Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 15
Показано с 81 по 90 из 150.
    Пророк

Re: Про художників, театри і всяку творчість

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Большое спасибо Гость за информацию по дате спектакля, а черешня за билеты!
    Получил от спектакля эстетическое удовольствие. Постановки такого типа очень редки в нашем городе.
    Пожалуйста...На март?!Не слышал...Уточню) Вы вначале далеко сели,пришлось вас пересадить поближе

--------

Все было супр,удовольствия немерено.Хочу еще на подобное

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    нада брать с собой пластелин и трубочку-плювачку для артиллерийского успокоения заблудших овец в дебрях педпгогики
    полностю согласен Ггг
    Завсідник

Скажите пожалуйста где в Полтаве проходят кружки театральные или учатся актерскому исскуству, там типа в роль входить не для маленьких детей. а для молодежи старше 20 лет????
    Знал один в ППК и есть в ДКПТК (ОЦЕВУМ) на что там, ....???
    Пророк

Хто як святкував День Народження Гоголя?
    Ми(я, Черешня, Уксус, Кронко, Синтетика) з кагалою полтавських людей помандрували в Гоголево-моголево! Бо шо? - бо нас Гооооголь запросив на День Народження!!!!
    Ви знаєте...не всім вдається з таким розмахом відзначати свій кругляк...
    От в мене недавно теж був ювілей....і людей було багато(були навіть китайці) - приблизно як в Миколи Васильовича, але куди мені з ним тягатися - в квартиру напхалися, як в рукавичку - не розвернешся. А в Гоголя - гуляй душаааааа. Які простори!!!!!!!!!! Який ставок!!!!!!!!!!!!(ех....мені б хоч десяту частину того ставка....)...
    Ага...так от... культурна програма була дуже і дуже на висоті!!!!!!!!!!!!
    Думаю, всі стояли з відкритими ротами.
    Багато хто раніше чув і бачив етно-хаос гурт "Даха Браха", і був його ярим фанатом, також були присутні на виставах сучасного тестру "ДАХ", а тут все це було поєднано і вражало!!!!!!
    Я наживо не бачила ні театр ДАХ, ні Даху Браху - тільки чула записи, та чула про них.
    Сьогодні була дуже приємно вражена. Це був справжній ціркенсес(з панемом теж, в принципі, проблем не було, бо був чудовий магазинчик, де можна купити все ).
    Посприяла і природа з погодою: там таки дуже красиво, широко і чисто і багато водиииииииииии. А погода була - як по Гоголю - хоч місяць кради!

Опишу приблизно декорації: невеличкий плотик, прив’язаний до берега - на ньому розмістився гурт Даха Браха з своїми чудернацькими інструментами; глядачі стоять на березі; на протилежному березі відбувається театралізація фрагментів Гоголівських творів(вже було темно, а всі діючі особи і предмети були добре видні за рахунок флюорисцентних фарб та тривожного освітлення); по ставку то там, то сям були розміщені дерев’яні чи солом’яні чудернацькі фігури, які в кінці палили, підпливаючи до них на лодці. Взагалі, в кінці палили все(ми от подумали....харашо, шо в Гоголево всі свої, і з пожежниками не важко було домовитися)....
    все горить.... гроб хитається....хтось хилитається на качелях, кілька людей танцює кругом гроба....хтось біснується...ходить покотом, а в цей час Даха Браха видає чудернацькі звуки і дує в свої чудні духові інструменти(був там один інструмент...інтірєснєйшииий..... значить, в нього нада дуть, а з другого боку в нього ШОСЬ: спочатку я думала, шо то пісок сипався, а потім поняла, шо то таке як ризиночка хилитається...)

А!!!!!!! чуть не забула! Ще ж по ставку довго плавали гоголі в лодках. Багато-багато гоголів в лодках. Пропливали вони повільно і махали рукою дуже плавно. Здається, ніхто не втримався від махання у відповідь :) і точно тим самим манером.

Ну...непогано наче , як для 200 років. Подивимося, шо він на 300 організує
    Пророк

А я викладу кілька фотографій з Дня народження. Воно-то і наші фотографи фоткали, але поки їх тут дочекаєшся.... Тому дивіться (нічого що місцями мутнінько)))- головне щоб загалом видно було. Правда ж? )

А ось видєлується театр ДАХ на тому березі:

--------

Клас,жаль что я не попал туда
    2.0

чері, коб, супер звіт про враження. хоча, певно, то треба було бачити. жалко, шо я не змогло. но у мене були вагомі причини, але я вам по хорошому заздрю!
    сдавайсь!!!

nickeler, бачыты и главное слышать!
    Добрий модер ))

Я думаю, що отой чудний інструмент називається вітрячком, або музикою вітру або щось таке, бо звуки він видавав тоді, коли в нього дули. ДахаБраха на те і етно-гурт, щоб використовувати всякі цікаві інструменти, крім того, що співати етно-пісень )
    Я от згадала наскільки енергетичносильною є їх музика. Та і самі вони .... я коли тільки бачу всіх учасників гурту, тілом починають бігти мурахи. Дуже подобаються.
    Дякую їм велике, що приїхали, і тим, хто таки взяв мене з собою в Гоголеве )
    Забула подякувати Гоголю, що народився ))))))
    Пророк

Uksus, добре шо ти підібралася:)))

а денб народження було знатне, шо і казати! спробую добути фоток найближчим часом)
+ Ответить в теме
Страница 9 из 15

Теги для этой темы