Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей486Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 62 из 69
Показано с 611 по 620 из 688.
    Пророк

Re: Фінляндія. До запитання.

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Ihor, а шо в каркасе будет? к бетону пристрелюются дюбелыми профиль? каркас просекателем соединяется?
    Мінеральна вата, кабеля і водяні труби

Так, електричним акумуляторним пістолетом
    https://www.hilti.ua/Техніка-прямого...лення/r4203791

Так, але я б не з'єднував аби я їх власноруч будував

23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Мінеральна вата, кабеля і водяні труби

Так, електричним акумуляторним пістолетом
    https://www.hilti.ua/Техніка-прямого...лення/r4203791

Так, але я б не з'єднував аби я їх власноруч будував
    минваты 10? и как звукоизоляция?
    Пророк

минваты 10? и как звукоизоляция?
    Суто для звукоізоляції
    модератор

Почали робити міжкімнатні стіни

http://s019.radikal.ru/i620/1705/bf/c9ca21469655.jpg
    Всегда было забавно смотреть как в западных фильмах люди руками, а то и головами стены ломают:)

Тоже интересно как звукоизоляция у такой перегородки ?
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Всегда было забавно смотреть как в западных фильмах люди руками, а то и головами стены ломают:)

Тоже интересно как звукоизоляция у такой перегородки ?
    Саме ці стіни розраховані по звукоізоляції на 40dB
    Не гірша ніж у цегляної, і в залежності від каркасу, мін вати і гіпсокартону такі стіни можуть бути нереально а звукоізоляційними властивостями, ну як метри монолітного бетону, ну і протипожежні стіні з гіпсокартону теж можна будувати

Забавно це коли люди у будівництві пісок використовують
    23q
    23-й участник

Саме ці стіни розраховані по звукоізоляції на 40dB
    Не гірша ніж у цегляної, і в залежності від каркасу, мін вати і гіпсокартону такі стіни можуть бути нереально а звукоізоляційними властивостями, ну як метри монолітного бетону, ну і протипожежні стіні з гіпсокартону теж можна будувати

Забавно це коли люди у будівництві пісок використовують
    короче у меня полкирпича+1,5 см воздуха +10 сантиметров гипсовой плиты, короче я никогда не думал что эта херня так звукоизолирует.
    а в другой 10 см газобетон 500, сверху алюфом 10мм, обрешетка(воздух) и гипсокартон- тоже дает эффект супер!

поэтому я и совневаюсь в минвате 10 см
    Пророк

короче у меня полкирпича+1,5 см воздуха +10 сантиметров гипсовой плиты, короче я никогда не думал что эта херня так звукоизолирует.
    а в другой 10 см газобетон 500, сверху алюфом 10мм, обрешетка(воздух) и гипсокартон- тоже дает эффект супер!

поэтому я и совневаюсь в минвате 10 см
    У нас розрахунки базуються на результатах отриманих під час реальних випробувань

[IMG][/IMG]

Заходиш на сайт гіпрока, самий великий виробник гіпсокартону у країні, там калькулятор, задаєшь вимоги до стіни: пожежостійкість, рівень звукоізоляції, висота стіни і від видає деталь, стіну у розрізі яка точно відповідає поставленим вимогам

Коли будували готель, школи то реально вимірювали звукоізоляційність приміщень
    тут такого не буде бо міжквартирні стіни з залізобетонних елементів, тут будуть лише випробування на повітронепроникність між квартирами
    Пивовар

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Вуду, 2 слоя ГКЛ, нормально закрепленных на профилях (хотя бы 60*60см решетка, я уже не говорю о 40*40), не так то просто пробить рукой...
    Пророк

Пророк

Ihor, я в будівництві ні жу-жу, але щоразу з цікавістю роздивляюсь твої фотки. Ловлю себе на думці, що зараз реальну роботу важко побачити, що от людина з нуля, впевнено і якісно працює, нормально заробляє і є що показати в результаті, таке видиме, потрібне. В житті, озирнешся..., все таке.. то керівники, то якісь менеджери непонятно чого, то віртуал, то перепродаж. Коротше кажучи приємно дивитись на твою роботу, ти для українців заробляєш гарну репутацію в Європі.
+ Ответить в теме
Страница 62 из 69