Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 15 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 150.
    Пророк

Про художників, театри і всяку творчість

Вирішила відповісти на запитання Гостя в темі "Я зараз хотів(ла) б..." про театри, але відповідь вийшла величенька, і тому, щоб не робити оффтоп - створюю тему.

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    А у нас в Полтаве художники только под одним стоят :)
    Я знаю, що під Ляльковим, але вирішила перепитати, бо якось не в"яжуться в мене люди, які стоять під цим театром з тим, що ти про них сказав:

По моему там все художники бывают
    По-перше: явно, що не всі;
    по-друге: тих, кого я там бачу...важко сприймати як художників . Можливо, я не права, це суб"єктивна думка, але... я не вважаю ту роботу, що вони роблять творчістю. На мою думку, там збираються ремісники, хоча...не відкидаю можливості, що деякі з них дійсно творчі люди і щось там творять вдома. Але те, що вони виставляють там... вибачте!!! - там же штамповка. Навчився, скажімо малювати альтанку і .... даааавааай....наштампував десяточок мініатюр - продає. Як на мене - це звичане сувенірне місце, як і в будь-якому місті, де можна придбати зображення відомих полтавських місць, а також можуть тебе намалювати "з натури", чи з фото.
    Я не пам"ятаю там ні однієї роботи, яка б заслуговувала уваги, хоча коли проходжу там, то завжди дивлюся в надії побачити іскру, можливо колись там щось і було, а я якраз пропустила такий незвичайний день!

Як на мене, гідні виставки бувають в Художньому салоні, який знаходиться на Жовтневій(Мілка вже згадувала про нього), дуже часто в ньому буваю, і інколи просто таки не можу відірвати погляд від творінь, хоча, звісно, теж всяке трапляється. Також в салоні "Арта"(по вул. Леніна) часто бачу картини, які западають в душу.

А чого вартий Художній Полтавський музей!!! Там є дуже цікаві картини!!! Багато робіт відомих художників, але й місцеві теж вражають. Багато авторських копій відомих полотен. Якось так трапилося, що я ніяк не доходила до нього, а кілька місяців тому нарешті зібралася в зв"язку з виставкою картини Марка Шагала "Маяковский 80". Біля цієї роботи простояла дуже довго - я раніше її не бачила, а потім пішла оглядати всі стаціонарні, то побачила деякі, які раніше бачила лише як репродукції. Наприклад, цікаво було дуже побачити авторську копію "Княжны Таракановой".

Так що, Гость, я вважаю, що в Полтаві є на що подивитися, але...не біля Лялькового театру. Можливо ти зможеш мене переконати в протилежному - буду рада побачити щось цікаве.

Ты с театром случайно не связана?
    Ніяк, крім того, що люблю подивитися якусь виставу, хоч і не часто таке роблю. Спододобалася постановка "Мастера и Маргарити" в театрі Гоголя, а восени була в "Листопаді "на рок-опері "Юнона и Авось"!!! Я думала мене винесуть!!!! З декорацій не було майже нічого, лише великий дзвін посеред сцени і вітрила корабля, але музикою, грою акторів і співом вони змогли довести людей(я думаю, не лише мене, бо їх ніхто не відпускав, аплодували стоячи і т.д.) до дивного і приємного стану. Я вийшла на ватних ногах. Ця опера справела на мене велике враження, і мені було шкода людей, які не схотіли, чи не змогли дістати квитки на неї.

Пророк

Відповідь: Про художників, театри і всяку творчість

Тут ты малость не права.Они не выставляют на продажу картины которые написаны от души.Там только ширпотреб,так сказать ходовой товар.Но они тоже люди и им нужно кормить семьи.Знаю почти всех кто там стоит :) Хочешь могу познакомить?И если у них будут проходить свои выставки могу сводить(если твой близкий человек будет не против).
    Пророк

Тут ты малость не права.Они не выставляют на продажу картины которые написаны от души.Там только ширпотреб,так сказать ходовой товар.Но они тоже люди и им нужно кормить семьи.Знаю почти всех кто там стоит :)
    Я саме про це і писала - продають то фігню всяку! А про те, що вони вдома малюють шедеври я припускала, якщо ти помітив!
    Я кажу про те, що не бачу і не відчуваю там(саме біля театру) творчої атмосфери!

