Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей263Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 158 из 302
Показано с 1,571 по 1,580 из 3018.
    Пророк

Re: Хто автор?

Не пОООняла...Тут заговор, чи шо?! Проти мене? Я обманщик? Та я.. Та ви.. Та щас як...
    Мазіли!
    Ніхто не вгадало!

сдавайсь!!!

ТА КАРОЧЕ! ЯКЫЙ ЗАГОВОР! ТУТ ВСЕ ЧИКИ ПИКИ! ТА КАРОЧЕ! тУТ ВСЕ В ШИКОЛАДЕ ТУТ ВСЕ ЧИКИ-ПИКИ! ТА КАРОЧЕ..... АТМАЗУЕЦЦЯ ! ТА КАРОЧЕ!
    Пророк

Кронко, може то дійсно ти написав? Бо шось такий активний! бОрзий даже)))
    Пророк

Розкажу ВАм про шоколадного обманщика!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Пам"ятаєте шо черешня казала мол заходьте у П"ятницю в мєдакадемію, а вам обєщані рамом(!) конфєти дам!
    ага, фіг Вам!
    приходжу я до мєдакадемії, а черешешня то всі конфєти рамівські кудись поділа, нє ну правда цей, знашла мені купку своїх, щоколадних що правда) смачні були не заперечую! але я розраховувала то на пакован канфєт!!!
    ОБМАНН!!!! кругом обман!!!!!!
    Пророк

Не так було діло! Вислухайте і потєрпєвшу сторону(тобто мене). Я ж чого потєрпєвша? Бо лишилась своїх трюфєлєй законних! А пакетик, який передав Рамм,- вдома, я ж не чекала, що хтось ДІЙСНО прийде до мене на роботу за своєю порцією!!!
    А тут телефонує Кетя-давай канфєт їй! ось вона вже поряд стоїть! Хто ж знав, да? Може ще хто думає завітати? То кажіть, доведеться мені бігти в найближчий магазин за цукерками))
    Пророк

ага, тобто ти ДІЙСНО не хотіла конфєт отдавать? раз так подумала да?)
    А автор, Анейша може?
    ри?

ФО наваяв
    Пророк

Не Анейша і не ФО автор!
    Справа в тому, що я вже цукерки спакувала, щоб передати Лайті. Передам сьогодні їх Кобі( вона теж надійна зберігачка канфєт ), а Кобі ітиме на японську з Лайт, от вони і зустрінуться. Довгожданна зустріч цукерок і Лайти відбудеться!
    ри?

черешня, ти віддаси Кобі мої канфети?! Та якшо вони шоколадні, то вона мені хіба що поверне обгортки з-під них! Це в кращому разі! А так скаже, шо ти нічого не передавала!! Ти шо, Чері, про шо ти думаєш?! Довірити Коб цукерки - це все одно, шо сказать: бериииии, мінє не жаааааааалко!
    Або віддасть цілий кульочок, але сяде ж на уроці, і буде дивитися, дивиииитися, дивииииииииитися! Я ж удавлюся цукеркою вдома, якшо їй не оддам більшу половину ще там!! Я ж не зможу не поділитися!!!!
    Пророк

Шо за паніка? Лайт! Ще нічого поганого не сталось, цукерки всі тобі, інші взагалі он не претендують, я так зрозуміла. Лиш би ти хоч разок наїлось!
    А хто буде відгадувати автора? Я?
+ Ответить в теме