Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей263Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 164 из 302
Показано с 1,631 по 1,640 из 3018.
    Пророк

Re: Хто автор?

Рамм, щойно з"ясувалось, що мене ввели в оману! Підшлемник малював не форумець, а вислав форумець Чомусь форумцю здалося, шо мені просто хочеться полюбуватись на подшлємнік...Так що, мабуть, немає рації відгадувати. Зараз пошукаю нову картину, а ви тим часом змальовуйте собі креслення, та шийте подшлёмники!

Наступна робота. Фотографів прошу на падати в обморок- фотографувала я, тіні від пальців на малюнку - моя провинна))

Здібна учениця

Очароватєльно!
    Чогось здається мені шо то Лайтине...
    Руда, з хвостом

Уксус??
    Пророк

Ага, Лайтине! Скажіть, от роботи деяких людей можна відгадати з першого разу?
    ри?

Ну да, і чо це сразу відгадати з першого разу?! Слідуючий раз притягну таке, шо вони місяць гадатимуть, раз так...Над соломою голову сушили, а то ще згірше буде
    Здібна учениця

черешня, можна, якщо подумати
    але пальцем в небо веселіше))))
    Лайт, ждьомс))
    сдавайсь!!!

идем от противного..
    мальчик? нет! что? того!
    Лайт - не
    Никелер - бгг смишно даже подумать таке
    Анейша - аналогично
    Уксус - мммммм.. возможно... если только у неё такие обои были.. но я не видел значит не она (я так думаю...так сказать ИМХО - для любителей имха)
    хто там ще?
    Заштрыхована? не! вона слишком дерзкая шоб такый пузатых пуцвиркив малювать.
    Кетя? Могла! но не думаю!
    Кобита? Черешня? чого вместе их считаю? не скажу! тут я задаю вопросы! - просто ци пуголовкы з одниейи калюжи и думают одинаково, кроме того сестры.. так шо не воны - стиль не тот
    у меня есть 3 кандидата: Анна, Олио, Свята - йих я не дуже знаю.... вообще не знаю, бо вжыву не бачыв и так сказать рукамы не трогав... не! брушу! Анну бачыв но опять же "рукамы не трогав" поэтому многозначительное ХЗ
    Анна, Свята, Олио.... Ринка (упустил из виду), я думаю хтось из ных
    Пророк

Кронко сьогодні найкращий учень класу! пОняли дівчата? На тобі пряник! Іди на перерву на 5 хв раніше! От як треба відповідати! ( не важно, чи вгадав, чи ні)

Відгадуємо далі?
    Здібна учениця

черешня, а як же "Краткость - сестра таланта?" ми ж тут стараємсі...ех...
    Панянку з руками у волоссі зробила Рінка
    Пророк

Яка там краткость! Малюнків не даєте? Не даєте! Будем про кожен шедевр говорити по 3 дні. Ясно?
    Не Рінка!
+ Ответить в теме