Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей496Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 71
Показано с 161 по 170 из 703.
    Пророк

Re: Фінляндія. До запитання.

Кстаті да. Там концентрація мітолу просто зашкалює :)

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А куди дивились фінські поліцаї ? Чи вони разом з вами розпивали...?

А хіба у вас дешевий алкоголь ?

Ну вже добийте мене і напишіть, що фіни самогон гонять !
    а дочого тут поліція, я шо порушував громадскій спокій? - лежав собі під соничком, попивав піво

для вас дорогий, а для нас дешевий

от аби в Україні при середній зарплаті 2500 гривень, хороший коньяк, якийсь хеннесі, мартел і т.д. коштував би від 40 гривень, а пиво від 1 гривні, вино від 6 - це дешево або дорого? :)

так, звісно гонять, і все обладнання продається в магазинах - так вже історично склалося, що алкоголь продавали у спеціалізованих магазинах, а такі магазини вони звісно лише тaм де мешкає багато людей, тобто у віддалений районах люди не могли купити горілки і т.д., і тому роблять самогон
    المزيد من النفط

Ihor, чи повіряють у вас лічильники води ? І якщо так, то як це відбувається ?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Ihor, чи повіряють у вас лічильники води ? І якщо так, то як це відбувається ?
    я навіть і гадки не маю шо це таке, знаю шо зараз, вже з 2000 року, у багатоквартирні будинки ставимо поквартирно лічильники на воду - показники з яких знімаються дистанційно, на них навіть табло немає

у нас, у більш старому домі наче як единий лічильник на весь дім, думаю після наступного планового ремонту сантехніки - поставлять усім власні лічильники
    Пророк

Якщо вже про комуналку зайшла річ, то цікаво чим опалюються будинки, на чому їжу готують? )
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Якщо вже про комуналку зайшла річ, то цікаво чим опалюються будинки, на чому їжу готують? )
    приватні хто як, а от багатоповерхівкі так виключно центральне опалення, окрім центрального опалення існує як виявляеться і центральне охолодження! :)

що до їжі, то є навіть будинки де є газ, але це мабуть 1%, у решти електро плити
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    центральне охолодження! :)
    ??? типу один кондиціонер на всіх? ))
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    І легіонельоз на додачу у якості бонусу.
    Пророк

Та ладно. Вот в штатах поголовно такое кондиционирование, но ихняя нация здоровей нашей.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    ну шось подібне, звичайно для великих будівель, бо їх водою охолоджувати значно дешевше ніж кондиціонерами

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Та ладно. Вот в штатах поголовно такое кондиционирование, но ихняя нация здоровей нашей.
    вони і є першопрохідцями у цій галузі

дуже гарний винахід, холодну воду запускаєш у систему, вона краде тепло з будівель і цим теплом обігріваем воду:)
+ Ответить в теме
Страница 17 из 71