Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 15
Показано с 141 по 150 из 150.
    ри?

Re: Про художників, театри і всяку творчість

Сьогодні в Листопаді був чудовий концерт Полтавського симфонічного оркестру на чолі з художнім керівником (і диригентом) Віталієм Скакуном. Зал був повний, що не могло не зачудовувати. Приємно, що люди ходють! Приємно, що їм це потрібно!
    Виконувалися серенади, уривки з опер, романси і відомі хіти, як класичні (Libertango), так і більш сучасні, рокові (The Beatles). Між композиціями читалися вірші, котрі чіпляли душу.
    Безмежне задоволення - сидіти в кріслі, заплющити очі, і пливти, пливти хвилями живої музики.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

laithemmer, я тільки зараз дочитався, що у нас виступав симфонічний оркестр. Ти ж зови, мені класика дуже подобається. Але зараз найбільше хочеться попасти на виставу у театр ім.Гоголя, на будь-яку, аби тільки полтавська трупа.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    аби тільки полтавська трупа.
    бачила афішку, що вони будуть у будинку культури ставити виставу, числа не пам'ятаю, але скоро
    полосатік

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    аби тільки полтавська трупа.
    Я збираюся йти на виставу, буде в МБК 23, 24, 25 лютого, назву не пам'ятаю, але дати точно бачила в рекламній шаровій газеті. Вдома ще перевірю і напишу
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    23, 24, 25 лютого
    я працюватиму до 26-го включно ((
    полосатік

Якщо дуже хочеться, то треба мінятись (чи що там у вас роблять, не знаю особливостей твоєї роботи). А якщо таки не вийде, то є надія, що вони скоро почнуть грати частіше в стінах рідного театру
    ри?

25 лютого буде виступ грузинського колективу "Сухішвілі". Хотілося б....
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    25 лютого буде виступ грузинського колективу "Сухішвілі". Хотілося б....
    ага, дуже круто, два рази була і іще б не відмовилась))
    Пророк

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    ага, дуже круто, два рази була і іще б не відмовилась))
    Я б теж не відмовилась. Бачила їх в минулому році. Було тільки шось так дорого.. Чи 300 грн, чи що... Але нам з Уксою, за протекцією Шараші, продали по 150 (здається). Дуже сподобався балет.
    ри?

Щойно повернулася з театру. Приїжджали сумчани, привозили свою постановку "Шинелі" по Гоголю, але в сучасній інтерпретації.
    В захваті! Дуже сподобалося! Поруч сиділи умудрьонні опитом театрали, то все возмущалися "де слова? шо це таке? про шо мова?" А мені так було класно, шо забула навіть про денну втому. Сучасний театр все таки не для кожного і не кожен художник-постановник може донести свою ідею до глядача лише через рухи і гру світла, без слів.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 15

Теги для этой темы