Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 27.
    2.0
    Flame

Альтернативне мистецтво

ну-с, панове! Прошу сміття зносити сюди, а потім будем складати з нього канхвети!
    Прохання адміну - відключіть (якщо це технічно можливо) в цім розділі заміну матюків на звьоздочки. Кажуть жеж: з пісні слів не викинеш.

Почну з поезій.

Сергій ЖАДАН

ПОРУЙНУВАННЯ ЄРУСАЛИМУ
    (Лицарська поезія)

Лицарство прагне воєн.
    Лицар вдягає збрую,
    важчу за нього вдвоє,
    що, власне, його не турбує.

Лицар кохає неню,
    має право на працю –
    відрубувати полоненим
    руки, ноги чи яйця,

робити замахи, змови,
    ставити церкву шпилясто.
    Натомість, не має змоги
    займатись, наприклад, блядством

на службі, або в гешефті
    кохатись. Лицарю гоже
    минати спокуси дешеві,
    на царство чекаючи Боже.

Лицар людина вільна.
    Попри можливі страти
    постійно встряє у війни,
    щоби надерти сраки

маврам, чи пак арабам.
    Залізом прикривши сподні,
    лицар прямує радо
    на Схід, за гробом Господнім.

Де-небудь в країні теплій,
    на прю стаючи, мов до праці,
    він потерпає в пустелі
    від спраги та мастурбацій.

Молитву співаючи Богу,
    в’їжджає врешті в долину.
    Тримає вперто облогу
    під стінами Єрусалиму.

Далі – питання часу.
    А час приносить утіху –
    в місті вмирають часто
    настільки, наскільки й тихо.

Дохнуть, мов зловлена риба,
    слабнучи від нудоти.
    Ще деякий час потрібно
    тримати облогу, аж доки

місто відчує втому.
    Лишаться лише каліки.
    В місто ввійти, а потому
    чинити розбій, оскільки

життя, воно як намисто –
    не варто шукати початок.
    Три дні грабувати місто,
    або ґвалтувати дівчаток

чи хлопчиків. Справа смаку
    та досвіду. Лицар має
    свободу вибору. Мапу
    роздерто. Знамено має

на вітрі. Ясніють далі.
    Та лицаря в самий розпал
    посеред мертвих кварталів
    раптово проймає розпач.

Тож лицар скидає лати
    і лицарю перед Богом
    глибоко поїбати
    щодо наслідків цього.

Його ридання гарячі,
    він гнеться під часу плином,
    і повзає навкарачки
    спаленим Єрусалимом.

Кигиче, Месію кличе,
    сипле прокляття й погрози.
    І сірим його обличчям
    стікають брунатні сльози

Прадалжаїм???
    При чому не лише поезією, а й всим-всим іншим... думки, запереченння (необгрунтовані типу "фу, каг вульгарно" будуть знесені к хєрам, тільки конструктивізм. І якщо, по-вашому, воно не має права існувати, пояснюйте конкретно - ЧОМУ?)

змія болотяна ОЧКОва

Re: Альтернативне мистецтво

Жадан - молоток! Класний чувак. А особливо мені подобаїцця "Степан галябарда".
    і вапше я щас слухаю Леся Подеревлянського "Їй скажуть, она заридає........"
    тєкстів кидать не буду, патамушо поціновувачі мабуть і без мене все знають такскать наізусть
    Odo
    -

Жадан - хороший письменник і поет, але чому альтернативне мистецтво? Як на мене, це просто справжнє мистецтво.
    2.0

того шо ми говоримо про сучасне мистецтво, а воно само по собі альтернативне. бо може бути яким хочеш. давайте спитаєм як небудь самого Жадана, куда він себе зараховує? ну шоб фсьо було по чесноку :)) ггг

"Слемерша" Світлана Поваляєва. Права на файл належать агенції АртВертеп.

