпілих і до генералів. Дивись, із низки усіх, хтось та й візьме. І справу таки закриють.
    Лити бруд на усіх одночасно - справа невдячна. По кожному конкретному випадку тре дивитися і розбиратися.
    сдавайсь!!!

sharasha, в тебе шо папа милиционер?
    .

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Лити бруд на усіх одночасно - справа невдячна.
    Почему же? Вот, вылили на всех сразу:

http://news.mail.ru/inworld/ukraina/incident/3943581
    Нервова, курррва

Mr.Kronko, хм... як це стосується справи?
    Чи тебе цікавить яка була сума і де вона в мене взялася?))) Думаю, це зайве розповідати.)

Gonosuke, ну і шо хорошого? Де тепер одночасно стільки працівників набрати? Риба гніє з голови. От її і достатньо було відрубати.
    А щодо гаїв, то ви мать теж би хотіли при купівлі нового авто в пенсійний фонд заплатити набагато менше.
    Та й хто з водіїв ніколи не давав хабара, а чесно казав: Складай протокол.???
    І знову ж таки не всі вони вимагатєлі! Перевірено. *може тому, шо я жінка, конєшно...)
    .

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    І знову ж таки не всі вони вимагатєлі!
    Конечно не все, например инспектор ГИБДД Вологды Николай Лаптев )))

А если серьезно, то в 2007(последний раз регистрировал машину) всех сотрудников МРЭО хоть до раны прикладывай, мне понравилось ))) Было с чем сравнить, в 2005-м они же меня до ручки довели. Как там сейчас - хз, тем более хз, что там во Львовском МРЭО.
    сдавайсь!!!

sharasha, дуже защищаешь!
    ну ответь! интересно просто!!!!!!!!
    Нервова, курррва

Mr.Kronko, і я міліціонєр тоже! І всі родичі в мене працюють в міліції і гаях!))))
    сдавайсь!!!

одни менты та гайи
    змія болотяна ОЧКОва

sharasha, канєшно, ніззя зливать тільки міліціонерів. всюди люди і вони взаємодіють. але честь мундіра потроху перетворюється на жесть мундіра. Ти ж знаєш, шо люжка дьогтю - це переводняк цілої бочки меду.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5