Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей46Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 7
Показано с 31 по 40 из 61.
    Добрий модер ))

Відповідь: Хтось щось зліпив :)

А я вірю
    Натхнення ж не на замовлення приходить
    Мото, не засмучуйся
    Зліпить вона тобі слоника в удаві :)
    От я вірю, що я свою затикачку дірки шафки, тобто, картину :bubble: дочекаюся

Пророк

Дійсно: хтось, щось зліпив:)))

Нарешті прийшла сніжна й холодна зима - найкраща пора року для розвитку своїх творчих здібностей:) І заманулося мені вдосконалити свої навички з художньої ліпки сніговиків:fans: Що з того війшло дивіться самі:))
    ЗІ: а така скульптура нікому непотрібна? Називається снігова дівчина;) віддам безкоштовно, але в хороші руки:yes4:
    Миниатюры Миниатюры ????????!!!!.JPG  
    Пророк
    Без коментариев .....
    Ula
    Постійний відвідувач
    Это чего надобыло накуриться и ......
    А потом возмущаются что дети деградируют.
    Пророк
    Дя... Очень "занемательная сказка"!
    Пророк
    "Забавная" сказочка:sclerosis:
    Но вот что странно: как это Меладон не вставил сюди никакой пошлятины или грубости?! Аж непохоже на него...
    Філософф
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Знайшла ще одну фотку свого ваяння - статуя хіміка :)
    В неї ще наче все ціле...а може я її просто давно не бачила :)
    Что же так скудненько: статуя химика! У нее имя есть. Сененко Н.В. прославилась в веках. УРРа.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Цікава версія. В кого є які ще? Приймаються будь які. Хто вгадає, тому приз (який?...ммм...ну...наприклад, шоколадка :crazyfun:)

Вот и выпала возможность затишкать добряка.Я люблю шоколад любого цвета, но с цельными орехами. И хочу его уже завтра.
    А слон этот совсем непростой: можно назвать его "инь-янь" с моделированием победы мужского начала на мясистом боку.
    Пойдет такая версия?
    Пророк
    Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Вот и выпала возможность затишкать добряка.Я люблю шоколад любого цвета, но с цельными орехами. И хочу его уже завтра.
    А слон этот совсем непростой: можно назвать его "инь-янь" с моделированием победы мужского начала на мясистом боку.
    Пойдет такая версия?
    Доведеться таки купити шоколадку, хоч і не чесно трохи все вийшло.
    Пророк
    Закінчилась зима і завмерла творчість:cray:
    Пророк
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Закінчилась зима і завмерла творчість:cray:
    Ти думаєш, розтав сніг, і все? :))))
    Я тобі скажу, що все тільки починається!!!!!
    Дехто на цьому форумі знає, а іншим розкажу спосіб ніколи не нервуватися з приводу очікування чого-небудь:
    От в мене є не хороша така риса - не люблю чекати!!!!! дуже не люблю!!! просто шаленію, якщо хтось запізнюється(сама запросто можу :) ), чи ще щось таке. Так от...десь рік тому я викрала шматочок чудового(не радянського) оранжевого пластеліну в свого племінника. Вкинула його в яйце з кіндер-сюрприза(поцуплене там же) і тепер намагаюся його завжди носити з собою - куди б не йшла :). Суть в тому, що як тільки видається хвилина очікування, я витягаю пластелін і починаю забавлятися :).
    Взимку це можна було робити лише в приміщеннях, а от сьогодні я, стоячи на зупинці 15 хв, зліпила чудового когось з пружніми сідницями :). Все це дуже зручно, оскільки потім мій витвір мистецтва легко зігнувся вдвоє і вліз в своє рідне яйце.
    Так що озирайтеся на зупинках - може пощастить побачити невеличких симпатичних звірят :).
+ Ответить в теме
Страница 4 из 7

Теги для этой темы