Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 15
Показано с 121 по 130 из 150.
    Пророк

Re: Про художників, театри і всяку творчість

вчера заходил друг, работающий прорабом на стройке. показал ему эту коровку. друг говорит, что это искусство для багатых и гламурных особей обеих полов, которым адреналина в жизни не хватает. мол жизнь наша и так состоит из случаев, когда пьянь ночью падает из недостроенного дома, в результате чего ломает добрую половину костей, теряет больше трети крови, из-за перелома таза испражняется и лежит так всю ночь... а утром его в такой "красе" находят. это к тому, что простым смертным это врядли покажется искусством, ибо будни подобной дрянью напичканы. а вот буржуям для "пощекотать нервы заплатив кучу бабосиков " сойдет. это так, вспомнился день вчерашний

Особый статус

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    і якщо цей месідж написати на чистому листку, то може відбутися здвиг розуміння світу
    Ось ти й сказала найголовніше (можна ж "на ти"?). Річ в тім, що я не вважаю ту світоглядну базову позицію, яку виховують зараз в дітях правильною. Ні, вона не погана, але невірна. Одна річ в тому, щоб виховати відчуття гармонії та композиції (але не такими методами як в нас), а інша - щоб поясниити, як цю гармонію застосувати в реальному світі, і тут починаються проблеми. Мены дуже цікава стародавня японська культура, бо достатньо поглянути на їхні дерев'яні будівлі, на їх спосіб життя, на обов'язковий куточок живої природи в будинку, на ікебану та навіть на ієрогліфи... щоб відчути, що таке правильне ставлення до світу.
    З іншого боку виховувати дітей Херстом неприпустимо, бо його месидж - не для дітей, але для дорослих, заскорузлих в своїх панцирях світобачення, який він і намагається розбити. Те, що він поставив смерть центральною темою творчості - це його право, мабуть, це його особисто турбує. Я гадаю, багато хто з нас просто не думає про те, що він не буде жити вічно. На це потрібно звертати увагу, на цю тему. (Акула в формаліні називається "Фізична неможливість смерті в свідомості живих" тобто навіть мертва, навіть розрізана навпіл вона здається нам живою та небезпечною із своїми зубами, ми не можемо збагнути часто що таке смерть, чому помирають люди, чому все раптово закінчується.. це моя інтерпертація).
    Херста мабуть ідеалізують "модні" тьоьті, які у вечірніх сукнях прийшли на відкриття, але не люди творчі та мислячі. Велика заслуха Пінчук Арт Центру, що він показав нам таке, що таке є і можливе. Але, мабуть, існують іще більш варті нашої уваги художники.

Contemporary art - це сучасне мистецтво, про нього я вже сказав вище.
    2.0

Yonshi, на ти можна канєшна ж.
    справа в тому, шо не мені, і не тобі, і не Хьорсту вирішувати, як воно має бути. вирішуватимуть чуваки з методкабінетів та управління освіти. якщо шось не влаштовує і є ідея, чому б її не запропонувати як альтернативну програму? он Жадан намагався судитися, за то шо його твори ввели в шкільну програму. Це правильно чи ні? це треба чи ні? час покаже. але якшо Хьорст дуже доступний, то давайте таким само зробим доступ до Ермітажа чи Лувра. Чому на Хьорста ходить модно, а в Краєзнавчий музей носи вернуть? тут щось глибше, ніж просто гламрна культура. Нам її ненав"язливо так насаджують вільні світу цього. А ми не спроможні розділити зерна і полову. Знати, що таке є, що мистецтво шокує - так. Але культ, такий як існує біля Хьорста - ні. Все сказане - імхо.
    Особый статус

вирішуватимуть чуваки з методкабінетів та управління освіти.
    я не считаю, что так должно быть.

якщо шось не влаштовує і є ідея, чому б її не запропонувати як альтернативну програму?
    но это не изменить таким решением.
    2.0

Ответ Сообщение от Yonshi Посмотреть сообщение
    я не считаю, что так должно быть.
    знову ж таки без образ, але хто ви такий, щоб робити висновки, як має бути? може у вас за плечима три освіти і купа авторських розробок? альтернативи поки що немає, тому так є. і крапка.

но это не изменить таким решением.
    опьять двадцять п"ять, а як тоді? хіба не з себе міняють світ?
    знаєте анекдот: Жінка чоловікові: - Ти не так дах криєш?
    Чоловік: - А як?
    Жінка: - Не знаю як, але не так?

Нічо не нагадує?
    Особый статус

nickeler, да уж, последовательности в рассуждениях от тебя не добьешься, ну да ладно. попробую разжевать.

