Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей63Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6
Показано с 31 по 40 из 52.
    المزيد من النفط

Re: "Укртелеком" на грани банкротства

Офтоп:
    Фізично важко . Сніг взимку з подвір'я та з криши прибирай , опале листя восени підмітай, пелюстки з дерев навесні з асфальту змітай .Я вважаю ,що утримувати приватний будинок набагато дорожче і важче ,ніж квартиру. Ніколи не забуду , як я захворіла , на дворі снігу намело, а чоловіку о п'ятій ранку на роботу машиною виїзжать . Ну і підняв він мене о четвертій ранку сніг згрібати ,бо з гаража не виїхати .А відстань від воріт до гаражу не маленька. Холод на дворі собачий ,у мене температура , ще й дитина грудна у хаті прокинулась і кричить , а жили самі , помогти нікому . Як згадаю --волосся дибки стає.

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Фізично важко . Сніг взимку з подвір'я та з криши прибирай , опале листя восени підмітай, пелюстки з дерев навесні з асфальту змітай .Я вважаю ,що утримувати приватний будинок набагато дорожче і важче ,ніж квартиру. Ніколи не забуду , як я захворіла , на дворі снігу намело, а чоловіку о п'ятій ранку на роботу машиною виїзжать . Ну і підняв він мене о четвертій ранку сніг згрібати ,бо з гаража не виїхати .А відстань від воріт до гаражу не маленька. Холод на дворі собачий ,у мене температура , ще й дитина грудна у хаті прокинулась і кричить , а жили самі , помогти нікому . Як згадаю --волосся дибки стає.
    Офтоп:
    Ну и в то же время, частный сектор дает больше независимости, свободы, возможности для творчества и воплощения в жизнь своих амбиций. Правда, все это заканчивается за воротами вашего дома. А там - общие для страны проблемы, убитые дороги, мусор и т.д.
    От подъезда многоквартирного дома тоже не всегда можно благополучно отъехать (или подъехать).
    Пророк

Офтоп:
    Пивовар

Офтоп:
    Нащо прибирати сніг з криші? (хоча якщо вона дірява, це інша розмова)
    Утримувати може і важче (для тих, хто в руках важче виделки тримати не звик, і не знає, якою стороною цвях забивається), проте ніяк не дорожче.
    А що таке сніг знаю прекрасно - від гаража до дороги півсотні метрів провулку, який потрібно чистити. І для мене це ніколи не було тягарем.
    Пророк

Офтоп:
    У цих людей не тільки "погляди/підхід" ,а й спосіб життя кардинально відрізняється .Як на мене, у приватному будинку він просто каторжний .
    Ну якщо "присадибна ділянка" на два гектари, то мабуть "такі да".

Але, у наш час, коли
    Офтоп:
    (ракети "бороздять" космічний простір).....
    ...коли є можливість мати двох рабів!
    Хіба то проблема, мати приватний будинок? Звісно, ні!

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Можливо мова про варіант, коли до хати добудований "прихалабок" який, і там кут невеликий.
    Коли сніг мокрий і його багато, може й дах прогнути/проламати.
    Є ж і такі будинки.
    В мене теж є такий "шматок", правда, не кожного року така потреба буває.
    Але, інколи, таки доводилось згрібати (частіше за все навесні).
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    http://www.hondapower.fi/var/brandt/..._reference.jpg
    Хорошо конечно , но это деньги.
    Пророк

Хорошо конечно , но это деньги.
    ну так усі життєві зручності за гроші і купляємо...
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Утримувати може і важче (для тих, хто в руках важче виделки тримати не звик, і не знає, якою стороною цвях забивається), проте ніяк не дорожче.
    А що таке сніг знаю прекрасно - від гаража до дороги півсотні метрів провулку, який потрібно чистити. І для мене це ніколи не було тягарем.
    Офтоп:
    А мова не про вас .Ви у цей час на роботі --гроші заробляєте на утримування будинку . Мова про вашу жінку, яка ,обвішана малими дітьми з лопатою у зубах чистить "півсотні метрів провулку"

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ну так усі життєві зручності за гроші і купляємо...
    От ми і придбали квартиру , де є всі зручності. І де зранку , готуючі сніданок , я спостерігаю у вікно ,як двірник сгрібає сніг і посипає доріжки піском.
    Пророк

Я думаю, що логічніше сказати так:
    У приватному будинку життя протікає приємніше, але для підтримання цього "приємно" треба нести більші витрати ніж у будинку, де живуть "гуртом".
    Офтоп:
    Ну так ніякої "Америки" тут не відкрито.
    Мова не лише виключно про гроші, але і про ряд організаційних моментів.

З іншого боку: якість життя у приватному будинку часто залежить від можливостей власника.
    А у "гуртовому варіанті", залежить від "гурту". І часто доводиться змиритися з непорядними сусідами, їхніми звичками (наприклад палити цигарки чи кидати кудись "бички").
    Зате "магазин під боком" і школа.
    Кожному своє!
    Пивовар

Офтоп:
    А мова не про вас .Ви у цей час на роботі --гроші заробляєте на утримування будинку . Мова про вашу жінку, яка ,обвішана малими дітьми з лопатою у зубах чистить "півсотні метрів провулку"
    Моя дружина цей провулок ніколи не чистила.

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Можливо мова про варіант, коли до хати добудований "прихалабок" який, і там кут невеликий.
    Коли сніг мокрий і його багато, може й дах прогнути/проламати.
    Є ж і такі будинки.
    В мене теж є такий "шматок", правда, не кожного року така потреба буває.
    Але, інколи, таки доводилось згрібати (частіше за все навесні).
    Є таке діло, точніше було - вже забув, як сташний сон.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6