Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей59Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 51.
    Пророк

Украли велосипед GT Avalanch 3.0

Дійшла й до мене черга.
    Сьогодні влізли в флігель, де стояв велосипед і було повно техніки - всякі електродрелі, точила, паяльники для труб, болгарку і . т. д. Ми буди в процесі ремонту і все зберігали там. Все винесли. Ми спали, нічого не чули. Вранці встала, двері відкриті, стекло вийняте, речей немає.
    На всякий випадок кидаю фото і назву веліка сюди, хоча надії не маю.
    GT Avalanche 3.0
    Купували у Славіка

Особливих прикмет не пригадаю, був у гарному стані. На рулі зрізано заглушку з одного боку (вставляли дзеркальце). Район кражі Очеретянка - Кобищани. Тут по умолчанію треба було все решітками і камерами обставити, але не встигли...

23q
    23-й участник

Re: Украли велосипед GT Avalanch 3.0

в ментовку заявление дали? что еще стырили?
    Завсідник

Включайте мониторинг всех крупных аукционов (аукро, сландо), плюс областные велофорумы. И заявление обязательно давайте полициянтам. Если найдете сами хоть право на имущество доказывать не нужно будет.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    в ментовку заявление дали? что еще стырили?
    Заявили. Тільки оце поїхала група. Ну що, подивились, записали наші свідчення, походили. На снігу вранці були сліди від шин веліка, але поки міліція приїхала їх уже на вулиці затоптали.
    Вкрали я написала що: всі інструменти: електролобзік, паяльник для пластикових труб, електродрель, токарний станок чи як воно називається, просто інструменти різні типу молотків-пласкогубців, різак для плитки, болгарку. Ну отаке ((
    23q
    23-й участник

можно железячный рынок промониторить на наличие инструмента в течении месяца-двух. инструмент счас не дешевый, что-то найдешь- и то хорошо.

и это, для себя, в целях безопасности, получается стекло выняли и пролезли, и изнутри открыли дверь? как стекло выняли? штапики что снаружи были?
    Пророк

и это, для себя, в целях безопасности, получается стекло выняли и пролезли, и изнутри открыли дверь? как стекло выняли? штапики что снаружи были?
    Флігель - це така старенька постройка,типу сарай, служить у нас базою де все пиляють і всякі інструменти зберігаються. Будинок в приватному секторі, переїхали ще й року немає, в процесі ремонту. Дуже багато інструментів в ходу. Вони всі знаходились там. Ну і велік. Флігель зі старенькими хливкими вікнами, стекло навіть я можу вийняти. Вийняли, залізли через вікно, зсередили відкрили двері - виковиряли ломом петельку, на якій замок висів. Звичайно, і ми не зробили максимуму для безпеки. Навіть в будинку просто вікна, без камер, решіток, без собаки. Як переїхали і думали, що треба, та все одне перед одним у черзі, не знаєш що перше робити. Тепер от такі розгублені, з чого починати і чи не повернуться за тим, що їм не влізло в руки і як залишати будинок, коли немає нас вдома. У сусідів, які впритик до нас, син наркоман, який сидів. Звісно каже, що то не він. Міг просто своїм товаріщам роказувати про нас. Тільки сусіди бачуть що і де ми робимо, чим користуємось, на чому катаємось. Печально, вкрали приблизно на 30-40 тис. Інструменти всі буди дорогі і нові, велік теж.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    У сусідів, які впритик до нас, син наркоман, який сидів. Звісно каже, що то не він. Міг просто своїм товаріщам роказувати про нас. Тільки сусіди бачуть що і де ми робимо, чим користуємось, на чому катаємось. Печально, вкрали приблизно на 30-40 тис. Інструменти всі буди дорогі і нові, велік теж.
    это свои в 99 случаев, я думаю и вы сами это понимаете. так что договаривайтесь с ментами, чем быстрее тем лучше.
    Пророк

Саме цікаве, що вкрали ще виноград і яблука... Виноград був уже такий, ну самі можете уявити який, якщо його зірвано 2 місяці тому. Яблука теж в'яленькі, невеликий ящичок. Забрано все. Це найбільше вразило.
    23q
    23-й участник

Отдыхали на дамбе в нижних млинах, еще там никаких генделей и беседок не было, пока купались вытянули деньги(мобильников тогда не было) и, что поразило, выпили напиток, живчик)) именно выпили на месте суки))
    Пророк

Отдыхали на дамбе в нижних млинах, еще там никаких генделей и беседок не было, пока купались вытянули деньги(мобильников тогда не было) и, что поразило, выпили напиток, живчик)) именно выпили на месте суки))
    Думаете теже самые?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя