3 грудня 2009 року ВАТ «Укртелеком» та ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем» після завершення переговорного процесу, підписали угоди, якими передбачено нові ставки міжоператорських розрахунків. Також прийнято рішення щодо перегляду умов використання компанією «Київстар» кабельної каналізації електрозв’язку Укртелекому.

Незважаючи на те, що під час переговорного процесу розглядалися різні варіанти умов співробітництва між компаніями, саме затверджені домовленості на 2009 - 10 роки є компромісними та оптимальними для обох сторін.

Крім перегляду ставок інтерконнекту, оператори також домовились про нові умови використання кабельної каналізації електрозв’язку Укртелекому. Зокрема, сторони затвердили фінансові умови, узгодили терміни переукладання договорів про співробітництво у всіх регіонах України.

Прийняття цього рішення, необхідного для обох компаній та телекомунікаційного ринку в цілому, було досягнуто завдяки активній участі та сприянню переговорному процесу незалежного регулятора Національної комісії з питань регулювання зв’язку України.

Голова Правління ВАТ «Укртелеком» Георгій Дзекон:
«Ми задоволені результатами, досягнутими у рамках довгого і непростого переговорного процесу. На мій погляд, важливо відзначити два факти: перший, нові ставки інтерконнекту – це двосторонній компроміс операторів і другий, постійна участь у переговорах голови НРКЗ Сергія Колобова з конструктивною і чіткою позицією».

Президент компанії «Київстар» Ігор Литовченко:
«Незважаючи на тривалість наших переговорів, нам вдалося знайти прийнятне для обох сторін рішення щодо співробітництва. У сьогоднішніх ринкових умовах важливо, щоб усі гравці ринку були готові до конструктивного діалогу та розумного компромісу.»
Комерційні умови угоди сторони не розголошують.