Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6.
 1. #1
  Offline
  part of me

  Сергій Коляда


  "...бывает время, когда нельзя иначе устремить общество или даже все поколение к прекрасному, пока не покажешь всю глубину его настоящей мерзости..."

  (Н.В. Гоголь. Из письма 1846 г.)
  http://www.kolyada.com/

 2. #2
  Offline
  ри?

  Re: Сергій Коляда


  На другій фотці так гарно зображений Фантомас!!!
  Чи може то якийсь кент, на нього схожий?!)))
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: Сергій Коляда


  Він пірнає у сучасне життя. Спускається в метро на Хрещатику і з'являється десь у провінції, може, на Азовському морі, звідки він потрапив у це саме столичне життя, яке є для нього ні чим іншим, як сумішшю уламків старої культури й сьогодення. Уявити це просто. Ви їдете в тролейбусі повз св. Софію, читаєте газету чи книжку, потім помічаєте рекламу - "Coca-Cola" або "Оболонь" - через плече бачите фото якоїсь поп-зірки у модному журналі, чуєте, як хтось лається позаду - це все складається у постмодерновий колаж. Саме таким є сучасне життя. Таким є і його мистецтво. Сам маляр, хоча дещо й гіперболізує певні речі, але не бачить великої різниці між своїм мистецтвом і життям.
  Народився Сергій Коляда в Одесі у 1972 р., але все дитинство провів у Бердянську, де закінчив педагогічний інститут. З 1997 р. мешкає в Києві. Не вельми тривалий термін, але митець уже встиг привернути увагу багатьох іноземних дипломатів - поціновувачів живопису, графіки.

  Мистецтво С. Коляди еклектичне. Розмаїття сюжетів, які складаються з поєднання образів масової культури та цитат з класики, вражають усіх. Автопортрет Т.Г. Шевченка на рекламному борді "Coca-Cola" з пляшкою цього продукту замість свічки - яскравий приклад. Автор у жодному разі не знущається з пам'яті великого поета. Постмодерне мистецтво - це гра. Для автора це - сувора правда життя, метафора цинізму деяких сьогоденних реалій. Його дуже хвилюють соціальні негаразди. Він переконаний, що повинен відтворювати свій час, свою епоху - їхні світло й морок. .Сучасне мистецтво не творить нічого нового. Remake - це бог епохи постмодернізму. Конвеєр масового виробництва зрівняв журнальних красунь, пам'ятки архітектури, туристичні Мекки. Художник досить часто це все ставить на одні ваги. Він відмовляється від традиційної композиції. Зорові образи поєднуються в нього з лінгвістичними - словами і фразами. Глядачі можуть самі дати назву картині, вони мають право вибору.

  С. Коляда використовує досить оригінальну техніку - кулькову ручку чорного кольору. Для нього це - питання концептуальне ("чорнило - кров цивілізації'). Однак ця техніка потребує чимало зусиль та часу.

  Отакий він - сучасний художник. Може, ми маємо уважніше придивитися до його творів і замислитись? І молоде мистецтво вкаже на вихід із, здавалося б, безвихідних станів та кризи сучасного життя. І водночас породить інші питання, безпосередньо звертаючись до нашого сумління.
  Миниатюры Миниатюры 502_SERHIYKOLYADA_1.jpg  
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Сергій Коляда


  Так, и несколько го работ! Мож кому интересно будет! :)
  Миниатюры Миниатюры 502_2005_1.jpg   502_BLACK_1.jpg   502_dream_1.jpg   502_GOGOL_1.jpg   502_IMG_0001_12.jpg  

 5. #5
  Offline
  Пророк

  Re: Сергій Коляда


  и ещё...
  Миниатюры Миниатюры 502_IMG_0001_12.jpg   502_IMG_0003_1.jpg   502_IMG_0005_1.jpg   502_IMG_0006_1.jpg   502_IMG_0007_1.jpg  

 6. #6
  Offline
  Пророк

  Re: Сергій Коляда


  и воть трошки в тему! и нет
  но эти мне больше всего нравятся! :happy:
  Миниатюры Миниатюры 502_K008_1.jpg   502_O58_1.jpg   502_O63_1.jpg   502_rejected_1.jpg   502_SAVE_1.jpg  

+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Сергій Жадан - Anarchy in the UKR (PDF)
  Sasha-Grob в разделе Мова та Література
  Ответов: 12
  Последнее сообщение: 29.03.2011, 21:44

Теги для этой темы