Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 39.
    сдавайсь!!!

Re: Секція стрільби

laithemmer, давай ко мне на ескриму, палочками и всяким холодным оружием орудовать
    или на тайский бокс руками, ногами, коленями, локтями... как раз вчера девочка пришла заниматся - тебе парабудет

Пророк

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Сам видел, что нет.

может и опять открыли, все может быть.
    Он никогда не закрывался, просто поставили забор, чтобы от школы отделить. Стрелял там в прошлом месяце. И занятия проходят, и соревнования, и оружее наместе. Как работал так и работает
    ри?

Багато пишуть про купити "лічно для сєбя". Мені не з руки купувати для себе персонально стрілятєльний апарат. Я ж себе знаю. Мені треба навчитися, а вже потім шось вирішувати, тим більше з такими покупками.
    А ще от сама назва "воздушка" - блін, якось так звучить, нехарашо звучить вобщєм. Не підпадає під моє хочу, наче.
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    А почему именно стрельба? Мечта детства?
    Можно что-то дешевле и проще выбрать. Что-то из рукопашки(японское, китайское, корейское). 100грн. в месяц + кимоно единоразово. Выбрать школу, где аттестации бесплатны и вперед.
    Не те щоб мєчта дєтства. Все життя подобалося всяке таке: зброя, ножі, танки-БТРи))) Нада було мені хлопцем народитися - держава б мала харошого захисника
    Бойовими мистецтвами давно пропонували займатися, але все якось ще не лежить душа, щоб встати вранці і сказати - Всьо, іду!
    А от навчитися добре стріляти - оце да.

Всім дякую за інформацію, схожу на днях отуди за 4-ту школу, порозпитую. Сюди відпишуся - мо' ще кому в нагоді стане.

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    ...палочками и всяким холодным оружием орудовать...
    Інтірєснінько. Я подумаю. Серйозно, подумаю.
    .

Ответ Сообщение от Skystalker Посмотреть сообщение
    просто поставили забор, чтобы от школы отделить
    Ну хз, может и так.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    моє
    а понту учится, стрелять с воздушки и пневматики максимум, ну флобер. все. остальное разрешение.
    Пророк

Офтоп:
    ...
    А ще от сама назва "воздушка" - блін, якось так звучить, нехарашо звучить вобщєм. Не підпадає під моє хочу, наче.
    Да, Лайт воздушка не звучит. Вот Калаш это да

У центрі Києва затримали людей з автоматами Калашникова
    Вівторок, 08 червня 2010, 14:29

У вівторок у центрі Києва навпроти столичного главку міліції було затримано трьох чоловіків, озброєних автоматами Калашникова.
    Про це повідомляє УНІАН з посиланяням на Центр громадських зв'язків Головного управління МВС у Києві.
    Близько 10.15 по лінії "102" надійшло повідомлення про те, що біля готелю "Інтерконтиненталь" припарковано позашляховик "Лексус", в якому перебувають підозрілі особи.
    Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали трьох чоловіків, в яких знайшли три автомати системи Калашникова та 6 магазинів, споряджених набоями калібру 5,45 мм.
    Чоловіків затримано для встановлення їхніх осіб. Також правоохоронці з'ясовують, чи мали вони дозволи на володіння зброєю, яку направлено на балістичну експертизу.

http://www.pravda.com.ua/news/2010/06/8/5119994/
    .

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    а понту учится, стрелять с воздушки и пневматики максимум, ну флобер. все. остальное разрешение.
    Я вообще не вижу никакого понту в учебе стрельбе. Хорошее хобби - да, практический смысл очень сложно придумать.
    ри?

23q, хотіти навчатися - апріорі стріляти в реальному житті? Підтверджуючи знання практикою? Круть. А я за таке і не думала, просто хотілося.

RAMM, от я знала, що у нас є шось спільне!! Дада, калаш - звучить гордо:)

Назагал, отримала інфо, буду дізнаватися точніше. А якщо вже дуже буде невмоготу, сподіваюся Gonosuke нікуди не зникне і зведе зі знающімі)))

Офтоп:
    П.С. Лайт вважає, що наша країна котиться до закону "У кого кольт, тот і прав" Або шось на це схоже....Це для тих, хто шукає якогось практичного підтексту в хотінні навчитися стріляти)))
    Буду вже підготована, єслі вдруг шо!
    .

сподіваюся Gonosuke нікуди не зникне і зведе зі знающімі
    Таки зникну, но в пятницу ЛС сброшу по результатам разговора ))

ри?

Може комусь ще буде цікаво....
    Побувала за 4-ю школою, там де казали.
    Радує, що воно єсть - стрілецький тір, так написано на вивісці.
    Не радує - коли я тудой приїхала, там було зачинено. Після допросів-распросів людей, порадили прийти зранку самого, годинок у 8, або зразу після трьох годин дня :( Шо робить работающим людям в такій ситуації - не сказали.
    Тре' якось викручуватися.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4

Теги для этой темы