Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9
Показано с 61 по 70 из 87.
    Odo
    -

Re: коли втрачаєш себе....

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Ця людина не заморочувалась на тому, типу:а якщо б не зустрів? Самопочуття людини таке, на скільки вона себе сама сприймає. Я знаю одну людину, яка зовнішньо навідь відталкуюча, але коли починаєш з нею розмовляти - на стільки цікава людина, що зовнішності не помічаєш зовсім. І вона теж, на скільки я знаю, не переймається з приводу своєї зовнішності. А є красотки, які настількі закомплексовані, що їх так і сприймають.
    Чи правильно я Вас зрозумів, що шакали мусять бути задоволені своїм шакальством і не мріяти стати левами? А солдат мусить бути задоволеним тим, що він солдат і ніколи не мріяти стати генералом?
    Щодо мене - мені це важко уявити, скажу чесно. На скільки я себе знаю - я трохи схильна до "самобічевания", "приймаю до серця" все, що навкруги мене. Якщо б на мене ніхто не дивився, окрім мого чоловіка,хм...важко сказати. Мабуть - так. Якщо кохана людина поряд - вона може зробити щасливою свою половинку. Скажіть, а що важливіше: всім подобатись і бути самою(самому), чи нікому не подобатись, окрім коханої людини і бути з нею?
    Це і йожику зрозуміло, що добре, коли кохана людина Тебе кохає і розуміє, я про инше запитую, про те чи згодні були б на те, щоб стати зовсім непривабливою для решти протилежної статі (шакалихою, поганулькою), Ваша відповідь — так? Упевнені?

Да, только Адам и Ева получили не то, что хотели.
    Як на мене, вони ніц не хотіли, просто несподівано для себе втрапили у цю ситуацію, до якої не були готові, бо ніколи над цим не замислювалися, і тому не змогли протистояти суто психологічним маніпуляціям змія.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    під впливом психоактивних речовин можна новий світ вигадати, а не лише тварин поназивати! шо вони, цікаво, в тім раю їли? хм...
    А звідки ті "психоактивні речовини" взялися? Їли з усіх дерев, крім одного.
    це називається "думка однієї зі сторін". Для адекватного сприйняття реальності треба-с опонента вислухати
    А хто проти? Тут питання у тому, що одна зі сторін користуючись нагодою відсутности опонента вводить в оману третю непоінформовану сторону.
    скууууучно... добре, що такого не буде
    Це кому як
    питання типу: а хто єсмь Змій!? це до Вас, Реген. Хто знає відповідь прохання не підказувати! а чи не творіння божєскає? і чого його віруси поїли, він жеж холоднокровне, думать не може! а йаблучко всучить додумався! шото тут не так....
    Добре, почекаємо її відповіді, хоча я на це питання вже багато разів відповідав.

2.0

Їли з усіх дерев, крім одного.
    самі відповіли на своє питання, чи вам список навести?

А хто проти? Тут питання у тому, що одна зі сторін користуючись нагодою відсутности опонента вводить в оману третю непоінформовану сторону.
    так точно! раєм намагалися купити людську довіру, і "душу" яка захована в тушках Адама і Єви. тут можна розглядати питання з двох сторін. в будь якому випадку, пахне отим самим наjобом.

Це кому як
    і шо вам оце буде прикольно без таких кадрів як я? бо я туди не хочу. ми, тим часом, в кастрюльному залі № 5 в войнушкі бум грацця

Добре, почекаємо її відповіді, хоча я на це питання вже багато разів відповідав.
    так я й хочу "адепта" послухать. ми ж вми вродь взаємопорозумілися, що нам краще не сперечатися, кожен типу при своїх. адинадин!!1111
    Odo
    -

самі відповіли на своє питання, чи вам список навести?
    Себто Ви вважаєте плоди тих дерев "психоактивними", а з якого переляку, дозвольте спитати?
    так точно! раєм намагалися купити людську довіру, і "душу" яка захована в тушках Адама і Єви. тут можна розглядати питання з двох сторін. в будь якому випадку, пахне отим самим наjобом.
    Чистий суб’єктив, де Вам там наjоб знову увижається?
    і шо вам оце буде прикольно без таких кадрів як я? бо я туди не хочу. ми, тим часом, в кастрюльному залі № 5 в войнушкі бум грацця
    Ну дик, не я ж Вас змусив обрати собі "кастрюльний зал", це Ваш вільний вибір, котрий я поважаю. А коли награєтеся у войнушку заходьте в гості, завше ласкаво просимо
    2.0

Odo, Себто Ви вважаєте плоди тих дерев "психоактивними", а з якого переляку, дозвольте спитати?
    Їли з усіх дерев, крім одного.
    там за теорією імовірності парочка психоактивних точно знайдеться. а ви ж кажете, шо їли з усіх! а ви знаєте, шо коли плоди певних дерев перестигають, вони починають бродити і там така виходить нехіла сивуха-бормотуха... мало лі... завважте, я тіки припукаю

Чистий суб’єктив, де Вам там наjоб знову увижається?
    50/50 орел/решка бог/диявол - зв"язку не вловлюєте? вам сказку розказали так, що ніби добро перемагає, а що, коли є інший варіант казки? і мені, ні вам, ні будь-кому не дано знати, а як воно там було насправді.

Ну дик, не я ж Вас змусив обрати собі "кастрюльний зал", це Ваш вільний вибір, котрий я поважаю. А коли награєтеся у войнушку заходьте в гості, завше ласкаво просимо

та нє, спасибі. Казав в щодах Гоносуке "дякую, я й так постою" ггг
    Odo
    -

там за теорією імовірності парочка психоактивних точно знайдеться. а ви ж кажете, шо їли з усіх! а ви знаєте, шо коли плоди певних дерев перестигають, вони починають бродити і там така виходить нехіла сивуха-бормотуха... мало лі... завважте, я тіки припукаю
    За такою ж логікою екстраполяції теорії імовіности на все що завгодно, можна сказати, що Ви колись з’їли щось неякісне і це не дозволяє Вам уявити себе ніде, крім кастрюльного залу
    Офтоп:
    я тіки припукаю
    Що-що Ви зробите? Ну от бачите вже і симптоми почались
    50/50 орел/решка бог/диявол - зв"язку не вловлюєте? вам сказку розказали так, що ніби добро перемагає, а що, коли є інший варіант казки? і мені, ні вам, ні будь-кому не дано знати, а як воно там було насправді.
    Як там було насправді, дійсно, ніхто достеменно у подробицях не відає, але кому цікаво той і шукає у різних джерелах.
    Ну дик, не я ж Вас змусив обрати собі "кастрюльний зал", це Ваш вільний вибір, котрий я поважаю. А коли награєтеся у войнушку заходьте в гості, завше ласкаво просимо та нє, спасибі. Казав в щодах Гоносуке "дякую, я й так постою" ггг
    Знову ж таки, це Ваш вибір. До речі, про різні джерела, не читали часом "Розу мира" Данііла Андрєєва? Там багато є про різні рівні кастрюльних залів. Коли серйозна людина кудись збирається, то завше збирає всю доступну інфу про ті краї, а він, як на мене, цікаво видовищно і без жодної упереджености їх описує.
    2.0

Odo, ага-ага, ви тож язвити вмієте, це я давно помітила!
    Книжечку про Алісу в Країні див пам"ятаєте? Аліса - типічний споживач псилоцібіна! То чого ж не могли славнозвісні біблійні герої нахряцатися чогось такого-едакого? ай пардоньте, "гриби - семя сатани" - хтось колись писав статтю про це. я поржала.
    О, а може то не яблуко було, а ГРИБ? ась? його типу зашифрували, шоб народ не знав шо треба їсти для роздупляжа (тіко не нада більше про Кастанеду, окі? воно мені не йде.)

Знову ж таки, це Ваш вибір. До речі, про різні джерела, не читали часом "Розу мира" Данііла Андрєєва? Там багато є про різні рівні кастрюльних залів. Коли серйозна людина кудись збирається, то завше збирає всю доступну інфу про ті краї, а він, як на мене, цікаво видовищно і без жодної упереджености їх описує.
    а я "руссо-туррісто обліко моралє" так шо берем турмаршрут! а далі - i'll be back! і аццкій смєх! короч, мені і в кастрюльному залі непогано! у мене там гарна орієнтація на місцевості.
    Odo
    -

Odo, ага-ага, ви тож язвити вмієте, це я давно помітила!
    Да, я такий.
    Книжечку про Алісу в Країні див пам"ятаєте? Аліса - типічний споживач псилоцібіна! То чого ж не могли славнозвісні біблійні герої нахряцатися чогось такого-едакого? ай пардоньте, "гриби - семя сатани" - хтось колись писав статтю про це. я поржала. О, а може то не яблуко було, а ГРИБ? ась? його типу зашифрували, шоб народ не знав шо треба їсти для роздупляжа (тіко не нада більше про Кастанеду, окі? воно мені не йде.)
    Ну хоча б тому, що ці Ваші припущення не мають під собою жодного серйозного підґрунтя, так, наївні та смішні дитячі забавки, не більше, маніловщина
    а я "руссо-туррісто обліко моралє" так шо берем турмаршрут! а далі - i'll be back! і аццкій смєх! короч, мені і в кастрюльному залі непогано! у мене там гарна орієнтація на місцевості.
    А про відповідність нашої мапи світу — справжній мапі світу, не доводилося читати?
    2.0

Ну хоча б тому, що ці Ваші припущення не мають під собою жодного серйозного підґрунтя, так, наївні та смішні дитячі забавки, не більше, маніловщина
    а все у цім світі суб"єктивне! будь-яке доведення починається з суб"єктиву. а деякі речі просто є.
    а про Алісу, почитайте, який дядька Керолл славний торчок був! і певно, що за законами жанру свої видіння він спроектував на головну героїню.

А про відповідність нашої мапи світу — справжній мапі світу, не доводилося читати?
    у мене чуйка! я "наощупь", а синяки мені - карщі за бойові нагороди!
    Odo
    -

а все у цім світі суб"єктивне! будь-яке доведення починається з суб"єктиву. а деякі речі просто є.
    Коли я сідаю у літак і відчуваю, як він летить, то розумію — закони фізики, що обчислили його політ об’єктивні. Тому не згоден, далеко не все. Просто деякі речі складно піддаються обчисленням та вимірюванням. А доказам, то і поготів, коли чули про славнозвісну теорему Ферма, нпр., котру все ж довели врешті решт, але з якими труднощами.
    а про Алісу, почитайте, який дядька Керолл славний торчок був! і певно, що за законами жанру свої видіння він спроектував на головну героїню.
    Якось не помітив зв’язку з попередніми міркуваннями, коли чесно.
    у мене чуйка! я "наощупь", а синяки мені - карщі за бойові нагороди!
    У деяких релігіях це зветься шляхом досвіду
    2.0

Odo, ну ви ж мені написали про "суб"єктив", а я вам кажу, що про Керолла - факт з його біографії! Апісняю, такскать! ок?

Коли я сідаю у літак і відчуваю, як він летить, то розумію — закони фізики, що обчислили його політ об’єктивні. Тому не згоден, далеко не все. Просто деякі речі складно піддаються обчисленням та вимірюванням. А доказам, то і поготів, коли чули про славнозвісну теорему Ферма, нпр., котру все ж довели врешті решт, але з якими труднощами.
    це нині закони фізики об"єктивні, тобто вони були об"єктивні завше, але вивчали їх через суб"єктивне припущення, на авось. хтось сказав: "все сказане нами об"єктивне в межах певного суб"єктиву"...
    У деяких релігіях це зветься шляхом досвіду
    а без релігій нікаг ніззя?
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9

Теги для этой темы