Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 15
Показано с 131 по 140 из 150.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Про художників, театри і всяку творчість

Я б ото сказав про думки і про полеміку щодо вищезазначеного, але не хочеться марнувати часу.

Пророк

просто плутаються яйця з льогкими, як-то кажуть)
    я теж, приміром, не кидаюсь на те, шо зараз десь там в модній галереї експонується, просто ситуація така, шо україна змогла почачити цю виставку саме в цьому арт-центрі, от і все. чи репутація і імідж залу, де експонуються картини має впливати на зміст і "меседж" (ну, раз це слово найбільш точно озвучує вкладений в нього зміст) того, шо експонується?
    мистецтво (принаймні, сучасне), як на мене, має саме провокувати, емоційно схолихувати, якшо це переходить в стадію "шокування" - шо ж, цього хотів автор. якшо хтось задумається над питанням чи проблемою, яку піднімав митець своїм твором - буде дуже і дуже ок. в цьому питанні згодна з Йонші. Вирватися за межі своєї скарлупи, стигм, поглянути з іншого ракурсу - це і є, нмд, задача мис-ва.
    Пророк

Хьорст відпочиває, бо в Мистецькому арсеналі в Києві відкрився Гогольфест. і він має перевершити всі попередні гогольфести.
    не буду виставляти тут програму, вона дуже велика - аж два тижні подій на всі смаки. хто хоче, подивиться: http://www.gogolfest.org.ua/ukr/program
    я мало на що потрапляю, бо мене не буде в києві, але навіть за ті пару днів, що я застаю, встигаю на ПЕРКАЛАБУ!
    а сьогодня було відкриття. справді відкриття, з перформенсом від АХЕ (СПб). Гоголь у прочитанні хасидів. Вставило.
    Миниатюры Миниатюры IMG_1306.jpg   IMG_1318.jpg   IMG_1315.jpg   IMG_1319.jpg   IMG_1305.jpg  

ри?

Ну да, а я от сьогодні якось так пішла на виставу. Ага. Не знала толком, що і як - і пішла. Тільки і встигла спитати "А як же хоч сіє творєніє зветься?" - "Мартин Боруля". Чуднінько, давно не була в театрі. Аж ... ну давно. Згадки у мене про театр самі шо тільки можна нехороші. Бо на Наталці-Полтавці у філармонії замерзла дико і мріяла лише, щоб швидше втекти, не те що дивитися кудись там на сцену. А на Антігоні було погано чутно, ще й рядом коментатори сиділи.

І шо ж? Без одної хвилини шість, а я ще не в кріслі, ще не вмостилася і ще не в очікуванні!! Влетіли в Будинок культури, а мужичок кричить "Хуччіш, хуччіш! Зараз почнемо!" Тільки й встигла, що дістатися свого місця і приземлитися, як світло згасло, важкі штори відкрилися і відразу отак, з наскока все і почалося. Ну це ж казка!!! Просто казка! Мені здається, я дві години просиділа не роздягаючись з відкритим ротом Отлічні актори! Хотілося їм дякувати і дякувати, особливо акторові-Омелькові! Фантастичний дядько!! Дуже тонко, дуже смішно і вдало він зіграв образ простого наймита! Коротше, я голосно сміялася, хоч і не можна було (не можна, ні?). Всі інші персонажі не менш куменді і не менш майстерні, але ось можна ж мати улюбленця, та’? :) Дві години минули як секунда. І ось вже завіса, і ось всі актори стоять перед нами, а ми їм аплодуємо. І мимоходом шкодуєш, що не взяв квітів, ет, ет!
    Лайт вражена! Вражена тим, що в нас теж може бути настільки якісний, неймовірний спектакль, на який би хотілося прийти ще раз і привести друзів.
    Пророк

Мартин Боруля... шото з дєцтва... шото з школи
    ри?

Карпенко-Карий)))
    Я, до речі, чомусь не пам’ятаю цього твору вза-га-лі!
    Banned

А Мартин Боруля еще идет? Завтра там? И где если идет?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

laithemmer, а трупа наша полтавська чи приїжджі?
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я, до речі, чомусь не пам’ятаю цього твору вза-га-лі!
    Тому що як ми з тобою вчилися його вже виключили зі шкільної програми.
    ри?

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Тому що як ми з тобою вчилися його вже виключили зі шкільної програми.
    Поняяяяятноооо. А я то думаю - ну не помню ж, точно! Не читала!
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    laithemmer, а трупа наша полтавська чи приїжджі?
    Таке як наші, бо друзі, з якими ходила, часто відвідують театр і вже бачили не раз акторів)))
    Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    А Мартин Боруля еще идет? Завтра там? И где если идет?
    Вчора показували у Міському будинку культури. Чи показують сьогодні - не знаю. Але якщо Вам цікаво, завітайте туди, або подзвоніть - думаю, не відмовляться дати таку інформацію.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Та то мені просто цікаво - чи Любченко й досі грає. Бо я вже 5 років не був у театрі, аж соромно... Це при тому що раніше щороку, починаючи з 12, відвідував.
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Поняяяяятноооо. А я то думаю - ну не помню ж, точно! Не читала!
    отож і воно. Я б і сам не знав, якби наша класна мама не викладала укр. мову і літ-ру.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 15

Теги для этой темы