Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 15
Показано с 11 по 20 из 150.
    2.0

Re: Про художників, театри і всяку творчість

А сьогодні, між тим, День театру! вітаю театралів (і лялькарів, і тих, що "для дорослих") з профсвятом! Творчих злетів вам, нових ідей, внутрішньої та глобальної гармонії!!!

Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    А сьогодні, між тим, День театру! вітаю театралів (і лялькарів, і тих, що "для дорослих") з профсвятом! Творчих злетів вам, нових ідей, внутрішньої та глобальної гармонії!!!
    Большое,огромное спасибо
    2.0

будь ласка! ану діліться, як хто святкував! цікаво ж!
    Пророк

Щойно повернулася з театру. Показували феєрію "Юнона і Авось"...Що сказати...Пісень отих не було , звідки приїхали актори-хтозна...
    Про сюжет скажу ,що це був спектакль "Алые паруса". Точнісінько!
    На сцені не було сказано ні слова, щось подібне до балету. Ну, танцювали гарно!...але вигляд глядачів після показу,можна було охарактеризувати одним словом "Нєпанятнаааа....".Популярна була бабця на вході в театр.ЇЇ осаждали питаннями,що то було,і чи не помилились із назвою,та звідки приїхав театр....Вона нічого не знала.
    Хто ходив,поділіться ще своїми враженнями, бо може я чогось не зрозуміла.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Щойно повернулася з театру. Показували феєрію "Юнона і Авось"...Що сказати...Пісень отих не було , звідки приїхали актори-хтозна...
    Про сюжет скажу ,що це був спектакль "Алые паруса". Точнісінько!
    На сцені не було сказано ні слова, щось подібне до балету. Ну, танцювали гарно!...але вигляд глядачів після показу,можна було охарактеризувати одним словом "Нєпанятнаааа....".Популярна була бабця на вході в театр.ЇЇ осаждали питаннями,що то було,і чи не помилились із назвою,та звідки приїхав театр....Вона нічого не знала.
    Хто ходив,поділіться ще своїми враженнями, бо може я чогось не зрозуміла.
    Дык на афише было же указано CLASSICAL GRAND BALET -
    балет-какие же песни, а то что все большими буквами и
    слово GRAND присутствует - ясно что с претензией...
    http://www.poltavaforum.com/afisha-p...html#post40905
    Філософф

Як добре, що я не пішла на той захід-мені так хотілося!
    2.0

"Юнона і Авось" рулят у виконанні Пітерського театру рок-опери. Це при тому, що я "Юнону і Авось" не лю зовсім. Шкода, що з театру пішло кілька акторів, які і були родзинками...ех...
    змія болотяна ОЧКОва

Чорно-біла сцена, музика Альфреда Шнітке(зараз качаю), гра рук і світла, ритуальність рухів, чорні костюми і білі маски, як у справжньому грецькому театрі. І ти вже громадянин стародавніх Фів споглядає трагедію Антігони, її ката Креонта і коханого Гемона. http://ru.wikipedia.org/wiki/Антигона тут інфа для тих, хто не в курсі
    Доослих запрошують, ще й аби разом ламати стереотип, начебто ляльковий театр виключно для дітей. Атігона - це бум. Епатаж, море емоцій і те де.
    таке враження, що і справді стоїш на грецькому пагорбі, бачиш акрополь, людей, палаци.
    раджу всім. година проведена у ляльковому театрі того варта. там стіьки драматизму, таланту і акторської гри, що нашому академічному залишається мовчки курить у карідорі.
    2.0

ага, вони дуже справжні і грають античних героїв, а не власні понти. тому я схиляюся нині перед трупою, бо таки ще раз, вкотре, вони підтвердили свою силу і міць. частіше б такі приємні сюрпризи. одне лише напрягло - замість заанонсованих 50 глядачів прилізло 15 калік, половина з яких журналісти. решта заанонсованих мабуть поскакала на діскацекі.
    23q
    23-й участник

Театр закрыли на ремонт! Кто знает на долго?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 15

Теги для этой темы