Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9
Показано с 81 по 87 из 87.
    ри?

Re: коли втрачаєш себе....

Офтоп:
    Я теж не очікувала, що в такому руслі піде ця тема, але - що маємо - то маємо
    Це можна виправити - мали би бажання.

Гординя, його любимий гріх.
    Всі від цього страждають - гріх всіх людей

2.0

Добре, кажу дуже просто: є те,що піддається удосконаленню, а є те - що ні.
    фак! щось подібне казали фашисти! плюс один!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    в корені не згодна. якшо ви будете десять днів їсти солодке, а чи не схочеться вам гірчиці?
    Тоді поясність чому Вам ніколи не набридає у кастрюльному залі? Адже, перефразовуючи Вас же, коли весь час їсти гірчицю, колись таки захочеться і солодкого?
    2.0

Тоді поясність чому Вам ніколи не набридає у кастрюльному залі? Адже, перефразовуючи Вас же, коли весь час їсти гірчицю, колись таки захочеться і солодкого?
    ви знаєте, в кумпашці, яка намічається для кастрюльного залу скучно не може бути "по апреділенію". Плюс право на всі людські "гріхи" залишаємо за собою.
    якщо згадати, що це тема про творчість, то я особисто пишу, коли мені погано. коли хороше - майже не беруся. от чому зараз майже не пишу нічого нового... а в раю я буду творчо кастрована. мене пригнічує цей набір законів. МЕНЕ ОСОБИСТО! і не треба мені бажати щастя в божих краях - як цього неможна не зрозуміти? за нас тут одна людина молиться надумала, то їй було строго наказано шо ніззя. це зняєте, якби хтось не любив манку, а його насильно запихали. релігія нині дуже шовіністична.і якщо нема внутрішньої потреби вірити, знач так треба. Людина ніц не гірша за вас, богоугодних. Просто іншого покрою.
    Так само як міг вірити Амосов, якщо він розбирав людину і вдихав в неї життя? як може вірити в бога Джеймс Уотсон який відкрив ДНК? Хоча він і каже, що поховають його за церковним обрядом, бо так вимагає його культура його народу, яку він шанує.
    вони ніяк не моншовартісні, вони кинули виклик природі і взяли відповідальність на себе. це важливо. це означає внутрішню силу. але це й важче, в в тебе є лише ти, і помилки лише твої, і ніяк їх не виправда крім як власним промахом...

http://www.umoloda.kiev.ua/number/1212/203/42997/ про Уотсона

АПД: Бетховен оглух будучи зрілим. Він майже все вже написав, а потім втратив слух! так шо учіть матчасть!
    Odo
    -

ви знаєте, в кумпашці, яка намічається для кастрюльного залу скучно не може бути "по апреділенію".
    Так і з нашого боку компанія нівроку підібралася. Не знаходите?
    Плюс право на всі людські "гріхи" залишаємо за собою.
    А от тут, як на мене, Ви помиляєтеся, там можна буде лише вічно бажати грішити, але втілювати гріховні задуми можна лише у цьому світі, так що поспішайте
    якщо згадати, що це тема про творчість, то я особисто пишу, коли мені погано. коли хороше - майже не беруся. от чому зараз майже не пишу нічого нового...
    А я коли це зрозумів, то відклав пензля у бік і беру лише тоді, коли мене переповнює щастя і радість. Не хочу власний негатив на людей вихлюпувати. До речі, як Вам творчість Андрея Рубльова, Феофана Грека, Діонісія, Фра Беато Анджеліко?
    а в раю я буду творчо кастрована. мене пригнічує цей набір законів. МЕНЕ ОСОБИСТО! і не треба мені бажати щастя в божих краях - як цього неможна не зрозуміти? за нас тут одна людина молиться надумала, то їй було строго наказано шо ніззя. це зняєте, якби хтось не любив манку, а його насильно запихали. релігія нині дуже шовіністична.і якщо нема внутрішньої потреби вірити, знач так треба.
    Не переймайтеся, я Вам зичу лише бути у згоді зі самою собою.
    Людина ніц не гірша за вас, богоугодних. Просто іншого покрою.
    Чи є у цього шляху серце? Коли є, то — шлях хороший, коли ні — він безглуздий.
    Так само як міг вірити Амосов, якщо він розбирав людину і вдихав в неї життя?
    Я слухав багато різних інтерв’ю з Амосовим, на маене він справив враження просто звичайної радянської людини з усіма її недоліками, думаю його аьтеїзм один з проявів його радянськости.
    як може вірити в бога Джеймс Уотсон який відкрив ДНК? Хоча він і каже, що поховають його за церковним обрядом, бо так вимагає його культура його народу, яку він шанує.
    А Академік Павлов вірив, і проходячи повз цервку завше хрестився.
    вони ніяк не моншовартісні, вони кинули виклик природі і взяли відповідальність на себе. це важливо. це означає внутрішню силу. але це й важче, в в тебе є лише ти, і помилки лише твої, і ніяк їх не виправда крім як власним промахом... http://www.umoloda.kiev.ua/number/1212/203/42997/ про Уотсона
    Дійсно, атеїсту треба бути сильнішому, ніж віруючому, бо йому ні на кого спертися, але така вже їх тяжка доля атеїстична, ніхто їх до неї не змушував.
    2.0

Odo, а я люблю апокаліптичний настрій мистецтва, я шукаю його... всюди в усьому завжди... вам треба пояснювати, що картинки з світлим настроєм не викликають в мене ніяких емоцій? це, як ви кажете, мій вибір. А Амосов був великою людиною, він боявся, але перемагав страх і ішов вперед.
    Odo
    -

[COLOR="Red"]На численні прохання трудящих, весь офтоп з теми почасти видалено, почасти перенесено до відповідних тем.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9

Теги для этой темы