Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей27Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 13
Показано с 111 по 120 из 124.
    Філін

Re: Колекція бубнів

Ще один бубєн, виготовлений по спеціальному замовленню для моєї колишньої колеги з компанії Золотий Слон:
    Миниатюры Миниатюры 1.jpg   2.jpg  

2.0

Mr. dUSHA, самий афігетітєльний бубен Анейші!!! Да простят мене остальні. Мегакрут мегакрєатів!!!
    змія болотяна ОЧКОва

nickeler, а канєшно))))) 8 метрів лєнточок!!!!!!!!
    Філін

Після тривалої паузи в хендмейді бубнів сьогодні було створено новий екземпляр колекції:
    Бубєн бухгалтерський антикризовий напузний
    Магічний БАБЛОВОД
    Миниатюры Миниатюры P4032674.jpg   P4032676.jpg   P4032678.jpg   P4032680.jpg   P4032682.jpg  

ри?

А я здається знааааааааю, на чийому животі висить бубєн))) Мені здається, чи отам оно риже пасмо?! ИИИ!
    Красівий такий!
    Народ, у нас же є ексклюзивні люди на форумі: ті, які виготовляють торби, й ті, що спеціалізуються на виготовленні висококласних уже нестираємих корявками бубнів!

Пи.Си. А де ж фотка Нікельовського бубна? Нема? Він же рижий!! Треба показати теж!
    Філін

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Пи.Си. А де ж фотка Нікельовського бубна? Нема? Він же рижий!! Треба показати теж!
    Це все патаму, шо я забув його сфотати до вручення при виготовленні, а хазяйці все ліньки його зафотати та надати фотоматеріал в коллекцію

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я здається знааааааааю, на чийому животі висить бубєн))) Мені здається, чи отам оно риже пасмо?! ИИИ!
    Ага, ти вгадала риже пасмо, але то не хазяйка. Бубна ще не вручили. Вручення сьогодня увечері, але хазяйка не відвідувачка нашого форума, тому паліва кантори не вийде
    ри?

Ответ Сообщение от Mr. dUSHA Посмотреть сообщение
    Ага, ти вгадала риже пасмо, але то не хазяйка. Бубна ще не вручили. Вручення сьогодня увечері, але хазяйка не відвідувачка нашого форума, тому паліва кантори не вийде
    Так цей! Я ж не казала, шо збираюся чиюсь кануру палить..тьху, кантору! Я ж кажу - оно дечки риже пасмоооо! Воно так по-зрадницьки визирає)))

А Нік відома своїм ліньтяйством, дааааа! *главно, шоб вона цих слів не побачила, гг

ОООООООО!!! Так там по пять копійок, а не жилізячки з діскєт!! Нічо сє! Там же цілий скарб!! Цілий статок!!
    Пророк

Згадала, що я теж щаслива володарка ексклюзивного бубна! Після того, як на моїх очах уграли Лайтову погрімушку, свою я бережу "в шухлядці-в фланельці".
    Руда, з хвостом

Там не лише рижі пасма мої...там ще і дІзайн тоже. Креативна мисля, ідея общі тчк
    Пророк

Супер, просто супер :)
+ Ответить в теме
Страница 12 из 13

Теги для этой темы