Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от Yonshi
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  part of me

  І Полтава має свій монмартр


  Другий рік поспіль на початку жовтня у Полтаві проходить вуличний осінній вернісаж. Осінь – благодатна пора для творчості: природа одягається у золото, щедрий листопад посипає багрянцем вулиці.

  У Містечко майстрів, що на вулиці Жовтневій у Полтаві, з’їхалися митці зі Львова, Луцька, Рівного, Івано-Франківська, Чернівців, Харкова, Дніпропетровська, Києва, з райцентрів Полтавщини. Львівські майстри з об’ємного скла в перший же день осіннього вернісажу показали майстер-класи, надавши можливість усім на власні очі побачити, як виготовляють скляні фігурки.

  Мимоволі проводжу паралель: у світі є Монмартр, Арбат, Київський узвіз… А тепер і Полтава має своє Містечко майстрів, де панує особлива творча атмосфера. Митці використовують цей простір безкоштовно, маючи можливість продемонструвати свої творчі знахідки. Полтавці люблять гуляти тут, а тепер ще й мають можливість придбати твори мистецтва, сфотографуватися, наприклад, у костюмі гетьмана (на фото), замовити художникові портрет…

  Серед майстрів, які працюють і експонують свої твори на Жовтневій, є як досить відомі, так і зовсім іще молоді. Полтавські лялькарі представляють тут вироби світового рівня – дивовижних ляльок ручної роботи. Демонструється цікаве й розмаїте бісероплетіння. На Жовтневій можна вибрати для себе український костюм цього сезону.

  …Одні талановиті люди розпочинають виставкову діяльність із залів салонів та музеїв, але охоче демонструють потім свою майстерність і на вулиці у Містечку майстрів. Інші дебютують на таких ось українських і світових Монмартрах, звідки й починається вихід їхніх творів у широкі маси, у музейні експозиції.

 2. #2
  Offline
  Особый статус

  Re: І Полтава має свій монмартр


  только местами это превращается в обычный базар с дешевыми попсовыми поделками.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 14
  Последнее сообщение: 07.09.2009, 21:15
 2. Політика Народної Екології-захисти свій Край!
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.02.2007, 10:56

Теги для этой темы