Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей486Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 61 из 69
Показано с 601 по 610 из 688.
    Пророк

Re: Фінляндія. До запитання.

Цієї неділі повернувся з тривалого лікарняного до роботи, страхова яка сплачувала мені зарплату у той час коли я був на лікарняному платить краще ніж між роботодавець і саме це я йому сказав першим ділом, пообіцяв переглянути мою зарплату:) через неділю побачимо як вони її переглянули:)

Неділя була дуже запарна, строки дуже стислі, бігатні вистачає з ранку до вечора
    Завтра заливаємо у першому будинку останні поли у ванних кімнатах, перед заливкою вони виглядають так

Завтра буде більше вільного часу(сподіваюсь) то буде більше фоток і коментарів

Так виглядають майбутні квартири з середини

Покищо опалюємо будинок за допомогою газу, центральне опалення буде неділі через дві

А так виглядають будинки з вулиці

Там де кран буде парковка підземна

Починають зводити третій будинок, швидкість десь 4 дні/поверх

На будмайданчику керований хаос:)

المزيد من النفط

Ihor, нашо опалювати зараз недобудований будинок !?!?
    Пивовар

Карен, ти представляеш, скільки там вологи? Воно усе просихати повинне. А з темпами "швидкість десь 4 дні/поверх" - там скоро оздоблення буде.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Карен, ти представляеш, скільки там вологи? Воно усе просихати повинне. А з темпами "швидкість десь 4 дні/поверх" - там скоро оздоблення буде.
    У нас хіба опалюють ?
    Пророк

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение

А залитій бетон сохне зі швидкістю десь 1 сантиметр/тиждень

Скоро привезуть абсорбери, які сушать повітря, і машини для сушіння плит перекриття
    Пророк

Роботи продовжуються

Гідроізоляція однієї зі стін парковки готова

Провели воду у тепловузел, звідти піде по будинка

Цоколь третього будинка майже готов

Заливаємо поли самовирівнюваючим розчином

Через дві години вже можна по буде по ним ходити
    Завтра почнемо зводити стіни з гіпсокартону
    23q
    23-й участник

Пока ты был на больничном, кто занимался твоей работой? Работодатель не сказал, слыш чувак я и так полинял пока ты ноги ломал, какая тебе зп?

Ну и не видел что б пропенивали внешние швы пееопласта у нас, ленятся видимо
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Пока ты был на больничном, кто занимался твоей работой? Работодатель не сказал, слыш чувак я и так полинял пока ты ноги ломал, какая тебе зп?

Ну и не видел что б пропенивали внешние швы пееопласта у нас, ленятся видимо
    Приходив з іншого об'акта колега замість мене,
    ну по-перше за таке звертання до мене можна і догану отримати від вищого керівництва,
    по друге можу сказати що коліно розболілося і ще з рів року сидіти на лікарняному,
    ну і по-третє зараз шалений бум у будівництві, і пропозицій роботи більше ніж потенційних робітників тому подивимось у п'ятницю наскільки підвищили зарплату
    Пророк

Почали робити міжкімнатні стіни

23q
    23-й участник

Ihor, а шо в каркасе будет? к бетону пристрелюются дюбелыми профиль? каркас просекателем соединяется?
+ Ответить в теме
Страница 61 из 69