Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей41Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 60.
    Гуру

Re: Екогармонія

ТВОРЕЦ, красиво пишете...
    А каковы условия проживания? Распорядок дня? Распределение обязанностей? И т.д. За чей счет? Или... все желающие продают свои "маетки" и строят "рай"?

2.0

Regen, ну їй бо, канєшна власним коштом! і власними силами!
    http://www.rassvet.dn.ua/publ/1-1-0-75
    http://www.dgerelo.org.ua/
    http://www.vitamarg.com/eco

тіик обережно, там вони самі про себе пишуть. для більш широкої панорами почитайте, шо про них думають інші.
    Зануда

Це ж вже проходили сотні разів. Людина залишається людиною і в "родовом поместье" и в квартирі "хрущьовці". Даю терміну 6 місяців, доки "Соседи-единомышленники в сотворении пространства любви" почнуть вирішувати, хто з них головний, чия хата або капуста краща і т.д. та драти один одному чуба. Потім виникне ієрархія, "всі тварини рівні, але деякі рівніші за інших" - Джордж Оруел, "Ферма тварин" - прочитайте, це корисна книжка.
    В основі всіх цих потуг - зміна зовнішнього оточення, його "ідеалізація". Але (а можливо - на жаль), змінити людину як таку - марна справа, утопія, ІМХО.
    ри?

Мені понаравилося про інтернет в екопосєлєнії і удальонную роботу! Можна і мінє так?! Я не буду топтати траву і зривати цвіти! Чесно-чесно!
    2.0

нє-нє, ребьяткі, я ж вам по те саме, шо за шкурою вівці сокриті наполеоновскі плани. інтернет в екопосєленії це богохульство чистой води ггггг, і фрілансєром даже буть адекватним не получиться, бо шо там в тому екопоселенні, окрім єбстєсвенного воспроізводства і життя раді того, шоб їсти. бо с/г виробництво займає багато часу. опуси а-ля Лєв Ніколаіч Толстой думаю нині не актуальні, тим більше шо Лєв Ніколаіч уже був, і твори його доступні й понині.

і ще, як вам таке "Привiт друзi, шукаю своїх серед родоверов, але не культопоклонних, а реально дiєвих для поселення виключно у Криму, де є геоастральний Пуп Землi. Леся "?
    Пророк

А от цікаво, релігійна складова в цьому всьому ділі є?
    В кількох художніх творах читала про подібну "акцію". Ясно, що добром нічого не закінчилось, хоча спочатку все виглядало ідеально!
    Кобі знає про групу молодих людей, з наших полтавських країв, які поступили приблизно так, як описано в першому пості теми. Кобі, розкажи, яка їхня доля? А то я забула...
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А от цікаво, релігійна складова в цьому всьому ділі є?
    В кількох художніх творах читала про подібну "акцію". Ясно, що добром нічого не закінчилось, хоча спочатку все виглядало ідеально!
    Кобі знає про групу молодих людей, з наших полтавських країв, які поступили приблизно так, як описано в першому пості теми. Кобі, розкажи, яка їхня доля? А то я забула...
    Ну..шо розказувати..таке наче я їх знайома.
    В газетах писали ...десь може рік тому, шо кілька пар(мабуть 4пари) після закінчення ВУЗу вирушили освоювати закинуте село (наче в Кобиляцькому районі). Їм виділили по кілька гектарів в селі, яке давно покинуте, нема жодної живої душі - тільки пусті хати-розвалюхи. До того села наче й дороги нема - польова якась може. Так от вони вирушили туди з палатками, харчами і т.д. і зайнялися будуванням, ремонтуванням, розорюванням городів...ну і шо там ще зазвичай роблять. Якісь там в них ще гасла були ...типу - відродімо село або шось накшталт(давно не казала накшталт) цього.
    Але після того я нічого про них не чула. Може тому, шо газет не читаю, а може вони звідти ще не виїжджали...
    Згрубше, похвально звісно, але хз, шо з цього вийде. Чи не пересваряться вони всі і чи не покинуть все це діло напівдорозі.
    Цікаво було б дізнатися, як там вони, небораки.
    2.0

черешня, нє, нема релігійної складової, кроме того шо вони рідновіри в більшості, але можна вірити в бозю хрестьянського, можна ні в шо не вірити, я так понімаю. там главне - земля і сєльскоє хозяйство як отмазка, бо земля нині в ціні. а забезпечувати себе можна і з 20 соток, якшо чесно.
    Зануда

Так, традіційно релігійної основи немає, але є ознаки нового культу. У наявності певні "писання" - труди В.Мегре, "особа-взірець" - Анастасія, "ритуальні місця" - родові поселення та т.і.. Аж нудно...
    сдавайсь!!!

он купляйте экоторбы и гармонируйте як умалишенные...ммммм да и дешевле...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6

Теги для этой темы