Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей46Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7
Показано с 11 по 20 из 61.
    модератор

Re: Відповідь: Хтось щось зліпив :)

Ответ Сообщение от kobieta
    Знайшла ще одну фотку свого ваяння - статуя хіміка :)
    Ну какой-же это химик!:, ясно же видно что это химичка!
    вишиванка, вишиванка
    Дорэчи, вышиванки рулят, жаль лето заканчиваетса, я бы купил, давно хачу, и патриотично и модно и красиво! Вот толкьо наверное за неё в Киев ехать прийдётся, да и не дешёвые они...

Пророк

Дорэчи, вышиванки рулят, жаль лето заканчиваетса, я бы купил, давно хачу, и патриотично и модно и красиво! Вот толкьо наверное за неё в Киев ехать прийдётся, да и не дешёвые они...[/QUOTE]

Непогані вишиванки продаються на Жовтневій в художньому салоні, але справді, не дешеві:)
    модератор

Ответ Сообщение от Sasha-Grob
    Разулыбал... :)
    Від Разулыбала чую !

...і всеж, я тебе не зовсім зрозумів, що ти маеш на увазі?
    Частий гість

Ответ Сообщение от Sasha-Grob
    Чесно кажучи, нічого конкретного не мав...
    Тема вишиванки (особисто для мене) актуальна останні 5-7 років. Ціна спражньої вишиваночки дійсно висока, а купувати непотріб з сороченець не дуже хочеться.
    Найкращий варіант - знайти якусь завзяту і не розбещену ринковою економікою бабусю, і замовити щось конкретно для себе.
    Насчет "непотреба" можно и посперечатися.

Насчет бабусі. Могу предложить свою кандидатуру:) Немного не бабуся, да ещё и розбещена рынковой экономикой, но сорочку вышить могу. Задорого:)
    Частий гість

Re: Хтось щось зліпив :)

О, Кобита! А ты умеешь лепить свиней? Мне на подарок надо:) я бы у тя заказала;)
    Пророк

Ответ Сообщение от motokross
    О, Кобита! А ты умеешь лепить свиней? Мне на подарок надо:) я бы у тя заказала;)
    :) панночко, та ви не постійні у своїх уподобаннях!!! пам"ятається, ви хотіли собі слона, якого з"їв удав :)
    ПупсеГ, супер и умняшка

я в децтве тож лепила...
    кста, замечательнейшие котики в худ. салоне продаются!!!
    с надписями "дикая любофф" и боооольшими яйцами и усами!!!
    RUBAK
    Гість

Відповідь: Re: Відповідь: Хтось щось зліпив :)

Ответ Сообщение от V00D00People
    Ну какой-же это химик!:, ясно же видно что это химичка!

Дорэчи, вышиванки рулят, жаль лето заканчиваетса, я бы купил, давно хачу, и патриотично и модно и красиво! Вот толкьо наверное за неё в Киев ехать прийдётся, да и не дешёвые они...
    якщо по технології пращюрів то десь 200уе якщо конвеерна то приблизно гривень 300, а краще порийся у скрині бабусі:) у мене наприклад дві вишиванки ще мого діда, бабця вишивала як була молодою, натуральна тканина та топроцентна полтавська вишивка ;)
    А в Київ то це маудь не потрібно у нас теж люди вміють вишивати і не погано :transform
    Частий гість

Ответ Сообщение от kobieta
    :) панночко, та ви не постійні у своїх уподобаннях!!! пам"ятається, ви хотіли собі слона, якого з"їв удав :)
    хотела:) так ты ж молчишь... а, вообще, в этом мире нет ничего постояннее непостоянства;)
    Пророк

Ответ Сообщение от motokross
    хотела:) так ты ж молчишь... а, вообще, в этом мире нет ничего постояннее непостоянства;)

:) ну лади, при наступному сеансі ліплення зліплю удава - без проблем, що там його ліпити, питання в тому, коли ти будеш забирати своє майно! :)
    А щодо непостійності повністю з тобою погоджуюся!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7

Теги для этой темы