Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 9
Показано с 31 по 40 из 87.
    2.0

Re: коли втрачаєш себе....

Mr.Kronko, ну мені здається, що в даному випадку пані Хмарка просто вилила душу одномоментно... і тему під грифом "творчість" переводити в "психологічну консультацію" не вважаю за потрібне. флуд розведений був, коли вперше прозвучало слово про церкву і про бога. творчість поняття не менш трансцендентальне..і конкретні поради, окрім здорової критики тут не потрібні. імхо. ви ж не скажете Сорокіну "іди лікуйся", або там я не знаю, Достоєвському, який вже перебуває у власній Валхаллі :) то чому тут пнутися з "Господи, зачем я живу, для чего? В чем смысл?Как унять боль?"? нашо всі теми підводити під "оссьпаді"? я не приховую, що не люблю інститут церкви взагалі. чому - можу розповідати довго, але вистачить відчути відміну понять "вірю" і "знаю". Втім, раз ця болячка вже вчепилася на тілі суспільства, то визнаю право на існування лише ортодоксальних релігій(християнство католицьке і православне, іслам, буддизм і т.п), вони більш менш адекватні і першоджерельні. але не про це нині. а про те, що пішов неконструктив, а спір Реген і Анейші це типу "в процесі вирішили попутні питання"...
    думку про художню цінність твору Хмарки в цілому не буду висловлювати, про це купу статей пишуть... тобто про те як писати правильно, бо всупереч думці що творчість це все шо в голову налізло з тараканами, творчість ще й знання канонів письма і стилістичних особливостей жанрів. хоча можна вигадати і щось своє. але "таємничість" трьох крапок через кожні 10 слів мене завше убивала.
    і не претендуючи на оригінальність, а ілюструючи думку "кожен хворіє по-своєму" дарую ОЦЕ, верлібр тобто. риму шукати не треба, її там нема:

без ліку
    лаковані спогади
    займають у шафах порожні місця
    задуха що тхне формаліном
    притишений хід
    каретки друкарської машини
    навіжена сирена
    карети швидкої допомоги
    виструнчена нитка пульсу
    в мереживі кардіограм
    у вихорі буднів
    забуваєш лиця друзів
    нехтуєш їхніми іменами
    електрошок не лікує
    від почуттів
    не втамовує біль
    і спрагу
    сниш вересковим маревом
    зриш в корінь неба
    облиш
    нічого не треба
    зачини кватирку
    у наш затишний світ
    тут ще залишилося трохи
    запаху фіалок
    збережи його
    для завтра

сдавайсь!!!

судя по постам которые писались сразу за Хмаркиным то там нету и намёка на критику, каждый рассказал что он переживает, потом завязалась некая дискусия с разных точек зрения ну и как всегда в конце драма :)) (попса)

nickeler, когда читал ваш стих было такое ощущение что учащается пульс и дыхание..захотелось резко встать и хряпнуть форточкой:) так и нужно?
    Гуру

Дорогие участники форума! Ставлю точки над І:
    1. Я написала свои переживания и путь поиска, высказала свое мнение. Если кому-то оно не понутру - ваши проблемы! Я иду своим путем,а вы - драгоценные, жесткие леди - nickeler и К*- своим. Ну уж простите меня, что я смотрю на мир и пытаюсь видеть яркие краски, а не мрачность,тусклость и черноту.Например, когда я вижу капельку росы на паутинке - я наслаждаюсь гармонией Божьего творения: мастерству паука, сплевшего прочную паутину, отблескам радуги в капельке воды и т.д. Если вам нравится в этом усматривать негативизм, например, "и сколько трупов комашек повиснет на паутине",или "опять эта долбаная роса, ща ноги будут мокрые" - живите так, и наслаждайтесь своей прекрасной жизнью.
    2. Mr.Kronko, спасибо за поддержку, честно говоря - приятно.
    part of me

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Дорогие участники форума! Ставлю точки над І:
    1. Я написала свои переживания и путь поиска, высказала свое мнение. Если кому-то оно не понутру - ваши проблемы! Я иду своим путем,а вы - драгоценные, жесткие леди - nickeler и К*- своим. Ну уж простите меня, что я смотрю на мир и пытаюсь видеть яркие краски, а не мрачность,тусклость и черноту.Например, когда я вижу капельку росы на паутинке - я наслаждаюсь гармонией Божьего творения: мастерству паука, сплевшего прочную паутину, отблескам радуги в капельке воды и т.д. Если вам нравится в этом усматривать негативизм, например, "и сколько трупов комашек повиснет на паутине",или "опять эта долбаная роса, ща ноги будут мокрые" - живите так, и наслаждайтесь своей прекрасной жизнью.
    2. Mr.Kronko, спасибо за поддержку, честно говоря - приятно.
    Ви заперечуєте самі собі. В іншій темі ви написали, що шакал ніколи не стане левом, проектуючи цих тварин на людину. Хоча виходячи з цього вашого допису ви повинні вірити, що кожна людина це творіння Бога, прекрасне творіння, вінець його творіння. Це творіння ви назвали шакалом.
    Гуру

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Ви заперечуєте самі собі. В іншій темі ви написали, що шакал ніколи не стане левом, проектуючи цих тварин на людину. Хоча виходячи з цього вашого допису ви повинні вірити, що кожна людина це творіння Бога, прекрасне творіння, вінець його творіння. Це творіння ви назвали шакалом.
    1.До речі, проектувати почала не я, якщо ви не помітили.
    2. Я не переходила на особистості, а висловила свою думку, що щоб бути гарним пікапером - треба ним родитися, мати хист до цього, і тим паче, ні на кого "не кивала".
    3. Шакали теж приносять добро - свого роду санітари.
    4. А порівняння шакалу і льва (вірніше іх "голосу") - для більшого сприняття.
    5. Кожна людина - і є вінець творіння Божого. Головне, щоб вона те, що ій дане Богом використовувала "по-назначению" і не паплюжила те, що в ній заложене.
    Так в чому я собі заперечую, шановний fragov?
    part of me

Regen, ви сказали, що "левом" потрібно народитися, тобто людина вже може народитися неповноцінною. Шакал в мене якось не асоціюється з чимось гарним.
    Гуру

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Regen, ви сказали, що "левом" потрібно народитися, тобто людина вже може народитися неповноцінною. Шакал в мене якось не асоціюється з чимось гарним.
    Я мала на увазі, що кожному народженому, ким би він не був, є місце під сонцем. І він повинен виконувати свою функцію. Ви вчили в школі: "рожденный ползать - летать не может". Але це ніяким чином не умаляє ні важливості льва, ні важливості шакала, ні важливості буревістника, ні важливості гадюки. До речі, якби всі були львами - не цікаво було б жити.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Я мала на увазі, що кожному народженому, ким би він не був, є місце під сонцем. І він повинен виконувати свою функцію. Ви вчили в школі: "рожденный ползать - летать не может". Але це ніяким чином не умаляє ні важливості льва, ні важливості шакала, ні важливості буревістника, ні важливості гадюки. До речі, якби всі були львами - не цікаво було б жити.
    Ви знаєте хоч одну людину, що пишалась би своєю "подібністю" до шакала?
    Гуру

Я знаю тих людей, які можуть любити і підтримувати подібних до шакала.
    Odo
    -

Regen, спробую переформулювати: "Ви знаєте хоч одну людину, що була б щасливою тим, що вона "подібна" до шакала?" Прошу не ухилятися від прямої відповіді.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 9

Теги для этой темы