Магазин спортивного харчування Strong Life
Закрытая тема
Показано с 1 по 6 из 6.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  Грошове забезпечення


  Цікаво, чому перед Новорічними святами в деяких підрозділах МВС м. Полтави заробітна плата набагато менша, ніж в попередніх місяцях?

 2. #2
  Offline
  модератор

  Re: Грошове забезпечення


  Справа в тім, що зараз в бюджеті країни залишилось дуже мало коштів, тому і виникла затримка. В цьому місяці доплатили вже пермії за листопад, а в грудні трохи згодом доплатять преміальні. В новий рік увійдемо без боргів
 3. #3
  vahtang
  Гість

  Re: Грошове забезпечення


  З яким настроєм зустрічають Новий Рік полтавські міліціонери?

  Протягом останніх місяців заголовки місцевих газет повідомляють про те, як керівництво УМВС України в Полтавській області опікується долею діточок, позбавлених батьківського піклування. На всі свята, до дитбудинків та інтернатів поспішають міліціонери із подарунками та ласощами. Діточки та їх вихователі і вчителі завжди вдячні за таку увагу. Однак, і у цих же міліціонерів є власні дітки. А як же цих діточок вітають із святами та чи отримають у цьому році подарунки дітки міліціонерів? Авжеж. Однак це все робиться за кошти їх же батьків, які для того, щоб привітали діток у віці від 2 до 11 років ( напевно, діти після 11 років не полюбляють цукерок та не ждуть від Діда Мороза подарунків) повинні у наказовому порядку ( про що видано розпорядження начальника УМВС) за кожну свою дитину сплатити кошти у розмірі 100 грн, і тільки після цього їх дитину запросять до актового залу та привітають з Новим Роком та подарують набір цукерок вартістю 15 грн. Виникає запитання: чим же провинили діти, які народилися у сім»ї міліціонера? Мало того, що своїх батька чи матір вони бачать лише пізнього вечора або у ті рідкісні вихідні дні, які може надати їм начальник, живуть на неповністю виплачену заробітну плату, яка до речі у міліціонерів упродовж останніх 2 місяців виплачується в середньому по 800 грн, а потім обіцяють її доплатити, хоча всі засоби масової інформації повідомляють про шалене підвищення коштів, однак свято Нового року міліціонери будуть зустрічати саме із такою зарплатнею, мерзнучи біля ялинок міста та охороняючи громадський порядок на святкових вулицях, з якої ще і на подаруночок власній дитині необхідно сплатити 100-200 грн. Торкаючись теми міліцейських буднів, хотілося б ще розповісти, що збори на дитячі подарунки є не поодинокими обов’язковими відрахуваннями із заробітної плати міліціонерів. Так, щорічно міліціонери «із нетерпінням» чекають початку передплатного періоду. Адже тоді, кожен міліціонер у наказовому порядку повинен викласти із своєї заробітної плати до 100 грн на передплату відомчих видань «Дос`є 02» та «Іменем Закону». Ви думаєте, що всі проявляють такий жвавий інтерес до цих видань, зовсім ні, у цих виданнях вихваляють роботи міліцейського керівництва, а про кричущі проблеми міліцейської служби в них чомусь замовчується. І щомісячно нагромаджуються стопками ці видання у службових кабінетах. До яких пір друковані видання будуть існувати за рахунок рядових міліціонерів, ніхто не може відповісти. Невже, не виділяються кошти для їх утримання? Навіщо утримувати такі видання?
 4. #4
  Offline
  Новачок

  Re: Грошове забезпечення


  Ответ Сообщение от vahtang Посмотреть сообщение
  З яким настроєм зустрічають Новий Рік полтавські міліціонери?

  Протягом останніх місяців заголовки місцевих газет повідомляють про те, як керівництво УМВС України в Полтавській області опікується долею діточок, позбавлених батьківського піклування...
  Все це робиться для того, щоб деякі "великі" керівники не вмерли з голоду

  Ніякої доплати так ніхто і не отримав. Якже тепер простому прац. міліції святкувати Новий Рік, не кажучи вже про подарунки власним дітям, на які просто не вистачає грошей? Ну а так всіх вітаю зі святом
  P.S. Хоч настрій не дуже святковий!

  Ответ Сообщение от galja
  Про що ви говорите, у Семенівському РВ останній раз діткам до Нового року дарували подарунки років так з 10 -8 тому. А 25 грудня прийшов журнал " Міліція україни" за вересень-жовтень. Отак і живемо.
  росто більшості керівникам "по барабану" то, як живуть їх підлеглі, хоча повинно бути навпаки.
 5. #5
  Ватсон
  Гість

  Re: Грошове забезпечення


  Одним словом ЖАХ! На скільки мені відомо випискою видань Іменем Закону і Дос'є-02 проблема не закінчується, працівники міліції змушені примусово підписуватися і на інші видання і по декілька однойменних екземлярів на одну особу... а звісно за браком власного часу читають вони цю пресу раз на рік у відпустці)))
 6. #6
  Offline
  Новачок

  Re: Грошове забезпечення


  У пресі вже двічі піднімали заробітну плату, але щось незрозуміло, хто і кому підвищив грошове забезпечення. Заробітня плата яка була, така і залишилась, а ціни ростуть,життя дорожчає!
Закрытая тема

Теги для этой темы