Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 27 из 29
Показано с 261 по 270 из 281.
    23q
    23-й участник

Re: Строительство для чайников

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Я зараз стелю фашистський ламінат. Дорогий та якісний. Український та рашистський брати не варто. Лінолеум тільки у кухню.
    ес сер)

Пивовар

Merry Corpse, а как на счет паркетной доски? В эпике по 450 дуб трехполосный... Чуть дороже, но все-таки дерево
    Пророк

Паук, даже не рассматривал такие варианты. Здается мне, что доска за 450 не факт, что качественнее ламината за 350. И каких-то преимуществ я в ней не вижу.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ну, шо знову буду питати у вас порад )

Починаю потроху планувати ремонт у спальні, основне зараз питання, що кинути на підлогу?
    Зараз в мене якійсь дішманський лінолеум, кинутий на стяжку і котрий в одному місці навіть вже до дірок протерся. Спочатку я настроївся на ламінат, але вже декілька знайомих кажуть, що краще якісний лінолеум постелити. І сумніви тоді в мене зявились з двух причин:
    1. Фінансова. На покриття готовий витратити до 400грн/м.кв. (підкладки, вирівнювання і т.д. не рахуємо). Наскільки я розумію, за такі гроші можна купити якісний лінолеум або середненький ламінат.
    2. Ефективність. У спальні доволі багато меблів - ліжко і килим перед ним, два компютерних стола, шафа, комод. По суті, явно видимої частини підлоги залишається п'ятачок 1,5*2м максимум.
    Але ламінат мені візуально все ж таки більше подобається. Пишуть, шо якісний лінолеум може виглядати, що і не відрізниш відразу, але я таких у нас шось не бачив.

Які будуть думки? )
    А до дірок протерся саме там де офісні крісла біля комп'ютерних столів стоять?

Тут треба обирати що більше візуально подобається, ну і по-друге, щоб нормально покласти лінолеум, його треба або суцільним куски на усе приміщення або паяти шви, ламінат можна за годину півтори розкидати без спец інструмента

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Паук, даже не рассматривал такие варианты. Здается мне, что доска за 450 не факт, что качественнее ламината за 350. И каких-то преимуществ я в ней не вижу.
    Вже давно є ламінати які набагато дорожче за дуже дуже непоганий паркет
    Ламінат більш стійкій до механічних пошкоджень ніж паркет, паркет більш стійкий до води
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    А до дірок протерся саме там де офісні крісла біля комп'ютерних столів стоять?
    Конешно ) Під одним з.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Тут треба обирати що більше візуально подобається, ну і по-друге, щоб нормально покласти лінолеум, його треба або суцільним куски на усе приміщення або паяти шви, ламінат можна за годину півтори розкидати без спец інструмента
    Візуально більше ламінат. Лінолеум одним куском не проблема кинути, в мене не хороми. )
    Які марки у Фінляндії користуються попитом? На які особливості звернути увагу?
    І хто, шо думає про колір? Планую стіни білим, або близьким до нього кольором пофарбувати.
    Новачок

Merry Corpse,
    1. Приїздите в будівельний гіпермаркет.
    2. Йдете до відділу підлоги.
    3. Хапаєте продавця.
    4. Робите страшний вигляд.
    5. Кажете шоб підібрав ламінат на ваші гроші (орієнтири: стійкість до стирання, товщина (не менше 8 мм!), якісні замки).
    6. Навіть не думаєте про ліноліум або паркет.
    7. Живете спокійно.
    23q
    23-й участник

бери линолеум и разливай воду на здоровье, тем более в спальню! тем более хороший за хорошую цену, тем более цельный кусок.

Добре. Спробую простіше. Якщо немає грошей на якісне покриття, то не варто.... Все одно дешеве довго не простоїть. Краще назбирай гроші .
    кстати так можно збырать - не перезбырать. можно на ремонте только и жить, темболее такой курс наскакали.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    бери линолеум и разливай воду на здоровье, тем более в спальню!
    Якщо він всю воду виллє у спальні, то що ж він литиме на кухні ????
    23q
    23-й участник

Якщо він всю воду виллє у спальні, то що ж він литиме на кухні ????
    ты шо дикая?) на кухне на плитку конечно) понаприезжают з сэла...))
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    ты шо дикая?) на кухне на плитку конечно) понаприезжают з сэла...))
    Ты лох !!! Я с Северного Кавказа приехала !!!! Можно сказать "спустилась с кавказких гор" !!!
+ Ответить в теме
Страница 27 из 29