Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 15
Показано с 91 по 100 из 150.
    Пророк

Re: Про художників, театри і всяку творчість

Гоголь як пропагандистська дубина
    Кожен відзначає ювілей Гоголя по-своєму. На Полтавщині – гоголівським театральним фестивалем і дійством в Гоголевому, де були й наші люди. На Московщині – текстами й підтекстами про невдячну Україну, яка все ніяк не хоче розчинитись в русском море.
    Вийшов до ювілею фільм Бортка „Тарас Бульба” – режисер, який так обережно обійшовся з „Собачим серцем”, по-свинському перебріхує Тараса Бульбу на догоду ідеологічній складовій свого задуму.
    Інші пропагандисти, і ТБ в першу чергу, просто знаходять привід, щоб черговий раз гавкнути на Україну. 1-ко квітня п’ять копійок вставило ОРТ, заславши свого козачка до Диканьки, яка, за його версією, з гоголівський часів „практически не изменилась”. Хіба що, додам від себе, десь подівся Кочубеїв палац – як пише путівник, „побудований архітектором Кваренги – більше 100 кімнат, бібліотека, музей, картинна галерея – все знищено під час революції 1917р.”
    Зате з’явились два пам’ятники Леніну.
    Але менше з тим. Для чого приїхав журналіст ОРТ в Диканьку?
    Може, для того, щоб відшукати коріння гоголевої містики, гоголевого гумору, гоголевого світогляду? Дзуськи. У нього Гоголь – петербурзький імплантат, настільки ж далекий від України, як і само ОРТ. Автора нудить від того, що „Николай Васильевич присаживается за стол к своим персонажам, говорит и поет исключительно на украинской мове”. Здавалося б, на якій же мові справжній Микола Васильович розмовляв у справжній Диканьці? Хіба через перекладача? Але російському глядачу пропонують інше пояснення – „Так он патриотичней смотрится”. Нове слово прозвучало і в тому, якою мовою творив класик – виявляється, його твори написані „на полтавском диалекте” (русcкого языка?). Ну і далі ОРТ, звичайно, розвиває сакраментальне питання – кому належить Гоголь, подаючи його у новій, ще не баченій модифікації – ОРТ сушить голову навіть не над тим, якій літературі він належить, а „кем же он был по национальности”. Кому що, а курці просо...
    (першоджерело для мазохістів: http://www.1tv.ru/newsvideo/140985)

Пророк

трохи картинок запосила сюди
    Добрий модер ))

А я сьогодні була на виставці. Дуже крута.
    І там аж дві стіни займають роботи Маріо!!!
    Думаю, він краще сам за все розкаже, але я була дуже приємно здивована, вражена, шокована і тд і тп.
    Здібна учениця

Uksus, де? шо? яка виставка?))) спрямуй, будь ласка, куди йти!
    Добрий модер ))

Четвертий поверх ТРЦ Київ, в кінці коридору наліво.
    Виявляється, вони тут з 25, а я думала, що нічого в Києві не пропускаю, а воно ... аж 5 днів можна було вже розглядати!
    Пророк

презентація була прекрасна, багато що сподобалось
    особливо незагламуреність простору, аж тут виходиш весь такий омистеччений а на тебе дивляться триста пар модного взуття:)

скоро будуть фотки ту, певно
    для полтави ця подія впевнено новий .... рівень?
    далі буде, так собі думаю:)
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    презентація була прекрасна, багато що сподобалось
    особливо незагламуреність простору, аж тут виходиш весь такий омистеччений а на тебе дивляться триста пар модного взуття:)
    скоро будуть фотки ту, певно
    для полтави ця подія впевнено новий .... рівень?
    далі буде, так собі думаю:)
    моя подяка - аванс за фото... і ще хочеться інтерв'ю з автором.
    Пророк

а ось і фотки
    за які вері данке шьон Ігоркові:)
    Вікторіус, з яким саме автором інтерву? бо там роботи більше 20 чуваків, і ще плюс музика театр перфоманс
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    а ось і фотки
    за які вері данке шьон Ігоркові:)
    Вікторіус, з яким саме автором інтерву? бо там роботи більше 20 чуваків, і ще плюс музика театр перфоманс
    З Марівом. це ж він мабуть усе замутив. якшо там музика і перформанс.
    Постійний відвідувач

шкода, що не потрапила на початок, судячи з фото, було чудово.
    хто ще не був там - дуже раджу :)))
+ Ответить в теме
Страница 10 из 15

Теги для этой темы