справа в тому, шо не мені, і не тобі, і не Хьорсту вирішувати, як воно має бути. вирішуватимуть чуваки з методкабінетів та управління освіти. якщо шось не влаштовує і є ідея, чому б її не запропонувати як альтернативну програму?
    То есть ты утверждаешь, что все решают "чуваки из методкабинета", следовательно, подразумевается, что мы вообще-то очень мало можем что-то изменить. Сразу же за этим идет предложение "запропонувати як альтернативну програму" - честно говоря я слабо представляю как это: ты (по сути, человек с улицы) приходишь в отдел образования нашего горсовета и говоришь, мол ваша программа ацтой, я знаю как лучше, вот придумал. Смешно и наивно.
    Далее ты уже говоришь совсем о другом пути изменений - "хіба не з себе міняють світ?", то ест предлагаешь начинать с себя и не ходить никуда с предложениями альтернативных программ. Определись вначале со своей позицией.

хто ви такий, щоб робити висновки, як має бути?
    я считаю себя мыслящим человеком, у которого есть свое мнение и своя позиция, отличная от того, что насаживается массмедиа и зомбоящиком. и никто, в том числе ты, не может мне запретить его иметь. слвава богу хоть какая-то, но свобода мысли у нас еще присутствует. и, кстати, это свое мнение я имею полное право высказывать.
    Интересный вопрос, который приходит в голову, "что бы ты изменил, став президентом?". В истории достаточно печальных примеров реформ, которые собирались изменить мир к лучшему, поэтому я склоняюсь к тому, что невозможно вот так взять и все сразу поменять, тем более к лучшему. Начинать нужно действительно с себя, чтобы хоть в чем-то, но стать примером, образцом. Остальное зависит от людей, имеющих энергию, потому что ее наличие - решающий фактор. Посмотри, сколько книг уже написано, сказано пламенных речей.. без энергии, люди не способны что-либо изменить.
    Кое-то в этом направлении я начал делать. А что делаешь ты, чтобы стать образцом?
    2.0

но свобода мысли у нас еще присутствует
    у нашого глибокопаважного Тейла підпис був "Свобода вибору це не свобода обирати між Песі і Колою", от шо я вам скажу на вашу свободу вибору. і на свою в тому числі, в силу перманентних, але непереможних обставин. я б наприклад воліла обрати відпочинок на Багамах, а дводиться обирати Кобеляки. Це непогано, але отут свободі приходить капєц.

честно говоря я слабо представляю как это: ты (по сути, человек с улицы) приходишь в отдел образования нашего горсовета и говоришь, мол ваша программа ацтой, я знаю как лучше, вот придумал. Смешно и наивно.
    а якщо вас це внатурі вибішує, шо світ такий корявий, то ви підете і щось зробите, а не тупо "мені не нра, бо не нра". якщо мені не подобається як подають ту чи іншу тему в ЗМІ, я сяду і напишу, так як я це бачу. це наприклад. Тобто конкретно вас у відділ освіти ніхто не посилає, якщо у вас немає в цьому кеби. Але ви взялися за пласт культури, і маєте, зобов"язані від себе самого вимагати вищого пілотажу. Якщо це вам насправді не байдуже і не забавка для власного Я.
    "что бы ты изменил, став президентом?".
    питання я так розумію не до мене. але я не хочу бути президентом чи головнокомандувачем. я обіцяю сама собі, що буду сумлінним виконавцем на службі у хорошого керівника, в Ідеї, в країни. я старатимуся робити все якнакраще, аби потім моя совість була чиста. нехай пафосно звучить, але це моя програма максиимум. чого і вам бажаю.

ЗІ: давайте припинимо з вами цю безглузду бесіду. ви мене не чуєте, звинувачуєте у хаосі думок. але як на мене, просто не хочете почути. тому ставимо крапочку. ок?
    Пророк

Так, вчора мені хтось позвонило, я так і не зрозуміла хто, але мене знало. І сказало, щоб приходила я і всі хто хоче сьогодні в Гор. ДК, там генеральна репетиція якоїсь вистави( прослухала якої), модної якоїсь. На 16.00 Театр Гоголя ставить. Прем"єра буде в листопаді платно, а зараз безкоштовно милості просять. Кажу оце все, що почула. Так що може хто й спокуситься та прийде...
    2.0

черешня, хто позвонив??? може то ЦРУ???
    Особый статус

я б наприклад воліла обрати відпочинок на Багамах
    я тебе о свободе мысли, а ты мне о Багамах :)) впрочем, твоя позиция более стала ясна. быть безупречным винтиком в общественной системе - это вполне оправдано. наверное меня бы тоже устроило. но не в этой системе.
    ты так предсказуемо предлагаешь закрыть темы общения, что это бросается в глаза как твой стиль общения: сначала выплеснуть кучу эмоций, без разбору и логики, потом отстаивать свою правоту, исчерпывая первичный заряд эмоций, и в итоге, устав от полемики поставить точку. Жаль, что форум для тебя - место поговорить и не более.
    Ставлю точку.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 15

Теги для этой темы