Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 44.
    part of me
    Lol

Нові тарифи Укртелеком!

Точно не знаю яка муха вкусила Укртелеком, але у них просто снігопад цін.
    По-перше з 27 по 29 грудня є можливість підключитися до послуги АДСЛ - безкоштовно (плата ж за підключення складає 174 грн., якщо Ви зможете все налаштувати самі, і 348! грн., якщо Ви будете викликати спеціаліста з Укртелекому).
    Уявляю, що буде в ці дні в Укртелекомі (хоча дивлячись на те, що вони зовсім не висвітлюють цю можливість, можливо народу буде й не багато).

По-друге ціни стали дійсно приємними:

Необмежений – 128 Home - 80,00 грн/міс
    Необмежений – 256 Home - 100,00 грн/міс
    Необмежений – 512 Home - 150,00 грн/міс
    Необмежений – 128 CORP - 200,00 грн/міс
    Необмежений – 256 CORP - 480,00 грн/міс
    Необмежений – 512 CORP - 958,80 грн/міс
    Необмежений – 1024 CORP - 1 798,80 грн/міс

Для порівняння - за 128 кБіт/сек я зараз плачу 400 грн!
    Відмінність між Home і CORP в тому, що в Home не передбачено надання постійної IP -адреси.

По-мегабайтний Інтернет теж непогано впав в ціні:

Абонент-плата (1Гб враховано):
    Домашній - 128/64 - 69,00 грн.
    Молодіжний - 512/256 - 79,00 грн.
    Актив - 2048/512 - 89,00 грн.

Оплата прийнятої та переданої інформації понад обсяг, врахований в абонплаті (користувач може обрати один із способів оплати: або опцію "МегаБайт", або опцію " ГігаБайт)

Опція "МегаБайт", за кожний повний чи неповний 1 Мбайт - 8,4 коп. з ПДВ
    Опція "ГігаБайт", за кожний повний чи неповний 1 Гбайт - 24,00 грн. з ПДВ

Також знайомий змігся підключитися до АДСЛ маючи номер, що починається на 53. Коли три місяці тому я намагався підключитися до АДСЛ, оператор відмовив мені, мотивуючи це тим, що я підключений до 53 АТС.

Думаю - варто підключитися!

Посилання на сторінку Укртелекому: Тарифні плани, акція "Спробуй сьОГОдні – підключись завтра!".

Def
    .

Re: Нові тарифи Укртелеком!

Не к добру всё это.
    Что то грядёт...

Необмежений – 128 Home* 128 32 80,00
    Необмежений – 256 Home* 256 64 100,00
    Необмежений – 512 Home* 512 128 150,00
    Необмежений – 128 CORP 128 128 200,00
    Необмежений – 256 CORP 256 256 480,00
    Необмежений – 512 CORP 512 512 958,80
    Необмежений – 1024 CORP 1 024 512 1 798,80

* - не передбачено надання постійної IP -адреси

Опція "ГігаБайт", за кожний повний чи неповний 1 Гбайт
    ! Тоже круто если скачал гиг и 20 метров ,возьмут как за два?
    part of me

Відповідь: Re: Нові тарифи Укртелеком!

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Не к добру всё это.
    Что то грядёт...

Необмежений – 128 Home* 128 32 80,00
    Необмежений – 256 Home* 256 64 100,00
    Необмежений – 512 Home* 512 128 150,00
    Необмежений – 128 CORP 128 128 200,00
    Необмежений – 256 CORP 256 256 480,00
    Необмежений – 512 CORP 512 512 958,80
    Необмежений – 1024 CORP 1 024 512 1 798,80

* - не передбачено надання постійної IP -адреси
    Постійна IP потрібна для тих, хто хоче, щоб до нього був доступ з Інету.

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Опція "ГігаБайт", за кожний повний чи неповний 1 Гбайт
    ! Тоже круто если скачал гиг и 20 метров ,возьмут как за два?
    Так, але ти можеш обрати опцію "Мегабайт", і тоді ти будеш помегабайтно. Опція "ГігаБайт" - це гуртова ціна. Тобто, якщо ти береш по Гігабайтам, то і платиш менше.
    Def
    .

Re: Відповідь: Re: Нові тарифи Укртелеком!

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Постійна IP потрібна для тих, хто хоче, щоб до нього був доступ з Інету.
    Рай для забаненых.
    Condor
    Гість

Відповідь: Нові тарифи Укртелеком!

Дійсно ціни на інтернет знизилися у п'ять разів, що не може не викликати захоплення. Але як відомо із закону збереження енергії - ніщо нізвідкіля не виникае і нікуди не зникає. І якщо дещо детальніше заглибитися в аналіз цієї ситуації, то стає цілком зрозуміло, чим обумовлена така поведінка Укртелекома, і "яка муха його вкусила".
    Як відомо, після розпаду Радянського Союзу, усі телекомунікації на території України опинилися в руках новоствреної організації - Укртелекома, керівництво якого досить швидко усвідомило що вони фактично є монополістами в сфері телекомунікацій на території Украйни. Ця монополія надавало виключне право Укртелекому встановлювати власні "закони і порядки", зокрема підтримувати нічим не обгрунтовані високі тарифи на інтернет при мінімальній його якості та жахливому сервісному обслуговуванні, якщо тут взагалі доречно вживати слово "Сервіс". Думаю ті хто пережив ті часи зі мною погодяться. Також ця монополія давала можливість контролювати, якщо не сказати шантажувати інших постачальників інтернет-послуг, що почали з'являтися в пострадянській Україні. Причина банальна - щоб доставити інтернет до споживача - а в 99% випадків це відбувалося традиційним методом - за допомогою дротів, АТС та інше (одним словом телекомунікацій), потрібно було взяти дозвіл в Укртелекома - єдиного власника цих самих комунікацій. Не важко здогадатися що при встановленні конкурентноспроможних цін не довго й лишитися без цього вищезгаданого дозволу. Ось чому до цього часу необмежена лінія на 128 кбіт коштувала 400 грн. (майже 80 долларів), в той час як для порівняння: Америка - домашній необмежений інтернет 512 кбіт 18-22 доллари, Західна Європа домашній інтернет 512 кбіт 20-24 євро. Слова як то кажуть зайві, порівнюйте різницю самі (також не забудьте що середня заробітна плата в Україні становить близько 1000 грн (менше 200 долларів) в той час як в Європі цей показник становить понад 2000 євро).
    Але як то кажуть нішо не буває назавжди. Приблизно 3 місяці назад компанія КиївСтар почала переговори з компанією Нокіа (можливо хтось не знає, але це не лише світовий лідер у сфері виробництва мобільних телефонів, але й у сфері так званих IT - технологій взагалі) про підвищення потужності мережі КиївСтар за допомогою технологій фірми Нокіа. Місяць потому переговори успішно завершилися встановленням Nokia WCDMA base station. Ось її невеликий опис: WCDMA - Wideband Code-Division Multiple Access, "широкосмуговий множинний доступ з кодовим розподіленням каналів" — це передача даних зі швидкістю більшою, ніж у мережах GPRS та EDGE, а також можливість вести телефонну розмову паралельно з передачею даних.
    Технологія WCDMA забезпечує підвищену швидкість передачі даних мережами мобільного зв'язку - наразі до 384 кбіт/сек. У наступних поколіннях технології WCDMA ця цифра може збільшитись до 10 Мбіт/сек
    Нижче подано її зображення.

Ось приблизно з цього дня над Укртелекомом почали збиратися хмари...
    Думаю навіть недалекоглядна людина й та б придбала собі найдешевшу модель мобільного телефону з підтримкою GPRS і користувалася інтернетом скажімо за ті самі 20 долларів на місяць. Наразі це устаткування встановлено лише в Київській області, але з часом воно охопить й інші регіони. Одразу після цього зацікавленість українським ринком інтернет-послуг висловила компанія Nortel (Нортел) - світовий лідер в сфері IT-комунікацій. Ці всі події означають одне - в Укртелекома з'явилась СПРАВЖНЯ конкуренція. Як відомо із законів ринку - найпростішими методами боротьби з конкурентами є покращення якості товару (послуги), або зниження ціни на товар (послугу). Як ми бачимо Укртелеком обрав другий шлях, оскільки покращити якість справа не із дешевих (для прикладу один роутер того самого Нортелу для покращення швидкості та якості передачі даних коштує понад 100 тисяч долларів).
    Ось я бачу один із користувачів форуму висловив побоювання "Не к добру всё это". Хочу з цим посперечатися. Якщо говорити стосовно саме Укртелекома - то негативним моментом може стати те, що з обвалом цін - а як наслідок - збільшенням кількості користувачів інтернету, може погіршитися його якість. Але все ж таки до нас нарешті починають надходити інші прогрессивні технології, внаслідок чого з'являється конкуренція між ними, і хочеться сподіватися що найближчим часом в кожного з нас з'явиться можливість обирати саме того провайдера і саме по таким тарифам, які будуть задовольняти усіх.
    Ще один цікавий момент - зрозуміло що Укртелеком не оприлюднить цю інформацію хоча б з ідеологічних міркувань, тому раджу всім кого це цікавить слідкувати за так би мовити "офіційною версією" (якщо вона взагалі буде) здешевіння. Цікаво що нам вигадають на цей раз.

Отже підведемо підсумок - будемо сподіватися що ми виходимо на європейський рвень інтернет-послуг. Було б дуже гарно якби наступним кроком став вихід на європейський рівень заробітної плати :))
    Def
    .

Re: Відповідь: Нові тарифи Укртелеком!

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    а як наслідок - збільшенням кількості користувачів інтернету, може погіршитися його якість.
    А исходя из того , что сейчас в Полтаве И Солвер и Велтон черпают из укртелекома, будет попа...
    Sandr
    Гість
    Ops

Шановні, вискажіть будь ласка свою думку про мобільний інтернет від life:)
    Пропозиція в 1 ГБ на місяць за 35 грн. чим вас не влаштовує?
    Def
    .

Re: Відповідь: Нові тарифи Укртелеком!

Ответ Сообщение от Sandr Посмотреть сообщение
    Шановні, вискажіть будь ласка свою думку про мобільний інтернет від life:)
    Пропозиція в 1 ГБ на місяць за 35 грн. чим вас не влаштовує?
    Пока базовая обслуживает пару человек,всё путём.
    А вот когда их хотя бы сто...
    То, что у тебя вечером , но круглые сутки. И более усугублённо.
    part of me

Тим, що максимальна швидкість там - 4 Кб/сек, але реально там не більше 1,5 Кб/сек, а 128 Кб від Укртелекому - це 16 Кб/сек.
    І Укртелеком пропонує безліміт, наприклад, для мене - це важливо.
    модератор

Re: Нові тарифи Укртелеком!

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    По-друге ціни стали дійсно приємними:

Необмежений – 128 Home - 80,00 грн/міс
    Необмежений – 256 Home - 100,00 грн/міс
    Необмежений – 512 Home - 150,00 грн/міс
    Необмежений – 128 CORP - 200,00 грн/міс
    Необмежений – 256 CORP - 480,00 грн/міс
    Необмежений – 512 CORP - 958,80 грн/міс
    Необмежений – 1024 CORP - 1 798,80 грн/міс

Для порівняння - за 128 кБіт/сек я зараз плачу 400 грн!
    Відмінність між Home і CORP в тому, що в Home не передбачено надання постійної IP -адреси.

По-мегабайтний Інтернет теж непогано впав в ціні:

Абонент-плата (1Гб враховано):
    Домашній - 128/64 - 69,00 грн.
    Молодіжний - 512/256 - 79,00 грн.
    Актив - 2048/512 - 89,00 грн.

Ну бесплатно я подключался ещё 3 месяца назад, это не новость...
    Тока я ничё не понял, что теперь из тарифов одни безлимитные? Других тарифов нет? А тем что уже были подключены тарифы снизили? ( ну я за 500мб платил 80гр, если щас за эту же суму мона анлим получить...).
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя