Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей486Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 57 из 69
Показано с 561 по 570 из 688.
    Пророк

Re: Фінляндія. До запитання.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ми багато різного інструмента макітовського закипули на цей об'єкт
    а чого не Хілті?)) Лисий каже, немає Хілті - лошара.
    )))

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    а чого не Хілті?)) Лисий каже, немає Хілті - лошара.
    )))
    нівеліри і лазери будуть хілті і тільки хілті, ну і хімічні анкера, протипожежні матеріали
    газові пістолети тільки паслоде

а так то це персональна позиція, неподобається мені хілті, дуже важкий, можно сказати психологічна травма з минулого:)
    ну і дорожчий він рази у три, але тут не питання економії бо витрати на інструмент просто смішні у порівнянні з бюджетом на будівництво

та і інструмент більше для власного спокію ніж для роботи, робітників у нас своїх немає, а субпідрядники мають свій інструмент, так шо наш тільки для коли десь шось зламаєтся, шоб робота не зупинялась, дамо покористуватись поки новий придбають

пс, інструмент не на балансі фірми, об'єкт закінчився роби з ним шо хочеш
    Пророк

об'єкт закінчився роби з ним шо хочеш
    шо за розточитєльство?
    з.і. згоден прийнятий у дар непотрібний перфоратор будь-якої фірми )))
    Пророк

шо за розточитєльство?
    з.і. згоден прийнятий у дар непотрібний перфоратор будь-якох фірми )))
    у кого наступний об'єкт починається зразу той зберігає деякий інструмент, а у когось бувають перерви місяці по три

все шо купуємо , все купується за гроші замовника, а як половина знамаеться, а де його зберігати, а хто цим буде займатися, перевозити, акумулятори псуються якщо їми не користуються і т.д.

обєкт закінчився, я речі зібрав( ноут, монітор і планшет) і поїхав у головний офіс, а тачки, бетономішалкі, сотні метрів забора, лампи, кабеля і т.д. усе або орендне або нафіг більше не потрібне

я б подарив але ти далекувато:)
    Пророк

все шо купуємо , все купується за гроші замовника, а як половина знамаеться, а де його зберігати, а хто цим буде займатися, перевозити, акумулятори псуються якщо їми не користуються і т.д.
    Це називається нераціональне використання ресурсів ))
    Хоча краще так, ніж як у мене на роботі. Інструмент тупо не закупається взагалі. Останнє, це викрутку минулого тижня купляв, бо попередню (теж куплену за свої) десь загубив. Зате систему вводить збираються. Клоуни.

я б подарив але ти далекувато:)
    вдячний за намір ;))
    Пророк

Це називається нераціональне використання ресурсів ))
    Хоча краще так, ніж як у мене на роботі. Інструмент тупо не закупається взагалі. Останнє, це викрутку минулого тижня купляв, бо попередню (теж куплену за свої) десь загубив. Зате систему вводить збираються. Клоуни.

вдячний за намір ;))
    тут був у мене вільний час і розгрібав справи одного проблемного об'єкта( коллегі дибіли, об'єкт нормальний), так от там знайшов що замість того щоб придбати шліфувальну машинки з диском вони її орендували!!!! її втратили( хтось вкрав) і ніхто її не викупив а оренда так і капала, 8е день машинка і 6е день диск!!!! взяли її у травні, я це з'ясував лише у січні коли отримав за оренди машинки! за цей час за неї заплачено білше 3000е!!!! і так як її втратили то я припинив оренду і викупив її за майже 500е і диск як за новий!!! хоча придбати її нову з диском це всього 650е!!!! лсь це не раціонально!

тому нам і заборонили брати більшість речей у оренду, бо часто виходило що купити і потім викинути було дешевше ніж орендувати
    Пророк

Игорь, ты там складывай и в конце года шли контейнер инструмента. Так будет нормально. Пофиг, что "далековато")))
    23q
    23-й участник

Думаю если мерри заплатит за бюджетную пересылку, то будет норм. Сколько она будет стоить? Баксов 15? Ну это дешевле чем пефоратор. Так что можно и отослать. Мерри ты подумай-норм вариант, если Игорь заднюю не даст.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Сколько она будет стоить? Баксов 15?
    Откуда такие цены? ))
    бог

КАК ЖИВУТ ФИНСКИЕ ПАРНИ. ПРОГУЛКА ПО СПАЛЬНОМУ РАЙОНУ
+ Ответить в теме
Страница 57 из 69