Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей46Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 61.
    модератор
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Суть в тому, що як тільки видається хвилина очікування, я витягаю пластелін і починаю забавлятися :).
    Взимку це можна було робити лише в приміщеннях, а от сьогодні я, стоячи на зупинці 15 хв, зліпила чудового когось з пружніми сідницями :). Все це дуже зручно, оскільки потім мій витвір мистецтва легко зігнувся вдвоє і вліз в своє рідне яйце.
    Так що озирайтеся на зупинках - може пощастить побачити невеличких симпатичних звірят :).
    Ага... а мне жалко потом будет ломать то что я слеплю!

Пророк
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ти думаєш, розтав сніг, і все? :))))
    Суть в тому, що як тільки видається хвилина очікування, я витягаю пластелін і починаю забавлятися :)
    Доволі цікавий спосіб від нудьги:good: Я з тієї ж причини майже завжди в своїй торбі тягаю губну гармошку:) І коли випадає вільна хвилина починаю грати собі потихеньку:russian: Правда це не завжди подобається оточуючим - одного разу зла бабця-вахтерша з універу мене навіть намагалася вигнати геть:)) Але музика завжди перемагає:dwarf:
    Пророк
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Доволі цікавий спосіб від нудьги:good: Я з тієї ж причини майже завжди в своїй торбі тягаю губну гармошку:) І коли випадає вільна хвилина починаю грати собі потихеньку:russian: Правда це не завжди подобається оточуючим - одного разу зла бабця-вахтерша з універу мене навіть намагалася вигнати геть:)) Але музика завжди перемагає:dwarf:
    Така в них робота - ганяти губногармоністів :)
    Пророк
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Губна гармошка це супер! А в тебе не мае посібника щоб навчитися на ній грати? Бо гармошка е, а грати не вмію... :(

...стоячи на зупинці 15 хв, зліпила чудового когось з пружніми сідницями...
    ось и весна! :) :sarcastic:
    Пророк
    Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение
    Губна гармошка це супер! А в тебе не мае посібника щоб навчитися на ній грати? Бо гармошка е, а грати не вмію... :(
    Гармошка - це нереально круто А яка в тебе гармошка? Діатоніка чи хроматика? І в якому ключі?
    В мене є на компьютері посібник Мед Кет Руфа - є такий американський харпер, зі звуками і поясненнями, але він для С діатоніки. А також доволі текстових документів з поясненнями і порадами, але для тієї ж гармошки.
    Якщо треба - можу записати на диск.
    А взагалі можу порекомендувати сайт Московських харперів www.harmonica.ru - хлопці на совість попрацювали, але там майже все про С діатоніку.
    Також можеш в наш In Rock сходити - іноді вони привозять книжечки по гармошці.
    Пророк
    Доречі: кому потрібні самоучителі до С діатоніки - звертайтеся, запишу на диск (є 3 штуки). Також багатенько табів викачав з нету до тієї ж гармошки.
    Може хтось шарить як робляться бенди на 3-6 дірках, або овербенди чи вібратто? Буду вдячний за консультацію:)
    Пророк

Re: Хтось щось зліпив

Падав сніг на поріг,
    Кіт зліпив собі пиріг,
    А Черешня - прибульця зваяла...
    Добрий модер ))

Він підслуховує!!!
    Пророк

ані уже здєсь! (с)
    Здібна учениця