Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 24.
    Новачок

Работа для студентов, людей имеющих свободное время

Ищем агентов. Работа для студентов, людей имеющих свободное время
    Работа для студентов, людей имеющих свободное время, дополнительный заработок, возможна частичная и полная занятость. Работа во всех регионах Украины
    Требования:
    1. Жизнерадостность.
    2. Оптимистичность.
    3. Энергичность
    4. Желание заработать деньги,
    5. Пользователь ПК,
    6. Знание Интернет.(skype)
    7. Телефон с OS Android.
    8. Доступ к интернет.
    Присылайте свое резюме на spirabota@gmail.com

Пророк

Re: Работа для студентов, людей имеющих свободное время

Так а что за работа?
    Что нужно делать и скоко за это платят?
    Новачок

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Так а что за работа?
    Что нужно делать и скоко за это платят?
    работа не пыльней других, идете в любимые места вашего досуга, а также где скупляетесь, получаете услуги и т.п. , и демонстрируете нашу услугу за это получаете 50 грн, сколько таких мест сможете обойти за день зависит от вашего желания заработать, и самое интересное у вас ничего не должны покупать :) заработает конечно больше всех тот агент который окажется шустрее всех, если конечно вы хотите сидеть дома жать по кнопкам эта работа не для вас !
    Пивовар

Ответ Сообщение от Синичкин Посмотреть сообщение
    заработает конечно больше всех тот агент который окажется шустрее всех
    шо серьезно?
    а я думал что больше всех зарабатывает верхушка пирамиды
    хотя обычно эта верхушка по форумам такой херней как

Ответ Сообщение от Синичкин Посмотреть сообщение
    дополнительный заработок, возможна частичная и полная занятость. Работа во всех регионах Украины
    не занимается, для этого есть куча хомячков, которым промыли мозги "за год заработаеш на машину, квартиру, дачу, собственный остров"

"день отодня растет процент жиров у масле" (с) Подеревянський
    Пророк

Цікаво, а за яку суму сьогоднішній студент Полтави був би готовий попрацювати фізично, руками?
    Об'єм роботи годин на шість-вісім (якщо людина "мнітЬєльна" то може й 10-12 годин).
    Якихось особливих "навичок" не треба, в шию ніхто не жене (але й "курити" половину часу не дадуть).
    Пісок, цеглу тягати не треба, але у той же час робота брудна.....

Наприклад: розібрав хтось двигун від автомобіля, всі деталі у брудному мастилі.
    Це все треба "відшкрябати" щіткою, вичистити, вимити.
    Звісно, що руки будуть брудними...і доступ до Інтернету не надається...
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение

Наприклад: розібрав хтось двигун від автомобіля, всі деталі у брудному мастилі.
    Це все треба "відшкрябати" щіткою, вичистити, вимити.
    Звісно, що руки будуть брудними...і доступ до Інтернету не надається...
    Интреесно из чего оплату расчиать? В месяц - не получается, в час - да тоже как бы... За кол-во деталек - опять же не представляю как.
    Пророк

Та ніяк тут не треба розраховувати особливо.

Я пам'ятаю у дитинстві раніше був "бізнес" улітку на канікулах, коли можна було назбирати якихось лікарських трав (ромашку чи череду), висушити їх, потім здати у приймальний пункт і отримати "троячку". Потім за зібрані гроші купити радіоконструктор якийсь, з якого можна було зібрати "світломузику".
    У 80-ті роки це було цікаво...

Приблизно та ж ситуація і зараз...
    Наприклад: я студент і дуже хочеться мені купити джинси там якісь чи телефон. Гроші красти - не піду, люки каналізаційні знімати - теж не для мене.
    Але теоретично міг би після "пар", або у вихідні піти попрацювати.
    Попрацював у вихідні - заробив на джинси, чи якусь частину грошей на новий телефон.

P.S.
    Про "успЬєшних" студентів, які приїзджають до інституту на власних TLC Prado, мова не йде в принципі...
    Їм такий варіант "не підійде".
    Пророк

Для прикладу, мені 2 студенти заносили 30 листів гіпсокартону на 9й поверх.
    В основному стіновий, але трішки було потолочного і пару листів вологостійкого.
    Впоралися за 2 часа. Отримали по 150 гривень.
    Залишилися задоволені.
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Приблизно та ж ситуація і зараз...
    Наприклад: я студент і дуже хочеться мені купити джинси там якісь чи телефон. Гроші красти - не піду, люки каналізаційні знімати - теж не для мене.
    Але теоретично міг би після "пар", або у вихідні піти попрацювати.
    Попрацював у вихідні - заробив на джинси, чи якусь частину грошей на новий телефон.
    Да вот же ж и интересно: сколько можно заработать, отмыв разобранный по запчастям мотор? Возможно я не прав, но думается мне что на радиоконструктор не хватит.

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Залишилися задоволені.
    Ну, так по-моему отличный вариант. Студентам уж точно грех жаловаться.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Залишилися задоволені.
    Приклад - доречний, і я би сказав "вдалий" для студентів (можливо вони й не були зовсім чужими, а щось на зразок "знайомих знайомих").

У той же час у мене по сусідству мешкає жінка, яка працює в нічну зміну на хлібопекарні за 100-120 гривень. Ще й "гаряче виробництво"...
    Водії на "кільцевих" працюють за 150 чи 200 гривень в день (14-15 годин фактично), чи якось так (точно не знаю, LAEN мабуть в курсі).
    Знаю дівчат, які за 80 гривень (ніч) підробляють у нічному магазині десь в районі центрального ринку.
    Кваліфікований зварювальник мені у минулому році монтував паркан за 200 гривень на день (приблизно 10 годин роботи).

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Да вот же ж и интересно: сколько можно заработать, отмыв разобранный по запчастям мотор? Возможно я не прав, но думается мне что на радиоконструктор не хватит.
    Ну так конструктор коштував у той час 35 рублЬєй, та й ромашки треба було нарвати не один мішок.
    Не треба забувати, що у 1984 році "технічка" (прибиральниця у школі) мала зарплатню в 80 рублів приблизно, а вчитель школи - 120. Робітник на заводі - 180. Про "військові заводи" я не кажу, там були свої "бонуси".
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя