Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от LAEN
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    Новачок

Вкрали велосипед NiaGara (30.01.2013)

Прошу допомогти у пошуках вкраденого велосипеда niaGara.
    Викрадення сталося в Полтаві на Половках, приблизно о 15.00, 30.01.2013 р., з під офісного будинку на вул. Половка 66-Б (біля магазину «Будмакс»). Вєлік був пристебнутий до перил входу в будинок, але замок швидше за все зрізали болторізом або тросорізом (такий інструмент є у вільному продажу). З ймовірністю 99% крадіжку скоїли споживачі ін’єкційних наркотиків, які є клієнтами нашої організації. Але пишу я це на задля дискусії і коментарів типу «бодай би вони всі повиздихали, кляті наркомани!», а сподіваючись, що niaGara десь з’явиться на людях і в мене є шанс її повернути.

Вєлік такого типу в Полтаві (а, можливо, й в Україні) один. Це недорога, але ексклюзивна і раритетна модель рами bowie 1997, випущена у невеликій кількості. Вєлік я придбав у 1999 році у зараз вже не існуючому секонд хенді, тому, на жаль, документів на велосипед я не маю і подати офіційну заяву у міліцію не можу. Але я сподіваюсь на солідарність велосипедистів, на допомогу земляків-полтавців, на участь небайдужих людей – хто помітить «Ніагару», або взнає її місцезнаходження, прошу повідомити мені за телефоном (095)148-07-14 (Анатолій). Якщо випадково серед тих, хто читає це повідомлення, є людина яка її вже придбала (крали її з однією метою – продати і на виручені гроші купити наркотики), ПРОШУ ПОВЕРНУТИ ВОЛОДАРЮ ЗА ГРОШОВУ ВИНАГОРОДУ І КОМПЕНСАЦІЮ.

А ще: бережіть свої велосипеди! Будьте уважні. За допомогою таких інструментів як болторіз та тросоріз злочинці перекушують велосипедні замки любої міцності за 1-2 хвилини. Мій вєлік вкрали, бо його «припасли» – я його довгий час лишав на одному й тому ж самому місці, тому злочинці мали час підготуватись до викрадення. Я сам лохонувся, бо втратив пильність і обачливість. Не повторюйте моїх помилок – не лишайте вєлік надовго на вулиці, і часто на одному й тому ж самому місці (максимум на 5-7 хвилин зайти в магазин).

І дякую за небайдужість!

Пророк

Re: Вкрали велосипед NiaGara (30.01.2013)

Дайте аналогічне повідомлення Вконтакті, і сюди посилання - зроблю перепост.
    Пророк

не знаю як тут дати лінк на запис вк
    в оцій спільноті є від 31 січня запис http://vk.com/velopoltava
    Пасажир

Ялина, http://vk.com/wall-30355114_163

там комент
    Славик Вахмянин
    Женя Ерёмин
    вчера видел етот велосипед,в 14 -00 на базарчику "Латышева" какой то мужик вел его подробная инфа 380956054168
    Пророк

Так, знайшов.
    Перепостив.
+ Ответить в теме