Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 9
Показано с 51 по 60 из 87.
    Odo
    -

Re: коли втрачаєш себе....

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Щодо смерті, це - був обман сатани і вибір людини

та шо ви гаваріте! а Сатану хто "придумав"? і чого ж таку хрінову систему в ангела зафігачили, що її віруси поїли? ась?
    Це був вільний вибір самого ангела, як вільної істоти (так само, як і Адама, коли він з’їв яблуко), пригадайте нашу бесіду у щоді, щодо свободи вибору.

Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Я теж у це вірю, але зараз я запитував Вас не про це. Я запитував про самопочуття цієї людини. Ви ухиляєтеся від прямої відповіді? Тоді спробуйте запитати себе, чи хотіли б Ви бути таким "шакалом" у жіночій подобі, такою собі "поганулею", котрою ніхто з чоловіків зроду не зацікавився? Уявіть, що Ваші молитви були почуті і Ви таки знайшли свою половинку, але чи почуватиметеся Ви щасливою поза межами свого дому, де всі чоловіки дивитимуться повз Вас не помічаючи Вашого існування? Погодилися би на таке?
    Ця людина не заморочувалась на тому, типу:а якщо б не зустрів?
    Самопочуття людини таке, на скільки вона себе сама сприймає. Я знаю одну людину, яка зовнішньо навідь відталкуюча, але коли починаєш з нею розмовляти - на стільки цікава людина, що зовнішності не помічаєш зовсім. І вона теж, на скільки я знаю, не переймається з приводу своєї зовнішності. А є красотки, які настількі закомплексовані, що їх так і сприймають.
    Щодо мене - мені це важко уявити, скажу чесно.
    На скільки я себе знаю - я трохи схильна до "самобічевания", "приймаю до серця" все, що навкруги мене. Якщо б на мене ніхто не дивився, окрім мого чоловіка,хм...важко сказати. Мабуть - так. Якщо кохана людина поряд - вона може зробити щасливою свою половинку. Скажіть, а що важливіше: всім подобатись і бути самою(самому), чи нікому не подобатись, окрім коханої людини і бути з нею?
    Инвалид умственного труда

Це був вільний вибір самого ангела, як вільної істоти (так само, як і Адама, коли він з’їв яблуко)
    Исходя из первоисточника, яблоко первой съела Ева. А потом заставила съесть Адама.
    Хоть ктото удосужился прочесть почему Ева яблоко съела?
    Гуру

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Исходя из первоисточника, яблоко первой съела Ева. А потом заставила съесть Адама.
    Хоть ктото удосужился прочесть почему Ева яблоко съела?
    1. Змей посеял сомнение, исказив указание Бога по-поводу дерева, сказав фразу "А подлинно ли сказал Бог:не ешьте ни от какого дерева в раю?". Бог говорил не есть только от одного дерева - дерева познания добра и зла.
    2. Ева увидела, что дерево это хорошее для пищи, приятно для глаз (красивые сочные плоды) и вожделенно, потому что "дает знание".

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    и вожделенно, потому что "дает знание".
    Ключевая фраза!
    Гуру

Ключевая фраза!
    Да, только Адам и Ева получили не то, что хотели.

Эт почему?
    Сидеть как растения в раю это классно?
    Это тоска....
    Теперь вернемся к цитате, кто первый захотел знаний?
    Гуру

Эт почему?
    Сидеть как растения в раю это классно?
    Это тоска....
    Теперь вернемся к цитате, кто первый захотел знаний?
    А кто вам внушил, что они были как растение?
    1. Незаурядный, совершенный ум (вы представьте - Адам дал название всем животным земли)
    2. Постоянное общение с Богом, что уже дает возможность узнать все, что тебе интересно.
    3. Перспектива создания совершенного общества на совершенной земле, в идеальных условиях и т.д.

Что касается знаний, то вопрос немного неправильно поставлен:ни кто первый захотел знаний, а кого можно было уговорить легче соблазниться на познание, в разрезе того, что женщина - более эмоциональное творение, чем мужчина

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Что касается знаний, то вопрос немного неправильно поставлен:ни кто первый захотел знаний, а кого можно было уговорить легче соблазниться на познание, в разрезе того, что женщина - более эмоциональное творение, чем мужчина
    Все понял.
    Теорию Дарвина считают общепринятой.
    Есть альтернативные Российский (ну при царизме исчо) ученый Берг , выдвинул свои теорию происхождения видов.
    Я к чему...
    Когда надо, то даж цитаты из библии подворачивают в своих интересах.....
    2.0

1. Незаурядный, совершенный ум (вы представьте - Адам дал название всем животным земли)
    під впливом психоактивних речовин можна новий світ вигадати, а не лише тварин поназивати! шо вони, цікаво, в тім раю їли? хм...
    2. Постоянное общение с Богом, что уже дает возможность узнать все, что тебе интересно.
    це називається "думка однієї зі сторін". Для адекватного сприйняття реальності треба-с опонента вислухати
    3. Перспектива создания совершенного общества на совершенной земле, в идеальных условиях и т.д.
    скууууучно... добре, що такого не буде

питання типу: а хто єсмь Змій!? це до Вас, Реген. Хто знає відповідь прохання не підказувати! а чи не творіння божєскає? і чого його віруси поїли, він жеж холоднокровне, думать не може! а йаблучко всучить додумався! шото тут не так....
+ Ответить в теме
Страница 6 из 9

Теги для этой темы