http://ifolder.ru/6935763
    Пророк

имхо1 - это все относительно - классика, совр искусство, альтернативное...Все проверяется временем. Когда-то за прослушивание
    PINK FLOYD можно было вылететь из комсомола. Ну и где теперь комсомол? А PINK FLOYD стали классикой.
    Или, к примеру, Лист - в свое время он был алтернативным композитром-новатором.
    имхо2 - наличие матюков в произведении еще не относит его (произведение) к алтернативным. Гораздо интереснее (но и труднее)
    можно выразить то же самое без использования нецензуры.
    З.Ы. лично у меня нет никаких предубеждений к использованию
    нецензуры в произведениях. Если автор считает что это оправданно,
    то это его право. Зрители, слушатели, читатели, время - все рассудят.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    того шо ми говоримо про сучасне мистецтво, а воно само по собі альтернативне. бо може бути яким хочеш. давайте спитаєм як небудь самого Жадана, куда він себе зараховує? ну шоб фсьо було по чесноку :)) ггг "Слемерша" Світлана Поваляєва. Права на файл належать агенції АртВертеп. http://ifolder.ru/6935763
    Насмішили. І Поваляєва і Жадан можуть думати, що їм завгодно про мистецтво та про своє місце у ньому, це лише їх думка і не більше. Леонардо да Вінчі себе взагалі художником не вважав. Ну і що з того? Правильно сказав поет "Нам не дано предугадать, как слово наше отзовётся".
    2.0

RAMM, я не ставила за мету акцентувати увагу саме на матюках. бо це лише одна грань. написати красивий, логічний вірш з нецензурними краплинками треба вміти.
    от розкажіть нам про альтернативу в фотомистецтві?? абстракція, фотографування ліній, руїн... ну я гребу... я тут чесно кажучи не дуже розбираюся. Але чи є у вас приклади такої фотографії, над якою сперечаються - мистецтво то чи ні. (бджолки на квіточках не рахуємо :))))

Odo, смійтеся на здоровля, жити довше будете. але я серйозно. давайте думки власні, а не перетирайте хто що сказав. я в цій темі навіть з вами поспілкуюся. цікаво.
    Пророк

...от розкажіть нам про альтернативу в фотомистецтві?? абстракція, фотографування ліній, руїн... ну я гребу... я тут чесно кажучи не дуже розбираюся. Але чи є у вас приклади такої фотографії, над якою сперечаються - мистецтво то чи ні. (бджолки на квіточках не рахуємо :))))

...
    В фотографии я тоже не гуру ) Что сказать?
    Конечно есть и абстракции, линии и прочие искания.
    Но глядя на не фото, которые стали классикой, можно увидеть что в своем большинстве это все же отражения реальной жизни.
    Возможно это потому что фотография и родилась как рисование светом реальных событий, документирование их.

Некоторые примеры классики здесь
    http://www.poltavaforum.com/istoriya...html#post35241
    Odo
    -

Odo, смійтеся на здоровля, жити довше будете. але я серйозно. давайте думки власні, а не перетирайте хто що сказав. я в цій темі навіть з вами поспілкуюся. цікаво.
    За "навіть" окрема подяка, але не суть. Про мистецтво та немистецтво згадалася одна історія, що розказана Ернстом Неізвєстним в одній з його книжок. Якось, один румунський скульптор віз якусь свою скульптуру до США. Але митниця перевіряючи його не визнала у тій каменюці ніякого мистецтва. Почали розбиратися у суді, бо чи каміння не можна було провозити, чи ще через щось, але він міг "це" провезти лише у випадку, коли доведе, що це дійсно не каменюка, а мистецтво. Думали-думали і суд постановив: визнавати мистецтвом будь-який предмет, який визнає мистецтвом, крім автора, бодай ще одна людина
    Це я до того, що у мистецтві все ну дууууууууже відносно і майже немає нічого усталеного, твердого і точного. Або, як казав один з моїх незабутніх вчителів: "Живопис, дєточка, ето нє черченіє"
    Пророк

RAMM, я не ставила за мету акцентувати увагу саме на матюках. бо це лише одна грань. написати красивий, логічний вірш з нецензурними краплинками треба вміти.
    ...
    Согласен, так написать надо уметь.
    Но, если написать стих без нецензуры, было бы интереснее,
    просто столько вокруг этой нецензуры, зачем ее еще и в стихи включать?
    Мы имеем возможность слышать маты каждый день и везде, от детского сада до верх рады.
    Да, иногда прослушать или прочитать такое произведение прикольно,
    не более того.
    Все сказанное имхо.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы