У Полтаві відкрито новий універсальний центр продажу послуг та обслуговування абонентів Укртелекому. Тут представлено весь комплекс інноваційних та найпопулярніших послуг компанії – швидкісний Інтернет «ОГО!», мобільний зв’язок і високошвидкісний мобільний Інтернет, фіксована та SIP-телефонія, ТВ-тестування.
Відвідувачі можуть спочатку протестувати представлені послуги компанії та оцінити їхню якість, а досвідчені продавці-консультанти допоможуть обрати оптимальний тарифний пакет, визначитися з формою обслуговування і підібрати необхідне обладнання. Для зручності користувачів тут передбачено продаж 3G та ADSL-модемів для мобільного і фіксованого Інтернету.

Залишити заявку на підключення послуг можна і самостійно – для цього є модулі самообслуговування.

Крім того, у новому центрі продажу послуг та обслуговування абонентів можна придбати стартові пакети мобільного зв’язку і пакетів «ОГО!START», картки поповнення рахунку мобільного зв’язку, таксофонні картки та картки передплачених послуг.

Спеціально до відкриття нового центра продажу послуг та обслуговування абонентів у Полтаві компанія підготувала приємні сюрпризи. Тільки тут протягом першого місяця роботи центру можна отримати місяць безкоштовного Інтернету при підключенні до послуг швидкісного Інтернету «ОГО!» або «ОГО!Мобільний»!

Для зручності клієнтів новий центр працюють щодня без перерви та вихідних: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 19:00, субота – з 10:00 до 17:00, неділя – з 10:00 до 15:00.

Універсальний центр продажу послуг та обслуговування абонентів Укртелекому відкрито у Полтаві на вул. Куйбишева, 7б.