Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9
Показано с 41 по 50 из 87.
    Гуру

Re: коли втрачаєш себе....

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Regen, спробую переформулювати: "Ви знаєте хоч одну людину, що була б щасливою тим, що вона "подібна" до шакала?" Прошу не ухилятися від прямої відповіді.
    Якщо ви відповісте, що за смисл саме ви вкладаєте у слово "шакал" - я вам відповім.

Odo
    -

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Якщо ви відповісте, що за смисл саме ви вкладаєте у слово "шакал" - я вам відповім.
    А який сенс вкладали у нього Ви:
    ... Чтобы научиться этому "исскуству", нужно обладать врожденным обаянием. Чтобы быть львом - нужно им родиться. А шакала сколько не учи, не дрисируй - ну не получится у него такой грозный царский рык, а только противненький хохоток.
    ?
    2.0

Mr.Kronko, я не знаю, як воно має бути...у кожного по своєму, яле якщо якось було, то це радує...значить не просто набір безглуздих слів...дяки а щодо попси...хм...таке в нас суспільство, що прекрасне перемелює на попсятіну, щоб було легше "хавать"

Regen, а ви в курсі, шо ви на себе дофіга берете? чому ви вважаєте, що павутинка на сонці мене не має зачаровувати? але коли павук плутає муху в павутинку, це теж великий, неперевершений процес. це теж життя. одне обривається для того, аби інше тривало.
    про шакалів (я так розумію це не звідси але, раз торкнули скажу). Сагу про Мауглі читали? Моя пам"ять відіслала мене до отого шакала, підлабузника, що жере падло і тікає від проблем. таких можна любити? я вважаю, таких треба обходити стороною, вони собі подібних знайдуть. звичайно, якщо в людини є чесноти. бо всіх не пожалієш і такі жалості не потребують, бо кинуть вас при першій нагоді. таке не лікується нічим. це вроджене.
    і Regen, ви знаєте, що ви нав"язуєте своє світобачення. воно у вас є, говоріть про нього, але коли звучить фраза "Я иду своим путем,а вы - драгоценные, жесткие леди - nickeler и К*- своим. Ну уж простите меня, что я смотрю на мир и пытаюсь видеть яркие краски, а не мрачность,тусклость и черноту" мені думається тіки одне - всі люди як люди, одна я багіня. Обережніше з цим будь-ласка. Мене колись ще в школі назвали "темним романтиком"... і знаєте, мабуть воно так і є. Якщо, на ващу думку, все сотворив бог, то і смерть має бути прекрасна, бо це логічне завершення життя. по іншому не буває.
    Гуру

У мене є один товариш, ну не мав він успіху і пікаперстві, як бачив, або хотів познайомитися з дівчиною - слова вимовити не міг: шарівся, бліднів, видавав "нечленораздельные звуки". Хоча він симпатичний. І нічого, зустрілася дівчина, яка його покохала, і не за хист до пікаперства.
    Odo
    -

У мене є один товариш, ну не мав він успіху і пікаперстві, як бачив, або хотів познайомитися з дівчиною - слова вимовити не міг: шарівся, бліднів, видавав "нечленораздельные звуки". Хоча він симпатичний. І нічого, зустрілася дівчина, яка його покохала, і не за хист до пікаперства.
    Я правильно розумію, що саме таких чоловіків Ви мали на увазі під "шакалами"? І ще, як гадаєте, чи ця дівчина, що його покохала, це єдине про що він мріяв? Чи це просто був його "останній шанс"? І чи може така людина за таких умов почуватися щасливою?
    Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Я правильно розумію, що саме таких чоловіків Ви мали на увазі під "шакалами"? І ще, як гадаєте, чи ця дівчина, що його покохала, це єдине про що він мріяв? Чи це просто був його "останній шанс"? І чи може людина за таких умов почуватися щасливою?
    Так. Я вірю, що "счастливые семьи образуются не небесах", тобто Бог "готує"другу половинку і з’єднує серця. Просто вони зустріли один одного і щасливі разом. І він, до речі, розбалакався, бо це була - ВОНА!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ... Якщо, на ващу думку, все сотворив бог, то і смерть має бути прекрасна, бо це логічне завершення життя. по іншому не буває.
    Хтось з філософів, здається "срібного віку" якось сказав, що Ісус зачарував світ красою смерти. І ще десь там само таке: "той, хто навчить людей гідно помирати, той навчить їх гідно жити".
    Гуру

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Regen, а ви в курсі, шо ви на себе дофіга берете? чому ви вважаєте, що павутинка на сонці мене не має зачаровувати? але коли павук плутає муху в павутинку, це теж великий, неперевершений процес. це теж життя. одне обривається для того, аби інше тривало.
    про шакалів (я так розумію це не звідси але, раз торкнули скажу). Сагу про Мауглі читали? Моя пам"ять відіслала мене до отого шакала, підлабузника, що жере падло і тікає від проблем. таких можна любити? я вважаю, таких треба обходити стороною, вони собі подібних знайдуть. звичайно, якщо в людини є чесноти. бо всіх не пожалієш і такі жалості не потребують, бо кинуть вас при першій нагоді. таке не лікується нічим. це вроджене.
    і Regen, ви знаєте, що ви нав"язуєте своє світобачення. воно у вас є, говоріть про нього, але коли звучить фраза "Я иду своим путем,а вы - драгоценные, жесткие леди - nickeler и К*- своим. Ну уж простите меня, что я смотрю на мир и пытаюсь видеть яркие краски, а не мрачность,тусклость и черноту" мені думається тіки одне - всі люди як люди, одна я багіня. Обережніше з цим будь-ласка. Мене колись ще в школі назвали "темним романтиком"... і знаєте, мабуть воно так і є. Якщо, на ващу думку, все сотворив бог, то і смерть має бути прекрасна, бо це логічне завершення життя. по іншому не буває.
    Я на себе нічого не беру, а висловлюю свою думку. До речі, до "багіні" - мені ще дуже далеко, та й я не претендую.Щодо смерті, це - був обман сатани і вибір людини, а людина, по замислу Божому мала жити вічно, не знаючи зла.
    Odo
    -

Так. Я вірю, що "счастливые семьи образуются не небесах", тобто Бог "готує"другу половинку і з’єднує серця. Просто вони зустріли один одного і щасливі разом. І він, до речі, розбалакався, бо це була - ВОНА!
    Я теж у це вірю, але зараз я запитував Вас не про це. Я запитував про самопочуття цієї людини. Ви ухиляєтеся від прямої відповіді? Тоді спробуйте запитати себе, чи хотіли б Ви бути таким "шакалом" у жіночій подобі, такою собі "поганулею", котрою ніхто з чоловіків зроду не зацікавився? Уявіть, що Ваші молитви були почуті і Ви таки знайшли свою половинку, але чи почуватиметеся Ви щасливою поза межами свого дому, де всі чоловіки дивитимуться повз Вас не помічаючи Вашого існування? Погодилися би на таке?

Я на себе нічого не беру, а висловлюю свою думку. До речі, до "багіні" - мені ще дуже далеко, та й я не претендую.Щодо смерті, це - був обман сатани і вибір людини, а людина, по замислу Божому мала жити вічно, не знаючи зла.
    Щодо цього пункту є різні думки, здається, Сєрафім Саровський твердить, що Бог готував людину до пізнання плодів відомого дерева, але Адам скуштував їх передчасно.
    2.0

Щодо смерті, це - був обман сатани і вибір людини

та шо ви гаваріте! а Сатану хто "придумав"? і чого ж таку хрінову систему в ангела зафігачили, що її віруси поїли? ась?
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9

Теги для этой темы