Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 15
Показано с 111 по 120 из 150.
    2.0

Re: Про художників, театри і всяку творчість

aneisha, точно! а коровки з кишечками...ну це концепт, але не мистецтво.

змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    але не мистецтво.
    кагби соглашусь. дивно було дивитися на "представників інтелігенції", які борючися з рвотними поривами, розглагольствовали про нове слово в мистецтві. порадував охраннік, який мило пояснював двум гм-гм з позволєнія сказать, дамам, шо то за грошики, шо валялися в коровкиних тельбухах.
    Особый статус

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    точно! а коровки з кишечками...ну це концепт, але не мистецтво.
    Цікаво, а що таке мистецтво, на твою думку?
    Добрий модер ))

А мені цікаво - яка ідея такої експозиції.
    Що хотів донести автор?
    Може, жах людського хижацького ставлення до тваринок.
    А може реальність природи?
    Або ще шось таке ... високе.
    Якось у фільмі, зараз не згадаю назву, показували як ловлять вугрів. Бичу голову закинули у водойму, потім через якийсь час витягли і в тій голові кишіііііло. Вобщем, нагадало. Так шо це слово не зовсім нове у мистецтві, було вже ...
    Зануда

Ответ Сообщение от Yonshi Посмотреть сообщение
    Цікаво, а що таке мистецтво, на твою думку?
    Приєднуюсь до запитання. Які крітерії?
    Особый статус

Uksus, Скажу, що я думаю про це. Впринципі, це буде повторення статті про сучасне мистецтво, що друкувалася в газеті. Тобто сучасне мистецтво - це мистецтво, по-перше, актуальне, а по-друге, дієве. Воно знаходиться на вістрі проблемного сьогодення і намагається не пасивно продемонструвати арт-об'єкт, але й активно втягує глядача у зрушення. Така от інтерактивність, що теж є характерною рисою контемпорарі. В такому ракурсі акули у формаліні та корови можуть сприйматися в новому світлі, не як звичний художній об'єкт, але як художній об'єкт, що активно впливає на людину, шокуючи її.
    Я не бачив тієї корови (тіки на фото), але, думаю, вона б мені не сподобалася, якби я намагався сприймати її не як реальність, як життя, а лише як мистецтво. Але як факт такого арт-об'єкту це не може не зачипати. Я гадаю, що твоя версія про "реальність природи" найближча до істини, принаймні я і сам так думаю. Згадується випадок, коли ми, за часів студентства у медучилище, потрапили у морг. Вибач за деталі, але після того видовища я вже ніколи не забуваю, що людина - це не душа, емоції, почуття, всі ті витвори мистецтва, які вона продукує.. людина - це звичайна тварина, всередині якої ті ж самі складові. Таке знання ДУЖЕ витверезвлює нашу пихатість щодо "царя природи". Всім би бажав це відчути, але розумію, що це досить важко. Ось лише Херст ризикує )
    2.0

Yonshi, як би там не було, але діток в школі, навіть в художці, на такому виховувати не можна. для почтаку має бути сформована світоглядна позиція, а потім всяка альтернатива. тому що нинішній гомо сапієнс не має звички сам шось шукати, а бере те, що йому кладуть на тарілочці. і от якшо підноситимуть на тарілочці тільки таке, то нічо доброго з того не буде. для початку слід розказати, що є реалізм і показати цей реалізм. а Хьорст, якщо хочете, агресивна попса. якщо тут хтось говорить про добро і прекрасне, то чи може бути повною мірою прекрасна тисяча чи більше понівечених метеликів. месідж Хьорста - смерть. і якщо цей месідж написати на чистому листку, то може відбутися здвиг розуміння світу, і оце нігілстичне мистецтво може бачитися як єдино правильне. але воно так не є.

Ответ Сообщение от Yonshi Посмотреть сообщение
    Ось лише Херст ризикує )
    не ідеалізуйте цього чувачка. у нього є баблоси і за це йому поклоняються. а яке ваше ставлення до Уорхолла? або до нашої Марії Приймаченко, яку порівнюють з ним? як на мене там протилежно інша енергетик малювання. імхо, бо я не професійний критик. але до якої думки може спричинити та коровка з іранськими баблосами на тельбухах?
    Пророк

із Вікіпедії:
    "Долгое время искусством считался вид культурной деятельности, удовлетворяющий любовь человека к прекрасному. Вместе с эволюцией социальных эстетических норм и оценок искусством получила право называться любая деятельность, направленная на создание выразительных форм в соответствии с эстетическими идеалами."
    Зануда

nickeler, я навіть без довгих пояснень можу просто сказати, що мені творчість Хьорста, м'яко кажучи, не близька. Питання в тому, чи достатня це підстава, щоб сказати: "це - не мистецтво". Микита Сергійович спадає на пам'ять, наприклад.
    Це я не щоб посперечатись, просто самому завжи було цікаво.
    2.0

fabulist, та я тоже думаю, шо тут так зразу однозначно не скажеш. но якийсь він "понт на понтах понтами поганяє", тіпа як у нас зараз Чічкан - кров"ю малює і очєнь з того прьоцця. Тоїсть це тіпа кіч! о, точно, це не мистецтво, а кіч! гламурна шарварщина. потому шо всі кажуть "Хьорст, Хьорст" ага, тіпа ти модний - давай, біжи дивися! Як, ти не бачив Хьорста?? Шо-шо, тобі Хьорст не подобається??? Ти гоніш! Ти не сучасний і не рульний. Я думаю, що тут саме така схема і спрацьовує. Десь у мене в щоді єсть злобна дискусія "Хто такий Гігер: геній чи ізбочєнєц?". Людям його фалічна символіка і секс на сексі не прикольна. А мені от нра. Тобто це справа смаку, звісно ж. Але якби про Хьорста не говорили, не виставляли його в Пінчук арт центрі, і якби його Вітя не піарив - то не було б для українців ніякого Хьорста. Тоїсть він не є краєугольним каменем, як на мене, просто такий собі епатажний чувак. А два поверхи "черепа і ігуани і циркулі і якась х-ня" дивитися м"яко кажучи нудно... Чи навіть три поверха... ксерокс він, а не митець. Хоча, справедливости ради, портретні картини (яких штук нескіко) у нього і справді професійні.

контемпорарі
    что ета??? ви ж тойво, жюрналізд. апіснітє тьомному народу. Вікіпедію не предлагать, оттуда не списувать, своїми словами.
+ Ответить в теме
Страница 12 из 15

Теги для этой темы