Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 19.
    Пророк

Вино

Прийшла осінь. Нероби знаходять причини для депресії, життєлюби - для радості. Однією з незаперечних радостей цього життя є вино, особливо якщо ти впевнений в його натуральності. Особливо якщо ти його сам зробив.
    Сей год в вересні сонечко нас не балувало, виноград вийшов не солодким. Сік такий, що аж терпне. Вино обіцяє бути сухим (не півсолодким, як зазвичай), але є сподівання на пристойну якість - ще два тижні терпіння.
    Головне - все робити помолившись і з хорошим настроєм:)
    Миниатюры Миниатюры IMG_1792.jpg   IMG_0028.jpg  

--------

Re: Вино

Оооо.браво браво,терпения еще раз терпения

У меня в погребе тогж гдето бутыля с вином стоят.
    Пророк

Виноград для мене - особлива ягода (після черешні, звичайно )
    Збирання його не втомлює, а навпаки- якось надихає!
    Люблю домашнє вино. Тільки щоб справжнє, без "подвохов" в вигляді спирту!
    Як на мене, то виноробство - суто чоловіча справа . Я ж готова виступати щоразу подмастерьем у профі
    сцуко бдющий О_о

А от я навєрно білой вороной махну крилом... ненавиджу вино... чисто принцпово ненавиджу.... (серед всіх знайомих я один такий, мабуть)... Ну от взагалі не можу догнати як його ото люди пьють.... А також коньяк....фєєєєєєєє..... єдине що можу сказати коньяк можу бути замінником горілки... та не більше, оті всі речі, типу я смакую коньячку.... то я б певно одразу б покликав свого старого гарного друга-одногрупника ЕЕЕЕЕЕдиииикааааааа..... Ну те ж сам й про вино.... Мабуть я щось не доганяю в цьму житті...
    2.0

Waldemar, пацієнт, не хвилюйтеся, у вас просто інші налаштування...

Victorious, хорошу тему придумали! удачі вам у винокурінні! в мене торік тато набадяжив такого винчика ммм...сухарик, дуже схожий на херес "Ореанда" Масандри. це ми вже потім розплямкали.
    А взагалі, я думала завше, що люблю винятково сухе і напівсухе вино, але як виявилося, все вино гарне, якщо воно натуральне, а не нафігачене з підручних засобів.
    черешня, всі кріплені вина мають спирт. його вводять для того, щоб припинити бродіння і щоб дати вину вистоятися. але якщо все зроблене грамотно, то спирт той не заважає ні разу. здається мені, що коньяк "переживає" перегонку, а потім ще вистоюється... насправді це дуже цікава тема.. є колекційні вина по 3 тищі, це наші, українські, ійе не "вишка". я просто думаю, що сенс купувати їх є тільки тоді коли людина реально розуміється на цьому напої. а так - типові понти.
    змія болотяна ОЧКОва

Waldemar, ти не один з такими налаштуваннями))) не те, щоб не люблю вино, але п"ю його у невеликих кількостях і перебираю. краще напівсолодкий сухарик, і те під настрій і дуже небагато.
    nickeler, ото ти прально кажеш, шо тре аби вино було якісним. тоді і пити його приємно.
    А Вам, Victorious, натхнення і терпіння. без них будь-яка робота - перевод харчів)))
    Пророк

А почему же вино не любить.Вино утонченный напитог, просто смотря какое вино пить,
    Сколько вин не пил , то что мне больше всего понравилось ,вино домашнего приготовления .
    Пророк

В мене щойно стався "внутренний конфликт"! А все чому?
    Дісталась мені від пана Вікторіуса в дарунок пляшка його власного вина, отого, про яке він писав на початку теми. Скуштувала - смачно! Сухе вино! А потім чік! І стався "внутренний конфликт". Чому я маю казати на вино - "сухе" , якщо воно насправді мокре? Га?
    Вікторіус, ще раз дяки за презент
    Пророк

ого, ото балон барбосянки вином из такого синего винограда хорошо мясо на шашлык замачивать, вкусно получается
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    ого, ото балон барбосянки вином из такого синего винограда хорошо мясо на шашлык замачивать, вкусно получается
    Ее, то добре вино. Якби тобі перепало, не писав би, що ним лише "замачивать"
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы