Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  part of me

  Укртелеком розширив свої мережі спеціально до початку навчального сезону


  Укртелеком - лідер за кількістю абонентів Інтернет доступу - розширив та оптимізував власні мобільні та фіксовані мережі задля комфортності користувачів Інтернет-послуг компанії.
  Початок навчального сезону, коли сотні тисяч абонентів мобільного та фіксованого Інтернету від Укртелекому повертаються до активного ділового життя та навчального процесу, завжди відзначається підвищенням активності абонентів, а навантаження на мережу оператора суттєво зростає. Компанія «Укртелеком» - лідер за кількістю абонентів Інтернет доступу - оголошує про результати розширення та оптимізації мережі, що забезпечує мобільний та фіксований доступ до Інтернету для своїх абонентів. Зокрема, протягом літа, для поліпшення якості надання сервісів всім наших абонентів мобільного зв’язку, у тому числі й для користувачів безлімітних пакетів «ОГО!Мобільний» значно розширено мобільну мережу Укртелекому.

  У 4 рази збільшено пропускну спроможність між ядром мобільної мережі та зовнішніми каналами Інтернет. Завдяки цьому покращилась якість сервісів мобільного Інтернету особливо чутливих до передачі великих об’ємів даних (перегляд відео он-лайн, завантаження фільмів та музики, Інтернет-телефонія та відео конференції). До того ж, значно скоротився час реакції (ping), що підвищує комфортність в он-лайн іграх, чатах та мандруванні Інтернет-простором.

  Окрім того, суттєвої оптимізації зазнали магістральні та зовнішні канали. Останні було розширено до 120 Гбіт/сек, що є найвищим показником серед усіх провайдерів України.

  Також спеціально для абонентів, що зацікавлені в обміні великою кількістю інформації, компанія «Укртелеком» запровадила чи не найкраще нововведення сезону – можливість, незалежно від обраного тарифного плану, обмінюватися інформацією на максимально доступній швидкості до 24 Мбіт/сек у мережах Peer-to-Peer та при завантажені інформації, розміщеної на ресурсах дата-центру Укртелекому. Ця можливість отримала назву «Мережа ОГО!» і доступна всім абонентам домашнього Інтернету «ОГО!» у обласних центрах, Києві та у деяких інших містах.

  Крім того, завдяки оптимізації фіксованої мережі було запроваджено ще одну новацію - для усіх тарифних планів встановлено новий єдиний поріг швидкості на передачу інформації в мережу Інтернет – до 3 Мбіт/сек, що дозволяє досить зручно викладати відео та фото високої якості. Ця новація від Укртелекому підвищує також і якість відеотелефонії та зацікавить любителів соціальних мереж.

  Ми робимо все, щоб Інтернет від Укртелекому був зручний, надійний та якісний, а девіз компанії «Інтернет – це Укртелеком» - виправданим.

  Для довідки

  Нагадаємо, що сьогодні Укртелеком обслуговує понад мільйон користувачів послуги швидкісного Інтернету «ОГО!». Технічна доступність по всій Україні, тільки безлімітні тарифні плани від 48 гривень на місяць та економічна вигідність обумовлюють вибір Інтернету «ОГО!» абонентами компанії у всіх областях України. А розширення лінійки послуг і сервісів на базі нових технологій додає їй популярності щодня.

  Навесні цього року послуга «ОГО!» стала ще і мобільною. Компанія представила вигідні і зручні пакети «ОГО!Мобільний» від 60 гривень на місяць, які одразу знайшли своїх поціновувачів. Зараз мобільним Інтернетом від Укртелекому користуються сотні тисяч клієнтів компанії.

  Сьогоднішні пропозицї Укртелекому – це оптимальне поєднання ціни, якості та сервісного обслуговування.

 2. #2
  kit
  Offline
  Гуру

  Re: Укртелеком розширив свої мережі спеціально до початку навчального сезону


  Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение

  Сьогоднішні пропозицї Укртелекому – це оптимальне поєднання ціни, якості та сервісного обслуговування.
  Вопрос спорный, по всем пунктам.
  Я бы сказл что оптимальный он только в частном секторе, куда другие операторы идти не хотят.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 27
  Последнее сообщение: 12.11.2010, 10:28
 2. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 18.08.2010, 17:10
 3. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 09.07.2010, 23:11
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 23.09.2009, 01:48