Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей263Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 253 из 302
Показано с 2,521 по 2,530 из 3018.
    ри?

Re: Хто автор?

Нєтушкі! Я сначала питаю - НОВЕ чи ні!

Пророк

Хто вважається новим, а хто - старим? Скільки треба відслужити?
    ри?

Чері!!! Ти уклоняєшся від відповіді!!! Новий - це той, хто ще роботи не викладував!!! І ти це прекрасно знаєш!
    Пророк

А-а-а-а , он як....Тоді признаюсь- роботи викладались цього автора і неодноразово.
    Добрий модер ))

Дорога ведуча. Вам пише постійний читач, хоч і не частий дописувач пані Укса. Дане Вами завдання відібрало в мене сон і апетит. Вся я віддана спогляданню неземної краси даного витвору мистецтва - саморобної колонки. І от спало мені на думку, що автором з великою вірогідністю міг би бути Вуду. Наперед щиро вдячна за відповідь і увагу. Ваша Я ))
    Руда, з хвостом

Шановна Черешня Ягодівна, пише вам давня шанувальниця Рінка. От щойно спам8яталося: колись дядечко Рамм викладав магнітофона раритетного, то може до нього і був під*єднаний оцей чудо витвір чєловєсєскіх рук, увінчаний неземної краси пластіковими квітами????
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Довольно таки цікавий предмет інтер'єру. А саме головне - хенд мейд. За що його й потрібно цінить. А чим вам не подобаються оті іскуственні троянди? Без них то була б просто чорна коробка з громкогаварітєлєм
    Пророк

Я знову з вами. Пані Укса і пані Рінка отримують утішітєльні призи - по жувачці "Дональд Дак". Не Рамм і не Вуду сколотили колонку. Чого не називають Церетелі? Масштаб його!
    Здібна учениця

я теж хочу жувачку! То не Кронко робив?
    ри?

А я хочу сказати, шо ЦЕ може належить Тейлові - він знатний видумщик)))
    Прошу відповісти якнайскорше, бо муляє ця колонка мені, як шило в ж***, ну тобто треба ж уже й відгадать!!!
+ Ответить в теме