Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей263Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 94 из 302
Показано с 931 по 940 из 3018.
    Добрий модер ))

Re: Хто автор?

Ей Mr.Kronko, ти чого повторяєш? Повторюха-муха чи шо?

Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    а хіба вижигають лобзіком?
    А хіба нє?
    Я думаю, кожен поважаючий себе першокласник, вижигає лобзіком!
    Але поки що ви всі не вгадали!
    Добрий модер ))

Лобзік - це хіба не така штука, якою вирізають?
    Автор - Лайта. Перечитала її ж пост де все - вона, і вирішила, шо, може, і вижигання теж її рук справа?
    Пророк

А може і правда лобзік це те, чим вирізають... Хоч би хто просвітив... Тоді я не знаю, шо то за техніка. Але ж прекрасно! Яка картина! Кожен же хотів би повісити таку в себе дома на чільному місці? Да?
    Лайт не вижгла б так. Тут бач як спокійно, вдумливо. А вона б і хату спалила. Я б їй до 14 років електроінструментів в лапи не давала б.
    Не Лайт.
    Пророк

А можна несподівану версію?
    Кронко!
    Обгрунтування: Кіт - лукавий, якось не ясно...чи дасть він півнику їдло, чи може тільки подражнить і все сам зжере....
    ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А може і правда лобзік це те, чим вирізають... Хоч би хто просвітив... Тоді я не знаю, шо то за техніка. Але ж прекрасно! Яка картина! Кожен же хотів би повісити таку в себе дома на чільному місці? Да?
    Лайт не вижгла б так. Тут бач як спокійно, вдумливо. А вона б і хату спалила. Я б їй до 14 років електроінструментів в лапи не давала б.
    Не Лайт.
    Нє, ну шо за люди? Шо за люди?! Кожен шпинає, кожен так і норовить в спину локтьом, під малі ноги стульчик, шоб дитя убилося, так і намагаються чимось обділить! От! Уже і вижигать ніззя до 14 років! Діскрімінація!!
    Моя відповідь - Дюша!
    Пророк

О, ти ж вгадала, Лайт! Дюша!- зажигальщик. Треба спитати в нього, яким вижигалом він вижигав, і шо таке лобзік.
    Кобі, я думаю, якби автором був Кронко, то кіт би кусав півня за лапу. А те що кіт хитрий, заслуга не вижигальщика. Ти шо, не зннаєш цієї ілюстрації з книжки "Кот Василий"? Дюша акуратно скопіював і зберіг до наших днів. От і пригодилося!
    ри?

черешня, я помню, шо десь шось таке бачив....Здається, як ми були в гостях, я натикався..Але я не впевнений))...
    Пророк

А зараз, вибачайте, знову креслення.
    ри?

Уксус?
+ Ответить в теме
Страница 94 из 302