Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от kit
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
    part of me

Нові тарифи на послуги Інтернет від Укртелекому

З 1 листопада 2009 року ВАТ «Укртелеком» пропонує єдині тарифні плани на послугу доступу до мережі Інтернет по комутованому IP-з’єднанню (Відкритий доступ, договірний доступ (за паролем та логіном) для абсолютно усіх своїх абонентів – як фізичних, так і юридичних осіб.

Крім того, година користування Інтернетом дешевшає на 20%. Відтак, вона становитиме всього 3 гривні з ПДВ, незалежно від часу доби, дня тижня та географічного місця.

Все про тарифи з 1.11.2009

сцуко бдющий О_о

Re: Нові тарифи на послуги Інтернет від Укртелекому

боже... ще хтось діалапом користуєцця???
    Новачок

ВСІМ УАСНИКАМ ПОЛТАВСЬКОГО ФОРУМУ!!!
    Шановні друзі. Я абонент Карлівського центру зв’язку №2. Користуюсь телефоном та Інтернетом. Акуратно сплачував всі рахунки. Приблизно 120-150 грн. щомісяця. Але нещодавно я отримав рахунок аж на 900 грн. При з’ясуванні виявилося, що мені «вписали» міжнародні розмови з … Естонією! Я ні сном ні духом не знаю де та Естонія! І чому в такому разі не з Гондурасом? Або з Соломоновими островами? Цього мені не пояснили, але запевнили, що всі операції з такими нарахуваннями веде зв’язківець-робот. Отже люди-зв*язківці претензій не приймають.
    Я продовжував акуратно, суворо у вказаний термін, сплачувати надані послуги. Тобто абон. плату за телефон, рахунки за міжміські розмови та за Інтернет. Але з 1 грудня мені нагло, БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ, ВІДКЛЮЧИЛИ міжміський зв'язок. А тепер погрожують повним відключенням та судом!
    Тому я шукаю всіх, хто так само потерпає від свавілля «зв’язківців» Звертайтесь до мене.
    Мій Е-mail tola47@rambler.ru
    Щодо суду, то я повністю «за»! Як голова місцевої правозахисної організації я брав участь у 8-ми таких судах і ні одного не програв!
    Виграв не тільки тому, що був правий, але і дякуючи підтримці інших організацій та сміливих та шляхетних людей. РАЗОМ МИ СИЛА!
    Отже гуртуймося, свідомі Полтавці. Настає час виводити шахраїв на чисту воду. Бо вже дожились до ручки.

Анатолій Докукін
    Член «Національної спілки журналістів України», голова Карлівського районного правозахисного об’єднання «Громада»,
    kit
    Гуру

А в Полтавскую дирекцию писали? Я о таких случаях слышал, бывает соседи вешаются на коробку и названивают, но таких находили. Как правило выезжает бригада и посторонних подключений не находит (естественно, подключился, поболтал, отключился), но когда сделать выборку кто ещё с какого телефона звонил на этот номер в Эстонию, то частенько находятся соседи (ну или кто другой). А то что у вас не хотят ничего делать, так это нужно сделать пинок под зад (позвонить в приёмную Полтавской дирекции к примеру или официальное письмо на имя директора) чтобы зашевелились (а возможность найти виновника есть).
+ Ответить в теме