Компанія Укртелеком пропонує надзвичайно вигідні умови підключення до швидкісного безлімітного Інтернет «ОГО!». За умовами акції нові та існуючі абоненти Укртелекому отримують можливість придбати сучасний ADSL-модем з підтримкою Wi-Fi всього за 1 гривню!

Інтернет «ОГО!» від Укртелекому – це безлімітні тарифні плани, єдина мережа «ОГО!», вільний доступ до Інтернету в зонах Wi-Fi Укртелекому по Україні, послуга «ОГО!Телефонія» (дзвінки за технологією VoIP).

Акційна пропозиція «Модем для «ОГО!» за 1 гривню» діє з 21 березня до 31 травня 2011 року.

Завітайте до центрів продажу послуг Укртелекому, оформляйте договір на підключення до «ОГО!» та зустрічайте весну зі швидкісним Інтернетом.

1 гривня – Ваша перепустка у світ безмежних можливостей безлімітного Інтернету «ОГО!».

Про умови акції докладніше нижче та за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

Умови маркетингової акції
«Модем для «ОГО!» за 1 гривню»

1. Зміст акції – надання споживачам можливості підключитися до послуги «ОГО!» або покращити користування цією послугою, придбавши ADSL-модем за спеціальною ціною 1 гривня на умовах, визначених нижче.

2. Термін проведення акції – з 21 березня до 31 травня 2011 року включно.

3. Територія дії акції – вся Україна.

4. Учасники акції:

4.1. Учасниками акції можуть бути фізичні та юридичні особи, які є абонентами телефонної мережі Укртелекому, і, які в період дії акції подадуть заявку на підключення до послуги «ОГО!» та укладуть додаткову угоду до договору про надання послуги ADSL-підключення до мережі Інтернет у паперовому вигляді із зобов’язанням користуватися послугою «ОГО!» протягом періоду 12, 18 або 24 місяці ( залежно від типу ADSL-модему).

4.2. Існуючі абоненти послуги «ОГО!» в період проведення акції мають право придбати ADSL-модем на акційних умовах у разі укладання додаткової угоди до договору, із зобов’язанням користуватися послугою «ОГО!» протягом періоду 12, 18 або 24 місяці (залежно від типу ADSL-модему).

Абоненти послуги «ОГО!», які на дату звернення до Укртелекому вже користуються іншою акційною пропозицією із зобов’язанням користуватися послугою протягом певного періоду і термін цих зобов’язань ще не закінчився, не можуть брати участі в акції.

5. Умови акції:

5.1. Придбати ADSL-модем за спеціальною ціною можна за умови подання заявки на підключення до послуги «ОГО!» в період проведення акції та укладання додаткової угоди до договору про надання послуги ADSL-підключення до мережі Інтернет у паперовому вигляді із зобов’язанням користуватися послугою «ОГО!» протягом періоду 12, 18 або 24 місяці ( залежно від типу ADSL-модему).

5.2. Придбати ADSL-модем за спеціальною ціною та укласти додаткову угоду до договору про надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL абоненти, які беруть участь в акції, можуть у відділеннях Укртелекому.

5.3. За спеціальною ціною може бути реалізовано не більше одного ADSL-модему на один особовий рахунок абонента.

5.4. У разі дострокового розірвання додаткової угоди до договору про надання послуг доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL придбаний абонентом за спеціальною ціною ADSL-модем залишається у його власності. Разом з тим згідно з умовами додаткової угоди абонент зобов’язаний сплатити на користь Укртелекому штраф у розмірі 250,00 грн., 300,00 грн., 350,00 грн. або 430,00 грн. (залежно від типу ADSL-модему).