Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей63Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 52.
    Пивовар

Re: "Укртелеком" на грани банкротства

Альтернативы-то есть, точнее появились, не так дано. Но... В укртелекоме я плачу 69 грн за 10 мегабит (по факту скорость еле дотягивает до 7)
    Взять интертелеком - за 79 грн/мес мегабит (на порядок! меньшая скорость). И что такое "стационарный wifi" я отлично знаю - в начале 2000х на работе пользовались (других вариантов вообще не было). Пошел снежок или дождик - канал с десяти мегабит (физическая скорость канала) просел до 5-6, ливень или снегопад - упал до 3-4, а в густой туман вообе меньше мегабита бывало. При этом оборудование как бы совсем не дешевое при подключении.
    Дальше - летом протянули оптику по району. Опять таки, тарифы дороже, хотя и гуманнее интера - за 10М было 120/месяц. Но подключение было недешевым...

Пророк

Незважаючи ні на що відключати стаціонарний телефон не буду.
    Інколи у житті бувають випадки, коли ......"може бути пізно".

Так, нещодавно, недалеко від мене горіла хата. Час йшов на секунди.
    А якби у цей час мобільного зв'язку не було, чи телефон був розряжений, чи ще щось?

Не бачу сенсу в "економії".

Хоча, те, що "Укртелеком" - це зло, погоджусь. Питань до них більш, ніж багато.
    Особливо сервіс та організаційні питання, бюрократія.
    Але час "підлікує". Або "згноїть" цю контору у тому вигляді, як зараз.
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Так, нещодавно, недалеко від мене горіла хата. Час йшов на секунди.
    А якби у цей час мобільного зв'язку не було, чи телефон був розряжений, чи ще щось?
    А якщо б на укртелекомовскому телефоні було коротке на лінії, чи розрив, чи інше пошкодження? А якщо пожежа виникла саме там, де стоїть телефон...?
    Придумувати різні варіанти можна до нескінченності.
    Якщо дома, з декількох мобильників, всі не працюють, або розрядженні, то такій родині й дротовий телефон не допоможе.

Не бачу сенсу в "економії"
    Купуючи білет на потяг, купуєте два квитки, на всякий випадок? )
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    А якщо б на укртелекомовскому телефоні було коротке на лінії, чи розрив, чи інше пошкодження? А якщо пожежа виникла саме там, де стоїть телефон...?
    Придумувати різні варіанти можна до без нескінченності.
    Якщо дома, з декількох мобильників, всі не працюють, або розрядженні, то такій родині й дротовий телефон не допоможе.
    А давай не будемо плутати "різні стандарти" зв'язку!? ОК?
    Маю "живий" приклад, як одні з "економістів" відімкнули у квартирі у Миргороді телефон.
    Дружині стало погано, мобільний був "сівший". А чоловіка вдома не було.
    "Швидку" викликали, але значно пізніше, аніж було треба.
    При цьому, на інші "радощі життя" там витрачалося більше, аніж 40-50 гривень на місяць.
    А так, "такі да", суттєва "економія".

У мене батько теж подумує про "відключити". Але поки що я його заспокоюю фразою:
    "Мерцям пенсію не платять!" (ситуації різні бували зі здоров'ям).

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Купуючи білет на потяг, купуєте два квитки, на всякий випадок? )
    Та ну, як можна?
    Все набагато серйозніше!

Офтоп:
    Колись, років ще 5-6 тому, "тягав" з собою радіотелефон Senao, де базова станція знаходилася в іншій частині місця.
    У машині маю пристойну кількість інструментів, а як їду далеченько, то ще й другу повноцінну "запаску" можу покласти.
    Плюс усілякі там "пилочки/сокири/лопату/лом".
    Плюс деякі, здавалось би, непотрібні дрібниці.
    Мені особисто це практично ніколи не було потрібно, а от іншим людям - допомагав.
    Взимку можу покласти ще й совкову лопату, пів-мішка піску, віник (полюбляю сніг з машини обмітати саме віником звичайним, а не капроновими щіточками! )
    Було таке, що совковою лопатою й сніг "копав", коли десь гарно "засів".

Мій девіз: "Краще дути й на холодне!"
    Пивовар

Офтоп:
    Взимку можу покласти ще й совкову лопату
    А без неї взимку нікуди)
    Та і взагалі я дивлюся, що погляди/підхід тих, хто живе у квартирі, і у власному будинку, відрізняються... І часто кардинально...
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Офтоп:

А без неї взимку нікуди)
    Та і взагалі я дивлюся, що погляди/підхід тих, хто живе у квартирі, і у власному будинку, відрізняються... І часто кардинально...
    Офтоп:
    У цих людей не тільки "погляди/підхід" ,а й спосіб життя кардинально відрізняється .Як на мене, у приватному будинку він просто каторжний .
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    А без неї взимку нікуди)
    Не факт, але таки "трохи є".
    Не люблю я, щоб мати проблеми з сусідами, які після чергового ремонту тебе "затопили".
    Не люблю вічно діряві труби "ЖЕК-ів", забиту каналізацію та відсутність гарячої води.
    У приватному будинку все складно і просто водночас: якщо у тебе з крану не тече вода, тече дах, холодно - то, часто, винен у цьому ти сам.
    Вчасно не полагодив, не замінив.
    Та й платити "за повітря", "за того парня, що з фронту не повернувся" якісь "опосередковані платежі" - не для мене.
    Краще я "підніму зад", покидаю сніг у власному подвір'ї. Зате натомість матиму змогу увімкнути опалення хоч і 31 серпня, якщо мені це потрібно.

Та й взагалі: приємно, коли у гараж ти до машини йдеш у капцях, на відстань 5-10 метрів.
    З кінця березня по жовтень багато часу проводиться на подвір'ї, а не у хаті.
    Літній борщ набагато смачніший, якщо його їсиш за столиком у дворі.

P.S.
    А як влітку пахне шашлик, підсмажений на мангалі у закутку подвір'я - не треба пояснювати.
    Одним словом: "Своє - є своє!".

А "гуртове - чОртове!" (так мій покійний дід казав). Тобто "нічиє", завжди "крайнього" не знайти.
    Життя - одне. І мені жалко витрачати час на боротьбу з "вітряками" наших комунальних служб.
    Є й більш важливі речі у житті.
    Пророк

А давай не будемо плутати "різні стандарти" зв'язку!? ОК?
    Маю "живий" приклад, як одні з "економістів" відімкнули у квартирі у Миргороді телефон.
    Дружині стало погано, мобільний був "сівший". А чоловіка вдома не було.
    "Швидку" викликали, але значно пізніше, аніж було треба.
    В данном случае стандарты связи значения не имеют. Мы говорим о том, может ли современный украинец, живущий в многоквартирном доме, без всякого ущерба для себя отказаться от стационарного телефона.

Здесь каждый должен решать для себя. Безусловно, есть старички, которые общаются по городскому с родственниками и знакомыми. Им нужно звонить на городские номера в ЖЕК, в поликлинику и т.д. Безусловно, им удобно иметь под рукой старый традиционный телефон.

Есть люди, у которых работа связана с часыми звонками на городские номера. Звонки по объявлениям, в бюджетные организации, в госсектор. Возможно, им тоже нужен стационарный телефон. Но не факт. Возможно, им больше подойдет тот же интертелеком.

У меня три мобильника разных операторов. Пару раз в жизни у меня возникали ситуации, когда оказался разряженным один из них. Но никогда не было ситуации, чтобы разряженными оказались сразу два, или три телефона.

В пакет МТС входят минуты для звонков на всех операторов (в том числе и на стационарную телефонию). Лайф мне обходится 10 грн в год. Киевстар - 10 грн. в месяц (с безлимитным киевстаром и интернетом). МТС, - самый дорогой.
    Звонки на "800" - бесплатны.

На протяжении двух месяцев я пытался изучить, нужен ли мне стационарный телефон. Я звонил с него только брату, который недоволен моим звонками, т.к. привык гооворить исключительно по мобильнику и ходить к стационарному телефону не хочет )

Я не нашел ни одной причины оставлять стационарный телефон.
    Пивовар

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Як на мене, у приватному будинку він просто каторжний
    Karen, чому?

vladd, ти читаєш моі думки))
    бог

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Сообщение от
    Як на мене, у приватному будинку він просто каторжний