Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от Росава
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    Новачок

Авторська лялечка. Ексклюзивний сувенір

Мої вітання форумчанам!

Займаюсь виготовленням сувенірних лялечок-україночок.
    Кожна лялька є неповторною, ексклюзивною.
    Лялькове вбрання стараюсь наближати до справжнього українського традиційного одягу (крій сорочки, плахта, спідниця...)
    Ручна робота, вишивка, як відомо, енергетично позитивно діє на людський організм, творить гармонію. Тож лялька може бути не лише приємним подарунком, а ще й виконуватиме роль оберега

Використовую матеріали: льон, ситець; муліне, акрил; синтепон.

Нині чекає на свого власника ось ця дівчинка))

На зріст ця лялечка 35 см
    Орієнтовна ціна - 240 грн (домовимся)
    Упаковка (коробка, тощо) - за вашим бажанням.

Решта моїх робіт (ляльки, амулети, вишивка...) та інші гарнюні цікавинки наших майстрів у майстерні нашого сайту
    Сподіваюсь, наші витвори вас зацікавлять, зігріють вам душу

Новачок

Re: Авторська лялечка. Ексклюзивний сувенір

Какая хорошенькая! :) Прелесть!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Росава, таке питаннячко - ви ляльки-мотанки робите?
    Новачок

ejrel, дякую Дуже хотілося вам сподобатися

Sky, мотанки я не роблю - нині безліч майстрів, котрі займаються ляльками-мотанками. Раджу Вам зайти на сайт Рукотвори - там їх досить ніж.
    Новачок

Ответ Сообщение от Росава Посмотреть сообщение
    ejrel, дякую Дуже хотілося вам сподобатися
    Ой. Та ну, знайшли велику майстриню.
    Але всеодно дякую!

Доречі, подивилася ваш сайт. Дуже сподобалися речі з дерева...
    Новачок

Ответ Сообщение от ejrel Посмотреть сообщение
    Ой. Та ну, знайшли велику майстриню.
    Але всеодно дякую!

Доречі, подивилася ваш сайт. Дуже сподобалися речі з дерева...
    Ну, я вважаю, Ваші роботи досить яскраво свідчать про те, що ви є далеко не маленька майстриня Насправді, краса неймовірна
    Я тут думаю, чи не змінити свій стиль... Коли наважусь - звернуся до Вас по ваші прикраси

Щодо дерев'яних виробів. У нас два майстри, один з яких виготовляє дерев'яний посуд (себто, різні там мисочки, барильця для кухні, вазочки), а другий - дерев'яні картини. Всі ті речі також можна замовляти.
    Новачок

Ответ Сообщение от Росава Посмотреть сообщение
    Ну, я вважаю, Ваші роботи досить яскраво свідчать про те, що ви є далеко не маленька майстриня Насправді, краса неймовірна
    Я тут думаю, чи не змінити свій стиль... Коли наважусь - звернуся до Вас по ваші прикраси

Щодо дерев'яних виробів. У нас два майстри, один з яких виготовляє дерев'яний посуд (себто, різні там мисочки, барильця для кухні, вазочки), а другий - дерев'яні картини. Всі ті речі також можна замовляти.
    Дякую ще раз!
    Звісно, звертайтеся!

Мої батьки зараз роблять ремонт у домі, як закінчать, обов'язково щось у вас замовлю. Чудовий подарунок буде на річницю весілля...
    Новачок

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Росава, таке питаннячко - ви ляльки-мотанки робите?
    Мотанки вже теж роблю

Ці лялечки-обереги мають свої маленькі секрети, один з яких - ароматичні особливості

Окрім того, кожна мотанка виготовляється для певних цілей.

Перша лялька, наприклад, зроблена для постійного захисту від пристріту та зурочень, забезпечення спокою родини та здоров'я дітей

Розмір лялечок 15-17 см
    Миниатюры Миниатюры 1.jpg   4а.jpg   5.jpg   2.jpg   15.jpg  

так...зашла поболтать...

Росава, молодец. так приятно что кто-то занимается еще таким! творческих успехов вам
    Новачок

Ответ Сообщение от plotnikofffa Посмотреть сообщение
    Росава, молодец. так приятно что кто-то занимается еще таким! творческих успехов вам
    plotnikofffa, дякую :)

"Мотанки" - це стародавні лялечки. Мотанку створюють шляхом намотування шматочків тканини, через це і така споріднена назва з словом мотати)). Хрест на обличчі - символ райдуги, тому він робиться з яскравих ниток. Обличчя - солярний знак сонця. Всі вертикальні лінії - це чоловічий початок, усі горизонтальні лінії - жіночий.
    Оскільки народні ляльки з тканини були невід’ємною частиною селянського побутового середовища, пов’язаного з хліборобською працею та домашнім вогнищем, тому вони і в прадавні часи, і сьогодні є символом родючості, материнства та своєрідним оберегом.
    Ляльки виготовлялися, щоб заспокоїти чи забавити дитину, або як подарунок на свято, весілля, чи на день народження.
    Лялька-мотанка була у наших пращурів цінним предметом домашнього майна, водночас виступаючи посередницею між старшим і молодшим поколіннями, запорукою добробуту, щасливого родинного життя, та захисту від злих сил.

А ось декотрі з останніх моїх ляльок-мотанок

В своїх мотанках використовую трави (котрі, до речі, сама й збираю). Трави теж мають різні магічні властивості. Полин, наприклад, окрім того, що має досить приємний аромат, є чудовим оберегом від наврочень. Материнка у давні часи була символом материнської любові та здоров*я дітей. Про чебрець казали, що він дарує спокій та здоров"я родини. А ось лялечки з перцевою м"ятою особливо люблять маленькі діточки.

Створено натхненно і з любов"ю - для вас!
+ Ответить в теме