Шановні користувачі послуги «ОГО!Мобільний»!

Щиро вдячні вам за обрання саме Укртелекому як провайдера доступу до мережі Інтернет.

Укртелеком зробив безпрецедентний для України крок, надав можливість кожній людині по всій території країни скористатися мобільним Інтернетом за прийнятними та зрозумілими тарифами, за умови високої швидкості та без обмежень об`єму відправленої/отриманої інформації. Справжній мобільний unlimited! У Вас більше "не болить голова" під час підрахування кількості використаних мегабайтів для з`ясування: скільки треба заплатити за послугу зараз, або скільки залишилось грошей на рахунку. Сума рахунку до сплати буде саме такою, яку ви очікуєте та плануєте.

Плануючи запуск послуги «ОГО!Мобільний» та прогнозуючи її успіх, ми провели велику роботу з розширення мобільної мережі за всіма компонентами. Проте, як тільки послуга «ОГО!Мобільний» стала доступною для замовлення, ми зрозуміли, що наші прогнози виявились у деякій частині недосконалими. Ми не очікували, що перші тисячі користувачів «ОГО!Мобільний» будуть такими ж активними у споживанні трафіка, як і ті, що «качають» дані «по проводах». У зв`язку з неточністю прогнозування, елемент мережі, що власне відповідає за «вихід» в Інтернет (Gateway GPRS Support Node), виявився перевантаженим у години найбільшого навантаження.

Протягом місяця від запуску послуги «ОГО!Мобільний» Unlimited співробітники Укртелекому провели велику роботу з термінового розширення пропускної спроможності мобільної мережі удвічі і сьогодні ми можемо сказати, що до 30 квітня цей комплекс робіт буде завершено та, сподіваємося, якість «ОГО!Мобільний» буде значно поліпшено.

Ми в Укртелекомі віримо та робимо все можливе для того, щоб споживча якість послуги «ОГО!Мобільний» (швидкість, unlimited, ціна, підтримка) найближчим часом стала такою ж, як і послуги «ОГО!», якою вже користується майже один мільйон споживачів.

З повагою
Голова Правління ВАТ «Укртелеком»

Георгій Дзекон