Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей263Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 146 из 302
Показано с 1,451 по 1,460 из 3018.
    Пророк

Re: Хто автор?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Божеее-божееее.... Такої провокації, та ще й з боку супермодератора я не чекала. Нєєєє.... Та за канфєту ж на форумі не те шо відповідь.. а боже мой.... Як стидно!
    У вас двох, Рамм і Лайт, є тільки один спосіб виправитись-полілитись половиною цукерок зі мною Це повністю "обелит" вас в моїх очах!
    Я тут не как супермодератор, а как человек. Та шо давайте не будем
    А поделиться я совсем не против. Можно даже сказать тока за!
    Тока де ж имя автора!

Руда, з хвостом

І я хочу канхвєт!!!!! Я тоже знаю відповідь. Маю докази!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Тока де ж имя автора!
    "Утром деньги-вечером стулья"
    модератор

Таааааааак. Шо такое?Развели тут , понимаешь! (кулаком об стол) кто работать будет?
    Быыстро!
    ри?

Та блін скільки нахлєбніков набігло!!!
    Рам, нікого не слухайте!! Давайте так, я Вам щас відповідь голосно і чітко, а Ви канфети бандероллю ...агромною! Я даже адрес дам...
    Нє! Я сама за НИМИ прийду!!

Аннавель, у нас обідня перерва! Бачиш, як обсуждаємо, хто більше ззість десерту? Аж язики повисолоплювали, і слина на чоботи капає!
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    "Утром деньги-вечером стулья"
    Э, пока я буду везти конхфеты, кто-то отгадает и останемся мы - я без ответа, а вы без конфетов. Это очень невыгодно для нас. Так что скорей пишите мне, а уж конфеты будут. Чесно
    Пророк

Рамм, а ви ето, не використовували ДО СЬОГОДНІ оцей безпрограшний спосіб відгадування автора? Га? В очі дивітьься!!! Я просто відмовляюся в це вірити! Води! Швидше!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ...
    Рам, нікого не слухайте!! Давайте так, я Вам щас відповідь голосно і чітко, а Ви канфети бандероллю ...агромною! Я даже адрес дам...
    Нє! Я сама за НИМИ прийду!!
    ...
    Лайтик, все заметано. Имя автора мне в личку. А конфетки я завтра передам тебе, как раз праздничек намечается
    ри?

RAMM, а Вам козак ні на кого не пахож? Ну от придивіться!! Згадайте, де ви вже шось подібне бачили на форумі!! Тут же купа фоток!!
    Оту роботу робила не одна калічь, а ціла купа!

П.С. Бачиш Чері, я ще тримаюся...але вже на волосок від виказування....Думаю, Бозя мені простить - він би і сам їв дармові шоколадні цукерки , да ж?

П.П.С. Ой-ой-ой, вже не можу стримуватися! Канфети до свята - все життя мріяла!! Ой! Людоньки!! Шо ж це робиться!!
    Хлопці, вчіться уламувати дівчат у супермодера... то, не получаєцца, та те та се)))
    модератор

Тааак) Передача взятки. Вы тут обедайте, развлекайтесь...я все бачу
+ Ответить в теме