Хочешь могу познакомить?И если у них будут проходить свои выставки могу сводить(если твой близкий человек будет не против).
    А...це небезпечно - ходити на виставки і твоєму товаристві? Чи чому близька людина має бути проти?
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение

А...це небезпечно - ходити на виставки і твоєму товаристві? Чи чому близька людина має бути проти?
    Цілком безпечно!Тим паче що це буде вдень,а виставки проходять в бібліотеках чи музеях,а ні як не вдома у когось.Як чому має бути проти?Тому що я чоловік та ще і незнайомий.
    Пророк

Цілком безпечно!Тим паче що це буде вдень,а виставки проходять в бібліотеках чи музеях,а ні як не вдома у когось.Як чому має бути проти?Тому що я чоловік та ще і незнайомий.
    Тоді мабуть...я маю спитати дозволу :girl_haha:
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Тоді мабуть...я маю спитати дозволу :girl_haha:
    Договорились :)
    Пророк

Re: Про художників, театри і всяку творчість

Я вот решыла присоединится к вашей дискусии... Хотя и позновато...
    Я впринцыпе согласна с тем, что художники под театром рисуют скорее всего для продажы, а не для душы , для себя... Но правда, денешку они должны заробатывать,.. Может у них отдельно проводятся выставки, в том же Художнике на Октябрской... Хотя выставочные картины стоят дороже, чем возле театра!
    Раньше я каждую неделю посещала Художник, так как каждую неделю там была новоя выставка... В "Арта", я была не так часто, где-то раз в 2 недели, раз в месяц, там мне очень часто встречались уже прошедшые выставку в Художнике картины... И так же встречались такие же как и возле Театра... И на Чапаева, я уже говорила, есть тож салон... Туда тоже попадают чаще всего картины уже с выставок из "Художественного салона"... И мне кажется, что те же художники, что стоят возле театра сами и ставят эти выставки...
    А от в Художественный музей, я никак не могу попасть... Закон подлости, В Краевеческом была милионы раз, в художественный никак не попаду!Када-то пыталась, целеустремлённно шла туда! Но меня жестоко исполнили: "Вход только по пригласительным..." Да обид тада было...
    Раньше, яочень часто проходила возле него, идя к общежытию... И ни разу не дошло заити туда!
    Я когда-то познакомилась с одним художником, который очень часто, летом сидел возле Белой Альтанки, тогда на моих глазах родился настоящий шедевр! Я это запомнила на всю жызнь... Я была очень удивлена... Моему восторгу не было границ!
    И вот ещё.... Хотела напросится... мОна и мне с вами будет, на выставку поти... :)
    Пророк

Відповідь: Re: Про художників, театри і всяку творчість

Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение
    И вот ещё.... Хотела напросится... мОна и мне с вами будет, на выставку поти... :)
    Ок.Без базара!
    Dark side
    Гість
    Знаю почти всех кто там стоит :) Хочешь могу познакомить?
    Познакомь меня... В долгу не останусь...
    а они на заказ с фотографии делают портреты, а то очень нада а я не знаю где можно в Полтаве такое зачудить...
    Пророк

Re: Про художників, театри і всяку творчість

Давно я не була в театрі, а сьогодні відвідала . Враження лишилися неоднозначні.
    Перш за все - сама вистава: "Собачье сердце" Булгакова с Золотухиным в роли пр. Преображенского.
    Цікава!!! Золотухін гарно грає, крім нього ще актор, який грав Шарікова - грав, а інші якось так...переміщалися по сцені, але в принципі, і Золотухіна вистачало - харош!!! :).
    Отримала задоволення, але воно було підпорчене трохи тим, що в театрі просто шалено холодно. Щось я не пам"ятаю, щоб там так було раніше. Ледве дожила до першого антракту і махнула по пальто. Сам вигляд театру теж досить сумний - все обдерте, таке жебрацьке... Шкода, що єдиний театр, який в нас є, в такому стані.
    Також трохи дратували люди, які аплодували Золотухіну(до речі, весь час тільки йому) після кожного його слова. Тут цікаво, хочеться почути, що ж люди кажуть, а весь час овації!!!
    І на завершення - не встигли вийти з залу, не встигли спуститися по східцям, як бабця вже дихає в потилицю і примовляє, мовляв: давайте, давайте - швиденько спускайтеся, вимикаю світло!!!! І дійсно - одразу вимкнула. Добре, хоч перила були.
    З цього всього....розумію, що в них там страшна економія
    Шкода...
    Я от люблю отримувати задоволення в комфортних умовах, а не так, що думаєш...якби не захворіти...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 15 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы